18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

norbasenkos

2012-10-15, 17:02
Kiedyś, na sadolu było mniej więcej po równo "katoli" i "atoli", teraz katoli zostało tylko kilku, a atoli mamy od zarąbania. Sam jestem wierzący i nic nie mam do ateistów, jest wolnośc wyznania, ale wkurzają mnie Ci, którzy nic nie robią tylko hejtują kościół, w większości to gimbusy, które hejtują Kościół, bo to takie modne.

oGOALoneYaYo

2012-10-15, 17:03
@Barca1,
Wierząc w bajki musisz być gotowy na to że ludzie nie będą brali cie na poważnie i będą z ciebie szydzić. To normalne, wiec bez spiny. A w kościół uwierz - on naprawdę istnieje.

Vinewood

2012-10-15, 17:18
nie miałem ani komunii ani bierzmowania, jak żyć panie premierze

Mathii90

2012-10-15, 17:38
ray19 napisał/a:

Koleżko, poj***lo cie! Jakbym mógł wybrać, czy chce chrzest i komunie, to teraz bym tego nie miał. ;c
Do 18 roku życia rodzice robią wszystko za nas i dużego wyboru nie mamy!

Wypie**alaj z sadola, k***a! Każda wiara jest poj***na, tylko słabe jednostki jej potrzebują. ;c




w takim razie powiedz mi kolezko co jest po smierci ? bo ja juz wole wierzyc w raj i zyc spokojnie, ze zycie ma jakis sens, ze jest cos po smierci niz trwac w przekonaniu, ze jak umre nic nie bedzie i panikowac ze zycie jest bez sensu .

Cavaleria

2012-10-15, 17:51
"Koleżko, poj***lo cie! Jakbym mógł wybrać, czy chce chrzest i komunie, to teraz bym tego nie miał. ;c
Do 18 roku życia rodzice robią wszystko za nas i dużego wyboru nie mamy!

Wypie**alaj z sadola, k***a! Każda wiara jest poj***na, tylko słabe jednostki jej potrzebują. ;c"

Skoro nie wyznajesz żadnej religii to matole WIERZYSZ w to że nie ma żadnego Boga... Więc sam jesteś słabą jednostką. Człowiek w coś musi wierzyć, czy to w Boga, Allaha, Pana Pizze, Jedi czy własnie w to że w nic nie wierzy. Najbardziej wk***iający są pseudo ateiści którym się dupy nie chce ruszyć do Kościoła po porostu i mówią ze trzeba być poj***nym żeby wierzyć. ch*j wam do tego w co kto wierzy... A i nie, nie jestem pro Kościelny...

zioomJP

2012-10-15, 17:59
rety, wiara to nie kwestia argumentu tylko kwestia wyboru, na mnie działają argumenty za wiarą na innych przeciw. a to ze bylem na rekolekcjach i widzialem spoczynek w Duchu Sw tyko mnie w wierze umocniło

sa...........os

2012-10-15, 18:01
Skoro tylu tutaj ateistów, to chciałbym się zapytać, który z Was został nim oficjalnie, tzn. przyjął akt apostazji? Nikt w kościele nikogo nie zmusza do składania ofiar na tacę, ba nawet nikogo nie przymuszają do przynależenia do kościoła. Zastanawiam się ilu tutaj jest apostatów. bo prawdę mówiąc ich bardziej poważam niż pseudoateistów którzy katolików mają za idiotów. A jeżeli bardzo komuś przeszkadza bycie katolikiem to szczerze zachęcam do przyjęcia aktu apostazji, no chyba że mu mama nie pozwoli, albo boi się co rodzina sobie pomyśli.


a co do wiary w Boga, w Niego po prostu nie opłaca się nie wierzyć, dlaczego?
Załóżmy, że Boga nie ma, czy w niego wierzysz, czy nie to nic nie tracisz i nic nie zyskujesz.
Ale zakładając, że jest, to nie wierząc w Niego tracisz wiele, a wierząc, możesz wiele zyskać.
Prosty rachunek prawda?

a tak na marginesie:

zioomJP

2012-10-15, 18:03
@Cavaleria nic nie mowisz o bierzmowaniu- nie mów ze cie przymusili i nie mów ze chrzest ci w czyms przeszkadza. będąc katolikiem nie moge wejsc na sadola? nie musze siedziec caly czas w kosciele, a lubie czarny humor i cos dojrzalszego od kwejka czy demotów i innych gimbusiarskich portali

pawelekq9

2012-10-15, 18:04
Przykre <3
Katole srole muzumole i takie tam ... życie ateisty nie ma sensu? ;<
Że niby jak nie ma nieba i piekła to lipa i mamy się nawrócić bo ojojoj ...
Nekroskop 1 część zapraszam do lektury tam jest pięknie opisana jedna z teorii co jest po śmierci ^^
teori jest milion pińĆset...
Fakt Katolicy to takie małpki które będą płakać o każde ateistyczne stwierdzenie i nie dadzą sobie wbić do tej pustej przerobionej przez "kościół" na papkę mózgownicy że są inne drogi życia ... niż tylko narcystyczna droga do nieba...
Każdy ma swoje patrzenie na świat ... i katolocholicy muszą się w każde wpie**olić i pokazywać że to oni mają racje...
Czepiacie się że ktoś wstawia takie tematy na sadola? -.- To k***A jest sadol ... tu się wstawia takie "coś" ...
Kościół pokazuje tępotę i debilizm a my ateiści mamy łacha <3 ...
Ateizm to po części opieranie się na nauce bo jak nie ma boga to jest więcej czasu na doskonalenie siebie jak i powiększanie swojej wiedzy bez ograniczeń tupu że tak jest i ch*j ....
Jeszcze może mi jakiś katol wyjedzie z tekstem że nauka jest ściśle związana z wiarą <3 ... jebnę -.- gdyby nie wy już bym pewnie stał sobie na marsie -.-
Tak więc ...
Katolu ...
Co jest po śmierci? ...
Jest wiele teori i może kiedyś nauka to wyjaśni ^^ ba dowiesz się jak zdechniesz <3
Bóg istnieje i ch*j... kościół mówi prawdę...!
k***a -.- a jak się wyjaśni kiedyś to jebniesz tak samo jak kościół jebną z teorią darwina -.- ?
Czemu to piszę?
Bo mam wolny czas który Ty przeznaczasz na modły do ściany <3 (sp***alaj się modlić) <3



I ch*j -.- lecę do piekła ;/

Mizantrop

2012-10-15, 18:36
Mam jedno pytanie do katolików, dlaczego chodzicie do kościoła i czcicie księży?
Cytat:


«Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. 47 Objadają oni domy wdów i dla pozoru długo się modlą. Ci tym surowszy dostaną wyrok»


oraz
Cytat:

24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.



Proszę mi to wytłumaczyć.

Br...........ki

2012-10-15, 18:41
pawelekq9, ach, chcialem napisać jakieś wywody odnośnie twojego komentarza, ale tak pie**olisz i śmierdzisz hipokryzją że dam sobie spokój.


Brüste, od kiedy to czci się księży w kościele?

Mizantrop

2012-10-15, 18:55
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Brüste, od kiedy to czci się księży w kościele?



Do kościoła chodzicie dla księdza czy do bozi?

Br...........ki

2012-10-15, 18:58
Do Boga.

St...........ke

2012-10-15, 19:04
pawelekq9 napisał/a:

Przykre <3
Katole srole muzumole i takie tam ... życie ateisty nie ma sensu? ;<
Że niby jak nie ma nieba i piekła to lipa i mamy się nawrócić bo ojojoj ...
Nekroskop 1 część zapraszam do lektury tam jest pięknie opisana jedna z teorii co jest po śmierci ^^
teori jest milion pińĆset...
Fakt Katolicy to takie małpki które będą płakać o każde ateistyczne stwierdzenie i nie dadzą sobie wbić do tej pustej przerobionej przez "kościół" na papkę mózgownicy że są inne drogi życia ... niż tylko narcystyczna droga do nieba...
Każdy ma swoje patrzenie na świat ... i katolocholicy muszą się w każde wpie**olić i pokazywać że to oni mają racje...
Czepiacie się że ktoś wstawia takie tematy na sadola? -.- To k***A jest sadol ... tu się wstawia takie "coś" ...
Kościół pokazuje tępotę i debilizm a my ateiści mamy łacha <3 ...
Ateizm to po części opieranie się na nauce bo jak nie ma boga to jest więcej czasu na doskonalenie siebie jak i powiększanie swojej wiedzy bez ograniczeń tupu że tak jest i ch*j ....
Jeszcze może mi jakiś katol wyjedzie z tekstem że nauka jest ściśle związana z wiarą <3 ... jebnę -.- gdyby nie wy już bym pewnie stał sobie na marsie -.-
Tak więc ...
Katolu ...
Co jest po śmierci? ...
Jest wiele teori i może kiedyś nauka to wyjaśni ^^ ba dowiesz się jak zdechniesz <3
Bóg istnieje i ch*j... kościół mówi prawdę...!
k***a -.- a jak się wyjaśni kiedyś to jebniesz tak samo jak kościół jebną z teorią darwina -.- ?
Czemu to piszę?
Bo mam wolny czas który Ty przeznaczasz na modły do ściany <3 (sp***alaj się modlić) <3



I ch*j -.- lecę do piekła ;/



Hmmmm pie**olisz jakby Cię matka z kołyski na łeb upuściła. Jak na razie to pseudo-ateiści najeżdżają na katolików, wyśmiewają ich, hejtują, w drugą stronę leci mniej obelg i zazwyczaj to obrona na wasz głupi atak ;)

Jeszcze jedno, nauka opiera się również na hipotezach, nie wszystkie da się udowodnić, więc po prostu w to wierzycie ;) tak samo jest z aksjomatami ;)

Artis23

2012-10-15, 19:08
pawelekq9 zdajesz sobie sprawe ze opisujesz sam siebie ?? Twoj bozek to mamona