18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bardzo potrafimy być okrutni

DziQ6666 • 2014-01-06, 10:10
Jak możemy mieć litość i współczucie dla samych siebie jeśli potrafimy dopuścić do takich rzeczy??



Osobiści sądzę że świat już się dość rozwinął i na jakiś czas powinniśmy się zatrzymać i uporządkować to, co już mamy a nie pędzić do przodu na złamanie karku.
Pędząc nie zauważamy tego co pozostaje w tyle lub biegnie obok nas. Nie widzimy choćby tego, co na tym filmie.

Riva

2014-01-07, 02:19
W tym filmiku były psy i koty,tylko k***a po co skórować psy i koty,kto kupuje i nosi futro,buty czy ubrania z kota czy psa,k***a chyba tylko jakiś debil

Pizkes

2014-01-07, 04:56
Żal mi Was ludzie. Pomimo tego, co napisałem Wy dalej myślicie, że tutaj rozchodzi się o samą kwestie jedzenia/nie jedzenia mięsa. Jesteście strasznie ograniczeni i po prostu głupi. Na siłę staracie się pokazać, jak wielkimi sk***ielami jesteście. Wszystko rozchodzi się o to, żeby zwierzę nie cierpiało niepotrzebnie! Jest różnica pomiędzy krótkim i szybkim jebnięciem prądem, a zatłuczeniem kłodą, czy obdzieranie ze skóry na żywca! Jeżeli ktoś nie widzi różnicy, to nie wiem jaki użytek robi ze swojego mózgu i szarych komórek. Kompletny brak wyobraźni, myślenia i empatii.

Cierpienie ludzi nie robi takiego wrażenia, gdyż człowiek często sam jest odpowiedzialny za swój los, lub np. rozumie, że właśnie zostaje zadźgany, bo miał przy sobie kasę. Nie znaczy to, że to jest w porządku, ale przynajmniej wie. Zwierzę obdarza człowieka zaufaniem i miłością i jedyne co za to dostaje, to ból, cierpienie i śmierć... i ono nie wie dlaczego. Ono nie rozumie.

A to, że wprowadza się obecnie kary za znęcanie się nad zwierzętami jest wspaniałe. Za zabójstwo psa minimum 5 lat. Ze szczególnym okrucieństwem - 10 lat. I tyle w temacie.

@!Timon

Jak widać cała ta edukacja jakoś Ci nie pomogła.

Merkavoth

2014-01-07, 08:44
Ja pie**ole, wy ludzie naprawdę w dupie macie przekaz filmu i tylko kłapiecie paszczą, co wam móżdżki przyniosą na język?

Przecie tu nie chodzi o to, jakie zwierzątka się zapie**oli, tylko o skalę przedsięwzięcia, spowodowaną globalizacją, w imie czego? W imie pieprzonej mody. Ja wiem, że angielski trudna języka, ale biało na czarnym tam siedzi - to żywe mięso, które leży na kupie i umiera, to jest j***ny odpad! Oni tak obchodzą się ze zwierzętami dla skór i futer.

misious

2014-01-08, 22:58
W ubojniach także wrzucają jeszcze żywe świnie do wrzątku, ale potem na obiad jest mięsko i nikt nie myśli, że to zwierzę tak cierpiało przed śmiercią.
Oczywiście takie współczucie dla zwierząt futerkowych z Waszej strony jest lepsze niż żadne, ale nie bądźcie hipokrytami.

methos23

2014-09-11, 04:14
Jak tylko zobaczyłem zwierzątka od razu wyłączyłem.
Ludzi obdzieranych ze skóry mogę oglądać, ale to jest za mocne dla mnie.
Nie ma piwa.