18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bardzo potrafimy być okrutni

DziQ6666 • 2014-01-06, 10:10
Jak możemy mieć litość i współczucie dla samych siebie jeśli potrafimy dopuścić do takich rzeczy??



Osobiści sądzę że świat już się dość rozwinął i na jakiś czas powinniśmy się zatrzymać i uporządkować to, co już mamy a nie pędzić do przodu na złamanie karku.
Pędząc nie zauważamy tego co pozostaje w tyle lub biegnie obok nas. Nie widzimy choćby tego, co na tym filmie.

taśma

2014-01-06, 13:12
Wytrzaskał bym was k***y po mordach. Rozumiem mięsko jedzonko k***a kto je psy no wiadomo... ale k***a humanitarnie sie z nimi by obchodzili.

bubusz

2014-01-06, 13:26
Widzimy takie filmy, zdjęcia itd... Ale w moment o tym zapominamy (może chcemy zapomnieć).

firer

2014-01-06, 13:38
Przypominam, że to jest Sadol. Jak się nie podoba do won na srejka lub inne gówno o zwierzątkach.

szefwszystkichszefow

2014-01-06, 13:46
My mamy gorsze sprawy na głowie niż znęcanie się nad zwierzakami gdzieś w jakimś azjatyckim wyp*zdowie, ale mogliby się z nimi trochę bardziej humanitarnie obchodzić, to fakt

Sultan.Kosmitow

2014-01-06, 13:48
Taki jestem wk***iony, tak bym chciał tych zjebów zapie**olić a wiem, że i tak gówno zrobię :(

ELECTRO.1

2014-01-06, 13:56
gdyby nie ten "sadyzm" co bys zar ty imbecylu.. myslisz ze jak idziesz do chinskiej restauracji to co jesz bo napewno nie k***a swinie czy krowe.. Dlatego jako czlowiek znajdujesz sie na szczycie drabiny pokarmowej

kobietynierobiąkupy

2014-01-06, 13:56
Harda oglądam przy obiedzie, krew, dekapitacja, gówno, jakoś nie rusza. Ale nie potrafię patrzeć na cierpienie psa, skręca mnie od środka.

!Timon

2014-01-06, 13:58
Gdyby w TV puszczali bez cenzury w wiadomościach w ramach relacji filmiki o ciapakach i meksykańcach z harda to nagle ludzie przestaliby się rozczulać nad zwierzętami.

Pewnie, że przykro ale chcesz coś zrobić to jedź tam i wykup te zwierzęta a nie pie**ol smuty w necie bo poza pokazaniem jaki ty to empatyczny nie jesteś gówno robisz.

Diux

2014-01-06, 14:01
Oglądając takie filmy dochodzę do wniosku że człowiek w ogóle nie powinien istnieć... Jesteśmy błędem natury. Jak rak

mekule

2014-01-06, 14:08
Aj jaki to człowiek fe, pieski prądem razi, ze skóry obdziera... Z tego smutku opie**olę schabowego.

kashan

2014-01-06, 14:13
Ja jestem zdania że taka skośnych kultura, od lat, i ingerując w ich zachowania i tradycje przekazywane z dziada pradziada to tak jak by u nas zakazać jedzenia krówek, świnków, kuraków i oczywiście nie wolno dotykać jajek bo to dzieci kur! nosz k***a.. bez sensu... tak samo bez sensu jest nakazywanie czy zakazywanie żółtkom jedzenia psów i kotów.
Po za tym... natura... od zawsze na świecie panują prawa natury.. silniejszy wygrywa i zaledwie sto lat temu nikt się nie przejmowal czy zabijany byk ma dobrze czy jest żywcem cięty...

Spartan78 Kce

2014-01-06, 14:13
Propaganda. Wiele starych materiałów. Ale i tak uważam ze można by bardziej łagodzić śmierć tych zwierzaków.

MrMuscle

2014-01-06, 14:17
Żeby na żywca drzeć to czyste sk***ysyństwo.. mogliby przynajmniej kark skręcić czy tak jak na początku pie**olnąć prądem byle porządnie.

A co do samego ich postępowania.. to jak k***a może oceniać to co robią(nie wiedząc w jakich warunkach żyją, ale raczej nie są to pałace)osoba która ma codziennie ciepłą szame, swój pokoik, kompa i inne pierdoły.. Skąd wiesz jak Ty drogi ubolewający nad ich postępowaniem użytkowniku sadistica byś postąpił w takich samych warunkach?