18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bardzo potrafimy być okrutni

DziQ6666 • 2014-01-06, 10:10
Jak możemy mieć litość i współczucie dla samych siebie jeśli potrafimy dopuścić do takich rzeczy??



Osobiści sądzę że świat już się dość rozwinął i na jakiś czas powinniśmy się zatrzymać i uporządkować to, co już mamy a nie pędzić do przodu na złamanie karku.
Pędząc nie zauważamy tego co pozostaje w tyle lub biegnie obok nas. Nie widzimy choćby tego, co na tym filmie.

bu...........ch

2014-01-06, 14:19
Połowa z was chyba nawet nie obejrzała przed napisaniem komentarza. Zabić zwierzę (jeden ch*j, pies, kot , czy świnia), a wepchnąć 10 sztuk do klatki, zrzucać z kilku metrów i połamane trzymać, aż łaskawie żywcem obedrą je ze skóry to chyba nie to samo...

Lucian201

2014-01-06, 14:27
nie tylko w chinach takie rzeczy , nie całe 2km ode mnie jest coś podobnego . Tak zwana lisiarnia w tym sezonie ubuj lisów i fretek

dresimir

2014-01-06, 14:29
Zabijanie dla mięsa,skóry, futra było, jest i zawsze będzie. Ale k***a jego mać jak można obdzierać ze skóry żywego psa, a potem jeszcze żywego wypie**olić jak wiadro gruzu ? Za to k***y ukrzyżować !

QuorthonSeth

2014-01-06, 14:49
gdy wdzę cierpienie ludzi: :kawa: gdy widzę cierpienie zwietząt: :cry:

kendzior1995

2014-01-06, 14:54
Boże jakie to okrutne. Gdzie można dać lajka na fejsie, żeby przestali to robić tym zwierzątkom?

domat1

2014-01-06, 14:57
głodny się zrobiłem, idę wszamać schaboszczaka

KONRADJAM

2014-01-06, 15:02
Ale mięsiwo można jeść tu chodzi o futra dla bab

MauełuszTe

2014-01-06, 15:13
skośnoocy są do zaj***nia zaraz po ciapatych

dawidogracz

2014-01-06, 15:18
po prostu ubijali mięso na kotlety ;D

Pizkes

2014-01-06, 15:29
"Miarą człowieka jest to, co czyni z potęgą" - Platon

Niestety jako gatunek oblaliśmy test. Jesteśmy gorsi niż zwierzęta. Będąc gatunkiem tak wysoce rozwiniętym, do miana którego pretendujemy powinniśmy wyzbywać się takich praktyk i wiedzieć, zanim dojdą one do skutku, że są one niedopuszczalne. Mogliśmy zbudować ten świat, jako miejsce, gdzie staralibyśmy się wyeliminować ból, cierpienie i krzywdę... mogliśmy przynajmniej się starać. Zamiast tego zaakceptowaliśmy ich istnienie... a z czasem staliśmy się ich sprawcami. Nie jestem w stanie pogodzić się z tym, czym stał się nasz gatunek. Czuję głębokie obrzydzenie i wstręt na myśl "człowiek". Gardzę ludźmi, którzy pielęgnują swoją ułomność i z dnia na dzień coraz bardziej wypierają się z empatii. Nawet dla siebie samych jesteśmy okrutni i pozbawieni jakichkolwiek okruchów dobra. Powinniśmy się opiekować istotami, nad którymi mamy władzę. Nie mówię tutaj o nie jedzeniu mięsa, tylko o godnym i ludzkim traktowaniu tych zwierząt. O zaoszczędzeniu im bólu, strachu i cierpienia.

Gardzę tymi, którzy nie widzą w tym nic strasznego.

Śmianie się z grubasa, który wywrócił się na desce, a to, to jest różnica.

VanHelsingPL

2014-01-06, 15:57
Pizkes napisał/a:

"Miarą człowieka jest to, co czyni z potęgą" - Platon

Niestety jako gatunek oblaliśmy test. Jesteśmy gorsi niż zwierzęta. Będąc gatunkiem tak wysoce rozwiniętym, do miana którego pretendujemy powinniśmy wyzbywać się takich praktyk i wiedzieć, zanim dojdą one do skutku, że są one niedopuszczalne. Mogliśmy zbudować ten świat, jako miejsce, gdzie staralibyśmy się wyeliminować ból, cierpienie i krzywdę... mogliśmy przynajmniej się starać. Zamiast tego zaakceptowaliśmy ich istnienie... a z czasem staliśmy się ich sprawcami. Nie jestem w stanie pogodzić się z tym, czym stał się nasz gatunek. Czuję głębokie obrzydzenie i wstręt na myśl "człowiek". Gardzę ludźmi, którzy pielęgnują swoją ułomność i z dnia na dzień coraz bardziej wypierają się z empatii. Nawet dla siebie samych jesteśmy okrutni i pozbawieni jakichkolwiek okruchów dobra. Powinniśmy się opiekować istotami, nad którymi mamy władzę. Nie mówię tutaj o nie jedzeniu mięsa, tylko o godnym i ludzkim traktowaniu tych zwierząt. O zaoszczędzeniu im bólu, strachu i cierpienia.

Gardzę tymi, którzy nie widzą w tym nic strasznego.

Śmianie się z grubasa, który wywrócił się na desce, a to, to jest różnica.



Jak patrze na te posty powyżej to mnie krew zalewa. Od czasu kiedy przyszedł napływ gimbusów na ten portal jest jeden wielki syf. Wielcy mi cholera jasna sadole: "Co mnie to obchodzi? Fajnie się ogląda. Przypominam, że to jest Sadol. Jak się nie podoba do won na srejka lub inne gówno o zwierzątkach." a za chwilę zza monitora "mama kiedy obiadek bo głodny jestem". Nic tylko złapać za kudły i jebnąć o klawiaturę.

Smutas napisał/a:

Ale co w tym takiego strasznego? Uwalili zwierzaka prądem i zdjęli skórę. A co mieli zrobić? Zgodnie z dzisiejszą moda ożenić się z nim i wyr*chać a potem poddać się samokrytyce w jakimś programie TV i robić za celebryte?



Pomodlę się we wszystkich religiach świata oto aby reinkarnacja istniała, mam nadzieje że spędzisz kilka miesięcy w takich warunkach.

Ja rozumiem że samo pokazywanie takich materiałów nie pomaga, trzeba uświadamiać ludzi jak mogą pomóc. Ale z drugiej strony w dzisiejszych czasach człowieczeństwo zostało całkowicie zatracone. Większość społeczeństwa to skończeni kretyni, obchodzi ich tylko to aby się nażreć najlepiej jak najwięcej i najtaniej, nachlać do nieprzytomności na domówce i rżnąć wszystko co się rusza (tylko ci co nie siedzą przy komputerach, oni nie mają na to szans). Nikogo nie obchodzi przyszłość, co się dzieje na świecie. Przecież zaraz trzeba odpalić kwejka, sadola, lol'a a później "naj***ć się" z kumplami. Co z tego że już nie mamy wolności słowa a rządy nas szpiegują, co z tego że żyjemy jak w obozie pracy, przecież to sadol jest i nas to nie dotyczy...

drive47

2014-01-06, 16:03
Nie, ja nie wiem jaki ja jestem dziwny jak kumplowi pokazywałem harda nic mi nie było on prawie rzygał i mówił że jestem bez uczuć i dziwakiem, ale przy tym to mnie ciary przechodzą i chęć zabicia każdego idiotę który krzywdzi psa.

!Timon

2014-01-06, 16:06
@Pizkes

Jedź w Bieszczady zimą, poszukaj watahy wilków i wytłumacz im, że przed zjedzeniem Cię żywcem powinny najpierw znieczulić albo chociaż ogłuszyć.

Używaj słów których znaczenie rozumiesz bo to babska cecha operować tylko skrajnymi określeniami.

VanHelsingPL

2014-01-06, 16:22
!Timon napisał/a:

@Pizkes

Jedź w Bieszczady zimą, poszukaj watahy wilków i wytłumacz im, że przed zjedzeniem Cię żywcem powinny najpierw znieczulić albo chociaż ogłuszyć.

Używaj słów których znaczenie rozumiesz bo to babska cecha operować tylko skrajnymi określeniami.



No k***a mać. :facepalm:

Twoje braki w wiedzy są tak straszne że nie wiem co napisać.
Przeczytaj co napisał, pomyśl i przeczytaj jeszcze raz.