18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bardzo potrafimy być okrutni

DziQ6666 • 2014-01-06, 10:10
Jak możemy mieć litość i współczucie dla samych siebie jeśli potrafimy dopuścić do takich rzeczy??



Osobiści sądzę że świat już się dość rozwinął i na jakiś czas powinniśmy się zatrzymać i uporządkować to, co już mamy a nie pędzić do przodu na złamanie karku.
Pędząc nie zauważamy tego co pozostaje w tyle lub biegnie obok nas. Nie widzimy choćby tego, co na tym filmie.

Pizkes

2014-01-06, 16:36
!Timon napisał/a:

@Pizkes

Jedź w Bieszczady zimą, poszukaj watahy wilków i wytłumacz im, że przed zjedzeniem Cię żywcem powinny najpierw znieczulić albo chociaż ogłuszyć.

Używaj słów których znaczenie rozumiesz bo to babska cecha operować tylko skrajnymi określeniami.



Z czytania ze zrozumieniem, to lufka była, co? Do tego określenia zbyt trudne? Może na urodziny ktoś kupi Ci słownik?

lewozmywak

2014-01-06, 17:10
Kurde nie robi to na mnie wrażenia

MAJORO

2014-01-06, 17:20
wolałbym zeby obdzierali ze skóry murzyna

niemakurwanazw

2014-01-06, 17:30
Nie mogę znieść, jak ludzie tak ranią bezbronne zwierzęta, jeszcze gdyby humanitarnie je zabijali, ale nie, pie**olone kitajce będą je żywcem ze skóry obdzierać...

Luq132

2014-01-06, 17:57
CynicznySqrwiel napisał/a:

za mocne dla mnie



A czego się spodziewałeś? To jest sadistic.

pelepele

2014-01-06, 18:28
Znowu komuś się popie**olił sadistic z portalem dla zakompleksionych nastolatek.

P.S. 2:13 -> obcy k***a :amused:

woru115

2014-01-06, 18:33
bardziej martwią się o zwierzęta niż o łamanie praw człowieka. Materiał przestawia bodajże Chiny...

slannesh

2014-01-06, 19:05
Norma, przecież w chinach hoduje się psy normalnie na jedzenie tak jak u nas kury czy świnie.
A to że traktują je w taki sposób, no cóż u nich jest trochę inna mentalność :p

!Timon

2014-01-06, 19:07
Pizkes napisał/a:



Z czytania ze zrozumieniem, to lufka była, co? Do tego określenia zbyt trudne? Może na urodziny ktoś kupi Ci słownik?



Jeśli pijesz do mojej edukacji to możesz mi podeszwy wylizać. :)

Waciaczek

2014-01-06, 20:56
śliczna ta Olivia Munn

Hippo

2014-01-06, 20:57
Piwko za dobry materiał, aż zgłodniałem

4h...........ch

2014-01-06, 22:08
k***a czy wy ludzie nie nauczycie się, że to co macie na kanapce to jest śmierć zwierzęcia? Wielkie poruszenie jak po kolejnym gównie odkrywającym to co jest wszystkim normalnym ludziom znane. Kiedyś wiadome było, że szynka nie spada z nieba a pochodzi z mięsa zwierzęcia, teraz ludzie chyba jebneli za mocno się w głowę i im żal zwierzątek a wpie**alają szynkę. Przeszkadza wpie**alać kiełki, bo one nie mają ust i oczek które możesz widziec zasmucone. Nie jestem wegetarianinem i wk***ia mnie to wszystko. Zwierzęta są zabijane od miliardów lat, na tym polega łańcuch pokarmowy i zwierze to nie człowiek. Choć ostatnio w prawie polskim wicej można dostać za kopnięcie psa niż za gwałt. Idiotyzm.

Zabijać i wykorzystywać jak najwięcej to jest humanitarne. A jak zwierze urodziło się w klatce to ono nie wie, że można inaczej więc nie ma go k***a co żałować, bo sami żyjemy przed tymi j***nymi telewizorami i komputerami, pracując codziennie i nie zdając sobie sprawy, że można inaczej żyć.

Dziękuje, koniec gadania piwa dla cip żałujących zwierzątek nie ma i nie będzie.

fhMichaelo

2014-01-07, 01:19
Chiny to j***ne bydło tak samo jak Arabusy. Wypie**alać ci i ci z Europy... tu kiedyś panowała normalność i europejczycy panowali nad tym całym bydłem, a teraz staje się na odwrót.

@4hitch

Ten film nie jest o zabijaniu zwierząt dla pokarmu bo to samo robią też drapieżniki, a o obdzieraniu zwierząt ze skór na ciuchy, buty itd. więc ogarnij się idioto.

IwanMT

2014-01-07, 01:42
Ja ni ch*ja nie obejrze