18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Insanity workout

Old.Mc.Boner • 2013-05-17, 12:03


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity :amused:
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie :ok:
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food :roll:

Yggdrasil

2013-05-18, 23:38
XKaktusX napisał/a:



Lepiej posiedzieć przy kompie, c'nie grubasie :) ? Pierwsze nie rozumiesz żartu, po drugie każdy nawet ten twój wieloletni trening trzeba wzbogacić w taie shape'ujące ćwiczenia a że akurat na lato to nic złego. Pozdro Pudzian :roll:



Ćwiczę od ponad 3ch lat (sam to zakładasz, pisząc "mój wieloletni trening"), więc z jakiej racji nazywasz mnie grubasem siedzącym na kanapie? Tygodniowo przewalam wiecej żelaza niż Ty przewalisz w całym swoim życiu. Żarłem rzeczy których byś nawet do pyska nie wziął (przecież to niesmaczne!) i pizgałem ciężary po których nie dało sie usiąść na kiblu bez bólów.
Nazwałem go sezonowcem, bo obudzil się z reką w nocniku i zamierza w 2 miechy zrobic forme "plażową", potem zapewne odpusci i kółko sie zamknie, tyle temacie, elo.

Old.Mc.Boner

2013-05-19, 00:07
Yggdrasil
Pics or didn't happen

MorymOO

2013-05-19, 11:07
Dobra dieta. MŻ: mniej żryj i do wakacji się wyrobisz:)

Miszoq

2013-05-19, 16:27
Nie chciało mi się przebijać przez wszystkie komenty ale widzę że pełno specjalistów.
Krótko:
coś dobrego na korpus, bez sprzętu (mam czasu troche, podłogę i drążek - niestety nie da rady się na nim podciągać na szerokim rozstawie)
chodzi mi głównie o górę pleców i prostowniki kręgosłupa (mam skoliozę na którą każdy mi mówi że nic nie zrobię, a ja się zawziąłem i chcę postawić gorset mięśniowy który choć odrobinę mnie odprostuje)

Co proponujecie, Eksperci?

lathiel

2013-05-19, 21:25
@Miszoq na 3 stronie wymieniłem Ci treningi, obejrzyj i zdecyduj. Ja ze współlokatorami napie**alam tego P90X i chłopakom po miesiącu ćwiczeń kręgosłup zaczyna powoli wracać na swoje miejsce ale jeżeli nie zależy Ci na masie to basen i napie**alaj - najzdrowsza metoda tylko trochę Ci to zajmie - ćwicz i staraj się utrzymywać poprawną posturę a mięśnie zrobią resztę za Ciebie.

A co do plucia na temat tych treningów. Niby nic nadzwyczajnego ale jednak jest to nagromadzenie ćwiczeń których zadaniem jest utrzymanie wysokiego spalania przez cały okres treningu - ćwiczenia składają się z serii 0:15-1:30 gdzie za każdym razem następuje zmiana czego normalnie człowiek zazwyczaj nie jest wstanie dopilnować dlatego np w Insanity w drugim miesiącu jeden godzinny trening potrafi spalić od 900-1200 kcal(dla jasności 7000 kcal = 1kg) i trening jest dla osób które znają podstawy angielskiego tzn robisz na tyle ile możesz oraz odpoczywasz kiedy potrzebujesz. Więc dla każdego początkującego trening będzie wykańczał tak samo jak i tego zaawansowanego bo każdy będzie starał się pracować na swoje maksimum możliwości

kfadrat

2013-06-04, 00:23
chcialem sie tylko pochwalic swoimi postepami po 2 tygodniach. Ten kto ma te piekne pliki od kolegi bedzie wiedzial o co chodzi. Po lewej wyniki 2 tygodnie temu, po prawej z dzisiaj.



a komu nie pasuje niech sp***ala w podskokach i z polprzysiadem.