18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Insanity workout

Old.Mc.Boner • 2013-05-17, 12:03


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity :amused:
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie :ok:
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food :roll:

zuku73

2013-05-17, 22:55
Dobre to ponoć

beephe

2013-05-17, 22:57
Dokładnie - interwały o wysokiej intensywności -HIIT.
W treningu chodzi o to, aby ćwiczenia wykonywać przy tętnie około/powyżej 180, a nie jak przy zwykłych aerobach - ok. 140. Jak dla mnie to Insanity przez 40-50 min zdecydowana przesada (choć przyznam, że nie sprawdzałem całego planu treningu). Tkanka tłuszczowa spala się przy tętnie 140 po ok. 20-30 minutach treningu, dlatego też truchtać powinno się nieco dłużej. Przy tętnie 180 spalanie tkanki tłuszczowej jest o wiele szybsze i trwa nawet do kilku godzin po treningu. Zwykle HIIT trwa około 20 minut (są takie, które trwają 10-15).

Jak ktoś jest trochę wysportowany to polecam HIITy z częstymi zmianami wysokości środka ciężkości (np. wyrzut nóg i podpór przodem -> pompka -> wyskok w góre) i kilka innych do znalezienia w necie, które wykorzystuje się przy treningach mma, gdzie podczas walki często zmienia się płaszczyzny.

qwedud

2013-05-17, 22:57
taaa... jest połowa maja i ktoś tu chce sobie zrobić sylwetkę na wakacje...chyba na 2015 rok :D :D poza tym, że mnie to interesuje, to bez sensu jest wrzucać jakie coś na sadola...po prostu BEZ SENSU...piwa nie ma :]

judasz1234

2013-05-17, 23:03
tylko juro trening

pemb

2013-05-17, 23:03
Polecam trening kettlebell.

babycow

2013-05-17, 23:06
Cytat:

ba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu.


zazdroszcze wam... chcialbym miec nadwage.... k***a....

oooouz

2013-05-17, 23:07
narazie wystarczy fbw 15-10-5 + a6w

:-)

Dy...........za

2013-05-17, 23:09
Dziś załatwiłem sobie materiały, zaczynam od poniedziałku ;) Piwko leci oczywiście. Ponoć dobre gówno to jest, ale wygląda trochę ch*jowo jak aerobik dla homosiów. Niemniej jednak ludzie mówią, że daje efekty i jest dość ciężkie. Przekonam się sam. No pain, no gain.

I btw. suple są dla frajerów, którzy nie są na tyle cierpliwi, żeby na sucho jechać ;)

norsman

2013-05-17, 23:15
robiłem to kiedyś, wytrzymałem 3 tyg, efekty są ale trzeba regularnie ćwiczyć a jest to mega męczące... gratuluję ludziom którzy to skończyli

KMD

2013-05-17, 23:16
@babycow
Tu nie chodzi o nadwagę tylko o oponkę, która zasłania piękny kaloryfer, który nawet najsłabszy herlak ma gdzieś ;P
Chyba, że naciągasz skórę na podbrzuszu spinaczami do bielizny jak ja, wtedy ćwiczenia nie potrzebne ;)

Proximate

2013-05-17, 23:28
@Charmer

Jebnij mi ten zestaw na PW, thanks ;P

BPG

2013-05-17, 23:32
zapodaj linkiem to sobie sciagne, w sobote wyj***li mnie z roboty (ciezka fizyczna) a wpie**alam jak szalony to za miesiac bede wygladal jak toczek jeśli nie zaczne czegoś ćwiczyc xd

Ciesin

2013-05-17, 23:35
pie**olenie o Szopenie. Zwykły trening interwałowy, HIIT, lub tabata, do tego - jeśli nie wystarcza- aeroby typu bieganie i tłuszcz leci. Właściwie, już same interwały dają po dupie wystarczająco, ale ja lubię sobie po interwałach pobiegać, niezbyt szybko, dla rozluźnienia. Jak już było powiedziane - przede wszystkim dieta. Trzeba wiedzieć co się je, warto poczytać o składnikach odżywczych i w jaki sposób je przyjmować (kiedy, w jakich ilościach) i efekty pojawią się szybko. Bez pożal się Boże suplementów...

sidmyfish

2013-05-17, 23:36
Póki co mialem dwa podejscia pod ten trening, 2x jako palacz i generalnie nie dawałem rady kondycyjnie, moze niedlugo postaram sie zrobic 3 podejscie ;]

ZiZU

2013-05-17, 23:42
Tak żeby was doj***ć, moja dziewczyna jest w połowie drugiego miesiąca tych treningów, daje rade i poleca ;]
Btw. nie, nie wyglada jak Marit Bjoergen :D
I nie jest to trening dla osób otyłych, osoby otyłe nie dadzą sobie rady, to trening typowy żeby spalić lekki nadmiar tłuszczu i wyrzeźbić mięśnie.