18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Insanity workout

Old.Mc.Boner • 2013-05-17, 12:03


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity :amused:
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie :ok:
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food :roll:

Pan_Generał

2013-05-17, 23:43
Na ch*j suple? Bez tego można zbudować bardzo ładne mięśnie :roll:

takija

2013-05-17, 23:46
Dyadya_Sasza napisał/a:

Dziś załatwiłem sobie materiały, zaczynam od poniedziałku ;) Piwko leci oczywiście. Ponoć dobre gówno to jest, ale wygląda trochę ch*jowo jak aerobik dla homosiów. Niemniej jednak ludzie mówią, że daje efekty i jest dość ciężkie. Przekonam się sam. No pain, no gain.

I btw. suple są dla frajerów, którzy nie są na tyle cierpliwi, żeby na sucho jechać ;)



Suple są dla ludzi którzy wiedzą jak i po co je biorą ;)

Old.Mc.Boner

2013-05-17, 23:46
łohoho widze że większość to experci tutaj. Napisałem że przyda sie każdemu że każdy sobie może poćwiczyć w domu i dostanie to za free jak pma wyśle zamiast bulić 150$ . A niektórzy jeszcze mnie zjeżdzają od sezonowców, że sie nie znam. Kto chce sobie popracować nad rzeźbą, sprawdzić się ile wytrzyma niech śmiało pisze. Od godziny rozsyłam linki bo taki zajob na skrzynce więc dużo osób chce się w tym sprawdzić. Darujcie sobie zbędne komenty
Pozdrawiam
:ok:

mayday1707

2013-05-17, 23:49
Po pierwsze piwa nie dostajesz za kryptoreklamę
Po drugie Insanity workout to nic innego jak rozbudowany system crossfitowy z naciskiem na aeroby a nie na ciężary.
Po trzecie 60 dni to ściema. W 60 dni trening z efektami zakończy może 10% ćwiczących. Jak nasz organizm zareaguje na trening zależy od diety, i naszego metabolizmu i nie można się nastawiać że 60 dni i będzie zajebisty kaloryfer.
Po 4 jest to trening dla ludzi którzy już uprawiają jakiś sport lub przynajmniej ćwiczą regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu i ciało jest przyzwyczajone do obciążeń fizycznych.
Stosowanie takiego treningu bez odpowiedniego przygotowania się na takie obciążenia może dosyć znacząco wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu. Nie powinno się także zaczynać cyklu treningowego od ćwiczeń codziennych. Ciało tez musi się przyzwyczaić do nowego trybu życia a ćwicząc codziennie możemy zbyt szybko wytracać potrzebne mikroelementy z organizmu, także mięśnie potrzebują dłuższej przerwy na regenerację a szczególnie serce gdzie przy intensywnych treningach często kończy się to przerostem lewej komory (efekt odwracalny ale jeżeli jest wcześnie zdiagnozowany).

Także moi mili wszystko ładnie pięknie ale trzeba pamiętać o konsekwencjach treningu i dla kogo faktycznie jest on przeznaczony :)

Old.Mc.Boner

2013-05-17, 23:59
mayday1707
Oczywiście że to nie jest prosty trening. Trzeba mieć chęci i chociażby się w tym spwardzić. Kryptoreklama? Nie powiedziałbym. Znalazłem, zakupiłem na torrentach i teraz dzielę się tym z innymi. Nawet nie masz pojęcia ile ludzi do mnie pisze o ten zestaw. Każdy sobie może sprawdzić czy wytrzyma te 40 min. Jesli nie, to może ćwiczyć przez 20 albo 10. Zamiast siedzieć i scrollować na 9gagach, sadolach, jebzdzidach to można jakoś inaczej ten czas spożytkować :)

mayday1707

2013-05-18, 00:07
Charmer, tak tak, niektórzy nagminnie ćwiczą prawą albo lewą rękę ;)
Ja jestem starym ciężarowcem, który pół roku temu zmienił tryb treningowy na CF i wiem jak sam cross jest ciężki (nie sądziłem nawet że mam nie rozćwiczone któreś z partii mięśni i że pierwsze treningi skończą się mega zakwasiorami) więc wiem jak to wygląda ale uważam tak jak napisałem, że to nie jest trening dla początkujących i na pewno nie na codzienne ćwiczenia. Grupa zaawansowana, jak najbardziej niech korzysta i działa na tym systemie :)

Old.Mc.Boner

2013-05-18, 00:14
mayday1707
Masz doświadczenie i sam wiesz jaka czasami jest duża chęć zamienienia boilera na kaloryfer, wyrzeźbienia mięśni, nabrania kondycji :)
A czasami warto zainwestować trochę czasu w siebie a nie przesiedzieć dzień na klepaniu w klawiature popijając harnasia :-D
Ale oczywiście, zdrowie przede wszystkim, nie można się przeciążac ani nadwyrężać. Wszystko w ramach rozsądku

daynyn

2013-05-18, 00:15
@Charmer

Również poproszę o sprawdzenie pw i wysłanie planu, przyda się :P

allah84

2013-05-18, 00:39
ditea to 75% sukcesu.... co z tego ze napierniczasz jak poyebany jak na filmiku jak wpierniczasz jak pokur#$iony ?

lathiel

2013-05-18, 01:09
co do zainteresowanych tematem z kuźni Beach Body - P90X - na rozbudowę masy mięśniowej(na dowód mam zdjęcia jakby co ;]) Jednak jeżeli ktoś dysponuje zasobami finansowymi to lepsze efekty na rozbudowę daje Body Beast jednak kosztem gibkości ciała






froobbie

2013-05-18, 01:11
Dobra sylwetka to nie tylko cwiczenia. Cwiczyc mozesz przez 3 godziny a doba ma ich 24. Zeby dobrze wygladac musisz wyrobic sobie odpowiednie nawyki zywieniowe i treningowe, Ty musisz zyc sportem. Te wszystkie reklamy sa mocno przesadzone.

Old.Mc.Boner

2013-05-18, 01:13
froobbie
Oczywiście że tak, chwyt marketingowy musi być dlatego specjalnie poświęciłem ok 5 godzin na czytanie o insanity i 93% wypowiadało się pozytywnie więc postanowiłem sam spróbować. W tych materiałach Shaun cały czas dopinguje ''you can do it, digg deeper! everyone can do it! trust me you can do it!!". Więc masz wrażenie że masz osobistego trenera a to świetnie motywuje :)

MadDave

2013-05-18, 01:14
Powiem wam że ja to mam zawsze wyj***ne na to sranie się rzeźbą po zimową, dietami, supalmi i innym tego typu gównem, jeśli ktoś nie czuje się komfortowo w swoim ciele i nie potrafi zaakceptować lekkich odchyleń od wykreowanych ideałów to w zasadzie nigdy nie osiągnie swojego celu coraz to bardziej pogrążając się w morderczych wyniszczających treningach. Ja za to lubię sobie pospać, ostro się spracować, wyjść na miasto pobalować w dziewczynami, wypić te 4 piwa za dużo i jakoś żyję bez idealnej sylwetki atlety.
Tyle z mojej strony na dziś, jestem zbyt naj***ny na dalszą analizę czym różni się styl życia jankesa i polaka i ich podejscie do wyglądu, wystarczy że mam siorę która od 16 lat mieszka w LA i ona mówi jak jest, nie masz ciała, dziar, ciuchów jesteś nikim więc tutaj jest mi dobrze, dziękuje dobranoc.
Amen.

lathiel

2013-05-18, 01:29
Żeby nie być gołosłownym

Kolejno zdjęcia dnia 1,30 i 60


jeszcze dużo pracy przede mną ale nie zamierzam przestawać na 90 dniach treningu - trzeba zrzucić to j***ne sadło

Old.Mc.Boner

2013-05-18, 01:36
lathiel
Widać że to daje rewelacyjne efekty :->
Pozdrawiam i trzymaj tak dalej :!: