18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idiotyzm

bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet k***a właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?

Un_Nem

2013-05-30, 12:48
bo ludzie sa popie**oleni.

Jopas91

2013-05-30, 12:49
Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić przed sobą słownik ortograficzny to wychodzi wielkie GÓ(U)WNO?

Płyta_Gnojowa

2013-05-30, 12:51
Dobrze, że ty jesteś taki oświecony. Myśliciel XXI wieku się k***a znalazł...

bogdanznosa

2013-05-30, 12:52
@up no k***a szerkolu bo ja wcale nie napisałem gUwno umyślnie

Smutas

2013-05-30, 13:33
Zapewne jakby wyli o prawach dla pedałów, to autor wrzuty byłby zachwycony. Kolejny poj***ny lewak.

NYA'79

2013-05-30, 13:34
to nasza straż przed ciapatumi, szacunku, mały gnojku..

bogdanznosa

2013-05-30, 13:39
Cytat:

Zapewne jakby wyli o prawach dla pedałów, to autor wrzuty byłby zachwycony. Kolejny poj***ny lewak.



gUwno wiesz o mnie, pedalskie parady są plagą, niestety nie mniejszą niż rodacy chowający się po dziurach

NYA'79 napisał/a:

to nasza straż przed ciapatumi, szacunku, mały gnojku..



A takie pie**olENIE, Wk***IA mnie jeszcze bardziej niż chowanie się po dziurach! "ooo napisze obraźliwy komentarz o ciapatych w internecie, jestem takim pie**olonym bojownikiem"
W Polsce problem z ciapatymi NIE ISTNIEJE i NIE BĘDZIE istniał dopóki będziemy żreć potulnie to co świnie z Wiejskiej zarzucą. A niestety jest to wyznacznikiem jak bardzo ch*jowo zarządzany jest ten kraj. Nawet brudasy nie chcą do nas przyjeżdżać.

Re...........ms

2013-05-30, 14:17
na mój gust gówno lepiej wygląda pisane przez "Ó"

NYA'79

2013-05-30, 14:25
obrażasz moje uczucia, gałganie, ja prosty, zacofany katol, więc biorę to personalnie, przeszkadza ci, że wierzący chcą uczcić święto ? nie patrz, nie uczestnicz , nikt cię nie zmusza, o marszu szmat nic nie napisałeś, więc rozumiem, że takie "procesje" lubisz i popierasz, "bojowniku o świecką Polskę" , nowoczesny i oświecony.

Ps. Tak, do kościoła chodzę pijany, ewentualnie na kacu, regularnie po mszy biję żonę, a wieczorami gwałcę swoje dzieci....szatanie wściekły..

szpajder

2013-05-30, 14:29
bogdanznosa napisał/a:

Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO.

Stary, nikt Ci nie broni. Idź stawiaj grubasom z wiejskiej co chcesz i kiedy chcesz.

bogdanznosa

2013-05-30, 14:43
NYA'79 napisał/a:

obrażasz moje uczucia, gałganie, ja prosty, zacofany katol, więc biorę to personalnie, przeszkadza ci, że wierzący chcą uczcić święto ? nie patrz, nie uczestnicz , nikt cię nie zmusza, o marszu szmat nic nie napisałeś, więc rozumiem, że takie "procesje" lubisz i popierasz, "bojowniku o świecką Polskę" , nowoczesny i oświecony.

Ps. Tak, do kościoła chodzę pijany, ewentualnie na kacu, regularnie po mszy biję żonę, a wieczorami gwałcę swoje dzieci....szatanie wściekły..



Nadinterpretacje są zajebiste! Gdzie ja napisałem, że mi to przeszkadza? W formie żartu napisałem to o kocie tak samo jak ty o pijaństwie. Wg mnie niech każdy sobie wierzy w co chce byle trzymał to z dala ode mnie. Jedynie dziwi mnie to że jak "boga obrażajo" to od razu każdy gotowy jest mordować, a jak codziennie "stawiamy" prosiakom z wiejskiej to wszyscy mają to w dupie i zajmują się jakimiś bzdurami które ich nie dotyczą.

NieWiemZeWiem

2013-05-30, 14:50
wszyscy ktorzy na to marudza... jak wam nie pasuje to za 10 lat bedzie wam 5 razy dziennie wyło z głośników o allahu ;) wybierajcie

bogdanznosa

2013-05-30, 14:56
NieWiemZeWiem napisał/a:

wszyscy ktorzy na to marudza... jak wam nie pasuje to za 10 lat bedzie wam 5 razy dziennie wyło z głośników o allahu ;) wybierajcie



Następny geniusz. Już nie wiem czy mnie w ch*ja tu robicie czy wy naprawdę jesteście tak jebnięci na punkcie tego islamu :D