18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idiotyzm

bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet k***a właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?

froobbie

2013-05-30, 20:22
Już wole babcie i dzieciaki wydzierające sie po ulicach, niż j***nych kozojebców w kamizelkach z C4. Z resztą nie płaczcie lewaki, w końcu dzisiaj wolne i możecie sobie pobolcować obolały pierścień odbytu.

bogdanznosa

2013-05-30, 20:31
NYA'79 napisał/a:

na początku irytowało mnie to jak bardzo nierozumni jesteście, ale teraz pizgam z tego w ch*j :D bo drzecie się jak stare gacie nie rozumiejąc nic :

dupa tam, chciałeś zabłysnąć, a dostałeś łomot, a teraz kwiczysz :megalol:



Dostałem łomot? Jak do tej pory dostałem jedynie niezłą porcję śmiechu i nic więcej. Ale jeżeli przez "twoj stary" rozumiesz łomot, to twoja stara ma ku*asa i mamy kurde remis :*

NYA'79

2013-05-30, 20:39
średnia obrońców szczyla to 20 lat... i piszą na kompach, które dostali na pierwszą komunię. Oprócz tego, że jestem katolem, to jeszcze ( o zgrozo) robotnikiem, mechanikiem przemysłowym, działającym w NSZZ Solidarność, która teraz np. zajmuje się ogólnopolską akcją protestacyjną przeciwko niekorzystnym zmianom w kodeksie pracy, i wiele wiele innych, a CO TY ZROBIŁEŚ DLA KRAJU, oprócz głoszenia swoich "mądrości", zasrańcu?

Azalians

2013-05-30, 20:44
@up też jestem w wieku "szczyla", ale zgadzam się z Tobą 100%...moim rówieśnikom(nie wszystkim oczywiście;)) od dobrobytu poj***ło się ciut w głowie...swoje zdanie można mieć, wierzyć można i nie można, ale szacunek trzeba oddawać bo instytucja Kościoła w Polsce nie raz okazała się ostatnim kołem ratunkowym.

bogdanznosa

2013-05-30, 20:53
To bardzo fajnie, że jesteś katolem i robotnikiem. Pomyśl jeszcze przez chwilkę, a może wpadniesz na to o co mi tu cały czas chodzi. Chociaż jak tak pogrywasz, to jeżeli wszyscy zajmujący się tą akcją dysponują taką zdolność dedukcji jak ty to nie wróże powodzenia temu protestowi.

Więc teraz od początku, JEBIE MNIE to, że sobie śpiewali, jebie mnie to w co wierzą. Za to interesuje mnie to co dzieje się w kraju w którym przyjdzie mi spędzić całe życie. Ludzie, zamiast wk***ieni wychodzić razem na ulice, protestując przeciw r*chaniu nas w dupę, potrafią w jakieś pojedyncze święta wyjść i pośpiewać. Swoją drogą założę się, że jakby tak spytać część uczestników takiego pochodu to gówno by wiedzieli po co tam są i o co tam chodzi. Wk***ia mnie, że marsze np. w obronie normalnej rodziny są zlewane, że w dniu flagi wszyscy się jarają jakimś pedalskim różowym orzełkiem, że choćby na takim sadisticu ludzie zajmują się jakimiś pie**olonymi arabusami zamiast rozejrzeć się co się do ch*ja dzieje w ich własnym kraju! Serio, gówno obchodzi mnie to czy ktoś wierzy w Jezusa, Buddę, Allaha czy innego Sziwę.

I skończ pie**olić kim ja jestem bo gówno wiesz o mnie.

CzarliBronson napisał/a:

Nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym żeby nie zrozumieć konkluzji, którą z blaku laku jebłeś na sadola. :shock:
Ja rozumiem się wściekać i w ogóle. No ale k***a ludzie! Przecież to, że jest święto to jest tylko tło. On nie o tym gada ja pie**ole. Zaczął humorystycznie, ale mówi o polityce nie o religii tak na prawdę. Ja nie wiem. Wszyscy cisną żeby piwa zebrać? Czy z nudów, czy czemu? Czy naprawdę nie rozumiecie co koleś gada.


Presty

2013-05-30, 21:04
bogdanznosa - uważasz się pewnie za nowoczesnego i wykształconego?

Otóz nie. Jestes zwykłym otodoksem, jak każdy neofita a kultury i wiedzy u Ciebie nie ma za grosz. A Twoje dzieci (jak znajdzie sie taka, co Ci je spłodzi) będą bardziej ortodoksyjne niż ciapaci. :(

Smutne :(

NYA'79

2013-05-30, 21:06
Azalians napisał/a:

@up też jestem w wieku "szczyla", ale zgadzam się z Tobą 100%...moim rówieśnikom(nie wszystkim oczywiście;)) od dobrobytu poj***ło się ciut w głowie...swoje zdanie można mieć, wierzyć można i nie można, ale szacunek trzeba oddawać bo instytucja Kościoła w Polsce nie raz okazała się ostatnim kołem ratunkowym.



dziękuję, słusznie nie tracę wiary w Twoją generację, ale w buzeranta bogdana z dupy nie wierzę, nie wierzę, że koleś który siedzi na garnuszku rodziców, i wzywa naród do pospolitego ruszenia na belweder, sam NIC nie robiąc, może wyrosnąć na prawego, porządnego obywatela najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

weszlam_na_fejku

2013-05-30, 21:12
bartoszbarto napisał/a:

Pan Jezus Cię kocha, mimo że z niego drwisz.. Mam nadzieję frustracie, że poprawiłeś sobie trochę humor i poczułeś się lepiej drwiąc z religii, kultury i historii swojego kraju.



ale beka

bogdanznosa

2013-05-30, 21:16
jakich ja rzeczy się tu o sobie dowiaduje :D hmm, powiedzcie mi proszę co będę robił za tydzień bo mnie ciekawość zżera :D

@down
z góry mówię, że jeśli chcesz bronić tu w jakikolwiek sposób pedałów to proszę wyjdź

btnx

2013-05-30, 21:16
Smutas napisał/a:

Zapewne jakby wyli o prawach dla pedałów, to autor wrzuty byłby zachwycony. Kolejny poj***ny lewak.



Kolejny poj***ny katol

mareczekzip

2013-05-30, 21:19
Ręka mnie swędzi żeby panu przypie**olić.

krychu2007

2013-05-30, 21:37
@bogdanznosa
Musisz zrozumieć dwie rzeczy.
1. NIGDY nie komentuj chrześcijaństwa na sadisticu, sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Nie wierzysz lub masz chrzest a nie praktykujesz? Czyli jesteś pedałem, lewakiem,
ciotą, a nie jak katole i pisowcy prawowitym obywatelem i patryjotą. (BTW nie jesteś pisiorem? Czyli jesteś lewakiem z po!)
2. Połowa ludzi z którymi wchodzisz w dyskusje to przedział wiekowy 12-17 lat ,gęby mają pełne tego co usłyszą na kazaniu albo przy obiedzie oglądając TV Trwam, a do kościoła chodzą "bo mama kazała".

P.S Możecie jechać mnie do woli gdyż nie zamierzam tutaj ponownie zaglądać. Jak coś nie pasuje to zawsze pozostaje maść na ból dupy.

bogdanznosa

2013-05-30, 21:39
akurat do TV Trwam nie można się przyczepić

Samudaripen

2013-05-30, 22:29
bogdanznosa napisał/a:

Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO


jest gówno ponieważ i tak oprócz anarchii nie ma innej alternatywy dla obecnego rządu, a różnego typu marsze przeciwko obecnej władzy są zazwyczaj organizowane przez jakichś pseudo patriotów i niosą ch*jowe hasła, którymi nic się nie wskóra.
bogdanznosa napisał/a:

A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?


1. procesje są organizowane w biały dzień, a ponieważ niestety tradycja chrześcijańska w naszym kraju powoli zanika poprzez sianie gejowskich i komunistycznych propagand w necie i mediach przez m.in. takich jehowców jak ty, w procesjach uczestniczy coraz mniej osób tak więc przechodzą pod oknami szybko i raczej nikogo obudzić nie zdążą.
2. Jakbyś nie mieszkał w baraku albo k***a w jakiejś ziemiance bez okien to byś żadnej procesji nie usłyszał.
3. Jak ci przeszkadza śpiewanie o Jezusie to wypie**alaj do Chin tam praktycznie nie ma religii, albo do Afganistanu tam będziesz się mógł w spokoju skupić na modlitwie do Allacha ;)

denek620

2013-05-30, 22:35
Smutas napisał/a:

Zapewne jakby wyli o prawach dla pedałów, to autor wrzuty byłby zachwycony. Kolejny poj***ny lewak.


Czyli według Ciebie każdy kto nie był molestowany w konfesjonale to lewak, tak? Otóż nie, wyobraź sobie, że omijanie kościołów czy nawet bycie antyklerykałem nie czyni nikogo Trockim. Tak tu narzekacie na to, że wolność słowa to mit, ale mówić choć trochę inaczej niż Wy to już jest przestępstwo, lewactwo i komuna.