18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idiotyzm

bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet k***a właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?

krychu2007

2013-05-30, 22:37
@up W Chinach jest najwięcej chrześcijan na świecie.

Samudaripen

2013-05-30, 22:42
krychu2007,
w porównaniu do całej społeczności to ich ilość jest znikoma ;)

krychu2007

2013-05-30, 22:44
Czyli ponieważ są w mniejszości to można przyjąć że to mniej chrześcijańscy chrześcijanie od polskich chrześcijan?

Samudaripen

2013-05-30, 22:57
krychu2007,
Cytat:

Czyli ponieważ są w mniejszości to można przyjąć że to mniej chrześcijańscy chrześcijanie od polskich chrześcijan?


?
I chciałbym jeszcze powiedzieć, że się mylisz, bo najwięcej chrześcijan jest w USA, a później w Brazylii. Chiny są dopiero na czwartym miejscu z liczbą chrześcijan 86,801,000 czyli w porównaniu do prawie dwu miliardowej społeczności w tym jakiś miliard ateistów, ponad 100 mln buddystów i 32,2% wyznawców religii Chińskiej?. Jest liczbą znikomą, nie mówiąc już o tym, że w skład chrześcijaństwa wchodzi: protestantyzm (90,9%), katolicyzm (7,9%) ;)
Tyle w temacie, dziękuje dobranoc. Chciałeś zabłysnąć się nie udało ;)

Carcinoma

2013-05-30, 23:01
Za wk***ianie sierściucha zawsze piwko.

WojtekN

2013-05-30, 23:01
Dla wszystkich katolików.
Chrześcijanizm to nie kultura naszego kraju od zawsze, a narzucony obrządek, jak nie to na stos.

Jakoś nikt kto zaliczył fizykę nie napie**ala wam cyklicznie dzwonami albo akcjami z procesją i zakłócaniu spokoju.

Samudaripen_Porajmos napisał/a:


3. Jak ci przeszkadza śpiewanie o Jezusie to wypie**alaj do Chin tam praktycznie nie ma religii, albo do Afganistanu tam będziesz się mógł w spokoju skupić na modlitwie do Allacha ;)


Polska jest krajem świeckim, także prędzej katolicy czyli Ty powinniście się zawijać.

A tak swoją drogą skoro tak ładnie wierzycie obchodzicie obrządki to na kiego ch*ja wam spowiedź, zacznijcie od przestrzegania dekalogu zamiast rycia na pamięć pieśni na każdą okazję - czy pogrzeb czy ślub na jedno kopyto.

Ps. Szanuje prawie wszystkie wiary i pedalstwo tylko siedźcie sobie z tym poza zasięgiem osób nie związanych i nie wpie**alajcie się w prawa normalnych obywateli. Jak dla was lepiej się modlić niż robić np. in vitro to na ch*j wam opieka medyczna...


I taki dowcip na podsycenie psycholi z pod placu prezydenckiego.
-Kiedyś chciałem mieć rower, więc modliłem się o niego do boga.
-Potem zrozumiałem że tak to nie działa, zaj***łem rower i teraz modlę się o przebaczenie.



Kóba

2013-05-30, 23:08
Ja pie**ole jaki ból dupy katoli :-D Dawno takiego nie widziałem i za to piwo ziomeczku :lol:

Wiedzcie, że pie**ole was na równi z pedałami i akbarami ogłupione i otępiałe sk***ysyny :->

krychu2007

2013-05-30, 23:09
@Samudaripen_Porajmos
Brawo! Popisałeś się niesamowitymi umiejętnościami wklepania frazy w google, cała wioska musi być dumna ,że wykształciła kogoś tak niesamowitego.
Brakuje ci argumentów koleżko, chodziło mi raczej o sam fakt że wg. podanych przez ciebie danych chrześcijanie w Chinach to 250% wszystkich mieszkańców Polski. Dyskusja z wami nie ma najmniejszego sensu także dzięki i nie zawracajcie sobie głowy pisaniem gdyż na pewno nie odpiszę.
Mimo że jestem ochrzczony nie biorę udziału w życiu kościoła m.in. przez takich ludzi jak wy.

Samudaripen

2013-05-30, 23:50
krychu2007 napisał/a:

@Samudaripen_Porajmos
Brawo! Popisałeś się niesamowitymi umiejętnościami wklepania frazy w google, cała wioska musi być dumna ,że wykształciła kogoś tak niesamowitego.
Brakuje ci argumentów koleżko, chodziło mi raczej o sam fakt że wg. podanych przez ciebie danych chrześcijanie w Chinach to 250% wszystkich mieszkańców Polski. Dyskusja z wami nie ma najmniejszego sensu także dzięki i nie zawracajcie sobie głowy pisaniem gdyż na pewno nie odpiszę.
Mimo że jestem ochrzczony nie biorę udziału w życiu kościoła m.in. przez takich ludzi jak wy.



WojtekN napisał/a:

Polska jest krajem świeckim, także prędzej katolicy czyli Ty powinniście się zawijać.


A tak swoją drogą skoro tak ładnie wierzycie obchodzicie obrządki to na kiego ch*ja wam spowiedź, zacznijcie od przestrzegania dekalogu zamiast rycia na pamięć pieśni na każdą okazję - czy pogrzeb czy ślub na jedno kopyto.

Ps. Szanuje prawie wszystkie wiary i pedalstwo tylko siedźcie sobie z tym poza zasięgiem osób nie związanych i nie wpie**alajcie się w prawa normalnych obywateli. Jak dla was lepiej się modlić niż robić np. in vitro to na ch*j wam opieka medyczna...



Kóba napisał/a:

Ja pie**ole jaki ból dupy katoli Dawno takiego nie widziałem i za to piwo ziomeczku

Wiedzcie, że pie**ole was na równi z pedałami i akbarami ogłupione i otępiałe sk***ysyny


:lodowka:

_arci

2013-05-31, 00:03
k***a no i to mnie się podoba! Beka oporowa.
Gówno nie hard. Gówno nie gówno drwalowe. Gówno nie azjatki z h*jami jak moja głowa. Takie tematy. Za to kocham sadola.

Beka beką, ale k***a...
2 rzeczy:
1. Serio? Serio ktoś tam przejmuje się wiekiem postodawcy? Serio? Już naprawdę nie ma do czego się przyczepić? (swoją drogą jeśli to o mnie było to mi to schlebia - dla niekumatych nie piszę rażących głupot najwyraźniej).

2. Ja rozumiem jakieś złości jak to prawdziwym katolom przystało (katolom nie katolikom katole) można paplać różne rzeczy, ale trochę pomyślunku by się przydało czasami pisząc na internetach.
O czym mówię? "Synku! Siedzieć na garnuszku i pie**olić to sobie możesz, a h*ja byś zrobił\robisz"... Jaśnie panie, a cóż nasz kolega takiego właśnie robi jak nie walczy o coś? Próbuje jakimiś siłami własnymi, własnym pomysłem coś ruszyć, pokazać swój punkt widzenia, akurat ktoś nigdy nie pomyślał, a teraz coś mu zaświta "że jednak się k***a da" i to zaprocentuje lawiną, choćby za 50 lat gdy będzie opowiadał to dzieciakom buntownikom nowego pokolenia. I choćby za to, że gdzieś jest taka malutka szansa, że to coś zmieni na lepsze należy mu się to nieodżałowane piwo. A gdzie wali ze swoimi przemyśleniami? Do elity naszego narodu... kropka, chyba już nie mam nic do powiedzenia.

barann

2013-05-31, 00:08
Japie**olę,
to już trzeba być katolikiem, żeby nie być pedałem albo kozojebcą?

slannesh

2013-05-31, 00:39
Jak się komuś święto nie podobało to niech za rok zapie**ala do roboty zamiast mieć wolne.

bogdanznosa

2013-05-31, 00:44
slannesh napisał/a:

Jak się komuś święto nie podobało to niech za rok zapie**ala do roboty zamiast mieć wolne.



Jak ktoś nie ogarnia o co chodzi to niech nie pie**oli głupot i idzie spać.

z-a-j-e-b-i-s-t-y

2013-05-31, 02:43
Przepraszam. Ale "GUWNO" Co to k***a jest ? (posta nie czytałem szkoda czasu. )

Els

2013-05-31, 02:51
Wolałabym, aby mi codziennie pod oknem śpiewali o Jezusie, niż aby, jak to często bywa, jakieś żule darły ryja o 2 w nocy.

A tak przy okazji - jakoś bandy protestujących ateistów na Wiejskiej też nie widać.