18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotyzm

bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet k***a właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?

NYA'79

2013-05-30, 15:01
w ch*ja to zrobił twój stary twoją starą 19 lat temu, jak na pytanie czy gumka cała odpowiedział, że tak...

bogdanznosa

2013-05-30, 15:06
NYA'79 napisał/a:

w ch*ja to zrobił twój stary twoją starą 19 lat temu, jak na pytanie czy gumka cała odpowiedział, że tak...



W ch*ja chyba robisz swoim wiekiem. 34 lata? twoj stary? serio?
brak argumentów, czy może chcesz mieć się z czego spowiadać?

NYA'79

2013-05-30, 15:10
za młody jesteś na heroda, tyle w temacie, bez odbioru.

bogdanznosa

2013-05-30, 15:17
przyszedł, zrobił ch*jową reklamę katolikom i poszedł

fiodger

2013-05-30, 17:49
The Walking Dead....

Pan_Generał

2013-05-30, 17:57
Tylko że oni przynajmniej walczą z pedalstwem w tym kraju.


Na przyszłość zamontuj lepsze okna, to nie będziesz ich słyszał.

just_five

2013-05-30, 18:00
Autor zamiast się żalić w necie, lepiej otwórz piwo i wyłącz kompa.

Azalians

2013-05-30, 18:04
k***a mać, czy karzą Tobie iść....nie....czy krzyczą przez megafon " bogdanznosa, Ty nie wierny!!!"...nieee.....to zejdź człowieku z wiary w coś co może Ty nie wierzysz, ale ludzie widzą w tym sens, bo jak Ciebie, mnie i jeszcze paru z nas nie było na tym świecie, to Kościół w Polsce dał radę i pomógł i szacunek się należy...ja sam nie wierzę do końca...ale szanuję bo krzywdy mi nie robią. pzdr ;)

ciapaty<<<<<Kościół katolicki ;)

raskolnikov74

2013-05-30, 18:11
Ma rację chłop, włóczą się po ulicach i wyją coś o trupie na kiju, przeszkadzając normalnym ludziom. Mi tak megafonami pod balkonem z rana dopierniczyli, że z łóżka na równe nogi skoczyłem. Ja tam nie mam nic przeciwko temu, jak ktoś wierzy i się modli, ale jak już sukinsyny innym butami w życie włażą, to banda popie**oleńców. Ot nasi polscy kozojebcy, muslimy toruńkie...

weszlam_na_fejku

2013-05-30, 18:14
ale zaraz, to znaleźli w końcu tego Jezusa czy nie? Bo nie rozumiem posta.

bogdanznosa

2013-05-30, 18:19
Dla wszystkich myślących trochę wolniej:
Ani trochę nie neguje tego, że ktoś w coś wierzy, ale do ch*ja czemu co niedziele czy jakieś inne święto potraficie się zebrać tylko po to żeby pośpiewać np. o Jezusie, a jak jest okazja żeby pokazać rządzącym że nam się nie podoba to co robią to nikogo nie ma? Jezus wam tego kraju nie naprawi.

I nie ogarniam tych powtarzających jak pie**olone zombie "ciapaci, ciapaci".

Pan_Generał

2013-05-30, 18:32
bogdanznosa napisał/a:

Dla wszystkich myślących trochę wolniej:
Ani trochę nie neguje tego, że ktoś w coś wierzy, ale do ch*ja czemu co niedziele czy jakieś inne święto potraficie się zebrać tylko po to żeby pośpiewać np. o Jezusie, a jak jest okazja żeby pokazać rządzącym że nam się nie podoba to co robią to nikogo nie ma? Jezus wam tego kraju nie naprawi.

I nie ogarniam tych powtarzających jak pie**olone zombie "ciapaci, ciapaci".


Jak widać, to ty wolno myślisz. Przecież tysiące ludzi bierze udział w marszach dla rodziny, które sprzeciwiają się polityce po. I to w każdych miastach.

---

To w takim razie, jak wy niewierni w niedziele nic nie robicie, i tylko w domu siedzicie, to czemu nie wyjdziecie na ulicę? :facepalm:

bartoszbarto

2013-05-30, 18:35
Pan Jezus Cię kocha, mimo że z niego drwisz.. Mam nadzieję frustracie, że poprawiłeś sobie trochę humor i poczułeś się lepiej drwiąc z religii, kultury i historii swojego kraju.