18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotyzm

bogdanznosa • 2013-05-30, 12:43
Właśnie przed moim domem przemaszerowało jakies 2 tysiące ludzi, nawet k***a właściwie nie wiem dlaczego, wyją coś o Jezusie i straszą mi tym kota. Dlaczego jak trzeba się zebrać i postawić grubasom z Wiejskiej to jest wielkie GUWNO. A jak trzeba pośpiewać o Jezusie nie dając spać niewinnym ludziom w ich własnych domach to od razu wielkie ruszenie?

bogdanznosa

2013-05-30, 19:01
Stryjek napisał/a:


Jak widać, to ty wolno myślisz. Przecież tysiące ludzi bierze udział w marszach dla rodziny, które sprzeciwiają się polityce po. I to w każdych miastach.

---

To w takim razie, jak wy niewierni w niedziele nic nie robicie, i tylko w domu siedzicie, to czemu nie wyjdziecie na ulicę? :facepalm:



Kolejny który wie co robię, co myślę i jak bardzo złym człowiekiem jestem bo nie wierzę w to co on.

Stryjek napisał/a:



I już wiesz czemu przemaszerowali? Jak nie, to masz linka:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uroczysto%C5%9B%C4%87_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszego_Cia%C5%82a_i_Krwi_Pa%C5%84skiej



Już mnie ktoś poinformował na początku tematu.

pushq

2013-05-30, 19:08
Nie martw się. Jutro ktoś Ci pomacha ku*asem pod oknem i pokrzyczy o prawach dla pedałów. Kot będzie zachwycony

buciah5n1

2013-05-30, 19:15
Bo Polska jest krajem katolickim od wieków, debilu. Przeszkadza Ci religia własnego państwa jak ciapatym sk***ysynom każda inna od ich, poj***ło Cię z takim wpisem. Sparafrazuję wypowiedź jedno sadola: "Ciesz się k***a, ze możesz odpocząć od pracy/szkoły w ten dzień, niż użerać się z kretynami w pracy/szkole."

bogdanznosa

2013-05-30, 19:24
@up
na początku irytowało mnie to jak bardzo nierozumni jesteście, ale teraz pizgam z tego w ch*j :D bo drzecie się jak stare gacie nie rozumiejąc nic :D

NYA'79

2013-05-30, 19:31
może po wpisach ludzi mądrzejszych pojąłeś w końcu , że potrzeba jest pomyśleć, zanim zieje się ogniem dookoła , CIAPATY bucu, a teraz won z internetu, możesz wrócić po mutacji.

bogdanznosa

2013-05-30, 19:34
powiedz mi, mądry człowieku, kto tu zieje ogniem? że niby ja? :D

Kamilek1

2013-05-30, 19:41
Po tagach widać, że temat założony w celach humorystycznych/prowokacyjnych. Oczywiście nie popieram takiego zachowania, ale nie szkoda Wam czasu na pisanie postów, które i tak nic nie zmienią? Dziękuję, proszę o negatywne opinie. A ja wracam do dalszej lektury.


bogdanznosa

2013-05-30, 19:43
Czemu sam nazywasz tych ludzi "katolami"? Ja ich nigdzie tak nie nazwałem. No i jeżeli dobrze pamiętam to "katol" to odpowiednik ciapatego wojującego w imię religii pokoju. Nadal nie ogarniasz o co mi chodziło? Może masz ochotę pojechać mi po rodzicach jak kolega wyżej? :D

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-30, 19:44
Procesja raz na 365 dni j***nym lewakom przeszkadza. Zdychajcie j***ni komuniści, wielbiciele multikulti i pedalstwa.

NYA'79

2013-05-30, 20:12
na początku irytowało mnie to jak bardzo nierozumni jesteście, ale teraz pizgam z tego w ch*j :D bo drzecie się jak stare gacie nie rozumiejąc nic :

dupa tam, chciałeś zabłysnąć, a dostałeś łomot, a teraz kwiczysz :megalol:

Pan_Generał

2013-05-30, 20:15
bogdanznosa napisał/a:

Może masz ochotę pojechać mi po rodzicach jak kolega wyżej? :D



Twoja stara jest ciapata 8-)

_arci

2013-05-30, 20:16
k***a. Bogdanznosa...
JA Tobie kibicuje. Nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym żeby nie zrozumieć konkluzji, którą z blaku laku jebłeś na sadola. :shock:
Ja rozumiem się wściekać i w ogóle. No ale k***a ludzie! Przecież to, że jest święto to jest tylko tło. On nie o tym gada ja pie**ole. Zaczął humorystycznie, ale mówi o polityce nie o religii tak na prawdę. Ja nie wiem. Wszyscy cisną żeby piwa zebrać? Czy z nudów, czy czemu? Czy naprawdę nie rozumiecie co koleś gada.

mihaueeek

2013-05-30, 20:17
Ja pie**ole jak dupy spinają bo im jezuska obraził ktoś w formie żartu... Prawda jest taka, że mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza ale byłem dzisiaj zmuszony za pilną potrzebą do innego miasta i niestety najkrótsza droga prowadzi przez wiochy, przez które się nie da przejechać, objechać bo całą szerokością jak święte krowy idzie j***na procesja, wszystko k***a rozumiem ale nie to że zapie**alają całą drogą i blokują ruch, mam również w dupie to że jest święto a jeszcze nad wszystkim przyświeca policja, macie świecki kraj. pie**ole wasze porównania katoli do muslimów, różnica jest ogromna ale poziom sp***olenia umysłowego jest podobny tylko że na innych płaszczyznach.

bogdanznosa

2013-05-30, 20:22
Kuurwa, wreszcie ktoś kumaty :D już myślałem, że się nie doczekam
Szkoda, że religia całkowicie wyłącza myślenie, jeden ch*j czy to Jezusy, czy Allahy