18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z cysterny.

sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:

Nebrot

2014-07-03, 22:17
Kolega w japonkach jeździ, to się nie dziwię że go ciężarówki muszą wyprzedzać ;)

hogg

2014-07-03, 22:29
Poprawa napisał/a:

Aż k***a powtórzę. PRZED pie**olNIĘCIEM W HEBLE WŁĄCZYŁ MIGACZ, k***A! Brał się za wyprzedzanie, osobówka nie miała nic do tego k***a furmanka (ch*j z tym że nie powinno jej tam być) nie miała nic do tego i to co było na poboczu nie miało nic do tego bo ch*j nie jechał swoim pasem! Ten kto stwierdził że tak wygląda 60 chyba ma jakiś problem z oceną czasu, na płycie poślizgowej przy 60 się zespół nie łamie chyba że się to robi bez zastosowania (obowiązkowej) teorii.



Jakiś ty emocjonalny :)

macieje34

2014-07-03, 23:59
Tirowiec myślał, że cegłowóz zatrzyma się przed tym autem co stało na jezdni i przepuści ten traktor czy coś i jego. Dał po heblach najprawdopodobniej w momencie gdy bus ominął stojący pojazd (zmuszając przy tym traktor do zjechania bardziej na prawo co widać na filmie, więc wychodzi na to, że traktorzysta też był zaskoczony manewrem busa), co zapewne kompletnie go zaskoczyło. Nie zmienia to faktu, że jechał za szybko. Tym bardziej, że widział traktor i wiedział że to jest traktor, wóz, kareta, jeden ch*j a nie bolid Formuły 1. Powinien zwolnić w takiej sytuacji i to ostro. I nikt mi nie wmówi, że nie mam racji. Po lewej STOI samochód na JEZDNI, ch*j wie co się stało, może jakaś awaria, może wypadek, trzeba zwolnić. Przede mną WLECZE się traktor z jakimś wozem, zapewne bez świateł. Nie wiadomo co zrobi, może zaraz skreci w prawo, albo co gorsza w lewo, ch*j wie, zasada ograniczonego zaufania, trzeba zwolnić. Ale nie, lepiej zapie**alać ile fabryka dała bo widzę lukę to się zmieszczę, no i w końcu jadę poważnym zestawem, więc inni muszą mi ustąpić. Tyle w temacie. Kto jest winny? Tusk. Kto ma rację? Korwin. Pozdrawiam i dobranoc.

TelewiZorro

2014-07-05, 01:14
Eliot Imperio napisał/a:



Z debilami Twojego pokroju niczego nie muszę znajdywać. ch*ja masz pojęcie, własnie widział tą osobówke z daleka, dlatego trzymał się środka. Liczył chyba na to, że zjedzie z drogi a nie na niej zostanie. Ale widzę, że lepiej Ci przyj***ć się do mojej familii bo argumentów żadnych nie masz, a może to Ty jak ten ostatni debil zatrzymałeś się na drodze i teraz próbujesz bronić?
Hahahaha, jazda jak wariat, ciężarówka z przyczepą. Idź lemingu, bo się tylko ośmieszasz. Szoda, że kierowca Tira hamował, mógł przypie**olić w tą osobówke i ją zawinąc na drzewie, nauczyłby się postoju awaryjnego raz na zawsze. Druga sprawa, że nie wiadomo, czy ta osobówka przed nim też go nie wyzerowała bo się obsrał jak auto stojące zobaczył.



sam zacząłeś pie**olić o rodzinie.
Typ z filmiku - widział że sytuacja nie jest prosta, ale mimo wszysto chciał wyprzedzać. Liczył że wszyscy mu ustąpią, zjadą na boki czy co? Masa jest tirowców którzy wyprzadzając wymusząją na osobówkach ucieczkę. A tu niespodzianka bo gość z cegłami jechał prawidłowo swoim pasem i nie uciekał. W tej syutacji gość z ciężarówki już wcześniej powinien hamować, widział furmankę, osobówkę, auto na poboczu a i tak zabierał się do wyprzedzania. No debil, no debil i tyle.

seracon

2014-07-21, 23:27
Co by nie było, następnym razem jak zobaczę na swoim pasie tira, który dopiero rozpoczął wyprzedzanie to obiecuje, że zawrócę i mu wpie**ole a filmik i zdjęcia będą za ciężkie na hard.