18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z cysterny.

sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:

nanab

2014-07-02, 21:58
maciejb4 napisał/a:

Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



Nie zawsze, raz spotkałem takiego idiotę tirolota, co nawet sekundy nie może stracić, w rajdzie jakimś chyba startował.
Jadę sobie za miastem, nagle ograniczenie do 50(jak zwykle z dupy bo nic w krajobrazie się nie zmieniło, droga taka sama) i znak że fotoradar to jadę sobie 60-70 bo nie mam zamiaru oddawać swojej kasy na pasożyty karmione haraczami z fotoradarów. Debil z tira podjechał mi na zderzak i miga długimi. Olałem go wiec mnie wyprzedził. Najlepsze że wyprzedzał tylko po to żeby 100m dalej wyhamować prawie do zera i skręcić :homer:

kamuha

2014-07-02, 22:00
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



tok rozumowania przeciętnego h*jka niedojeba. Spieszy mi się to zapie**alam.

Kierowca tira zaczął manewr wyprzedzania auta które stało na poboczu i się przeliczył. Codziennie widzę takich kozaków i codziennie zjeżdżam bo zdaję sobie sprawę że sk***ysyny są większe i to nie przelewki, ale za takie azjatyckie zachowania powinno się ujebywać ręce przy dupie. Nikogo nie obchodzi, że się spieszysz. Na drodze są też inni i jeżeli ktoś tego nie przestrzega to jest zwykłym hamem bez względu na to czy jedzie małym czy dużym autem.

mi...........dz

2014-07-02, 22:00
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



Ale pie**olisz k***a, a hołota ci jeszcze piwa daje k***a cyrk :D
Widać że jedzie tam jakiś traktor czy wóz z kuniem ch*j go wie więc osobówka zwalnia to chyba oczywiste. A co spocuch nie może poczekać?
Nauczcie się w końcu kultury na drodze bo droga nie jest tylko dla was tylko dla każdego!

qSC

2014-07-02, 22:05
Piwo za przypomnienie mi tego kawałka który leci w tle ! :D

Leniwy Leonard

2014-07-02, 22:09
Jesteśmy jak bydło na drodze. Prawie wszyscy kierowcy patrzą sobie przed maskę, zajmują się ch*j wie czym, tylko nie jazdą. Kierowanie zwykłą osobówką wymaga koncentracji i szybkiego myślenia. Do póki nie będziesz umiał skupić się na jeździe, dopóty nie będziesz dobrym kierowcą.
W sumie nie ma sie co dziwić . ch*jowe drogi, samochody dostępne powszechnie od 25 lat... Jeszcze 25 i będziemy lepiej jeździć ;)

NieIstotne

2014-07-02, 22:14
Aż mnie k*rwa trzęsie jak czytam niektóre komentarze... "powinni przechodzić testy psychiatryczne"- tak, kierowcy tirów przechodzą testy psychologiczne, więc byle debila nie dopuszczą. A co do "cywilizowanych krajów"- w takiej chociażby Anglii masz jebitny mandat za jadę zbyt wolno, ponieważ stwarzasz wtedy zagrożenie dla innych jadących z normalną (czyli prawie maksymalną dopuszczalną) prędkością. Nie chcę się kłócić, bo nie jestem pewien, ale według mnie taka furmanka nie może jeździć po takiej drodze (krajowej).

miken1200

2014-07-02, 22:21
"(tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu"

Słownik Języka Polskiego PWN (dostępny online) podaje dwa znaczenia: jedno to konwencja międzynarodowa, a drugie znaczenie to duża ciężarówka.

marekqat

2014-07-02, 22:37
Ilu z was, broniących kierowcę TIRa nie jest kierowcą takiego pojazdu? To, że Tobie się spieszy bo Twój szef to ch*j to nie jest sprawa gościa jadącego starym fiatem uno. Dlaczego ktoś w osobówce ma zapie**alać i łamać przepisy, do których jako jeden z nielicznych się stosuje? Zapłacisz za niego mandat tylko dlatego ze postanowił pozapie**alać żeby Pan w wielkim wozie zdążył na noc poklepać żonę po dupie? I zapytam jeszcze czy Panowie z TIRa są tacy wyrozumiali dla kierowców rowerów, skuterów i tych zapie**alających jednośladami po 300km/h i wyprzedzających z prawej gdziekolwiek im się podoba? Bo przecież takiemu też może się spieszyć żeby wydymać swoją pannę, albo na rozmowę o pracę albo do kościoła. I koleś który widzi ze swojej kabiny co jest przed autem go poprzedzającym, w dodatku zawodowy kierowca nie jest w stanie ocenić nawet w przybliżeniu jak wolno jedzie ta j***na furmanka to raczej nie nadaje się do niczego. No chyba, że w tym czasie sięgał po CB radio, żeby zapytać czy krokodylki gdzieś nie stoją to zwracam honor, w takim przypadku jest zwolniony z odpowiedzialności.

pitkon

2014-07-02, 22:43
Dlatego ja zawsze musze jebnąć "setke" co by mnie sumienie nie gryzło jak kogoś rozjadę

Pajoresko

2014-07-02, 22:49
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



pie**olnij się w ten swój pusty dekiel pacanie...

Pan gazownik

2014-07-02, 23:35
on myslal ze osobowka przed nim bedzie wyprzedzac, a zahamowala i sie zdziwil, nie chcac wpakowac mu sie w dupe odbil w lewo... mial szczescie ze nikogo nie zabil...

SharpSe

2014-07-03, 01:12
Wysyp sp***olin z lejcami od roku. @maciejb4 pie**olnij sie w łeb pacanie

TelewiZorro

2014-07-03, 04:37
typowe. Inni mają się chować bo debil z ciężarówki on MUSI ZDĄŻYĆ. Widać że zapie**ala i przymierza się dalej wyprzedzać. Dobrze że się rozwalił, oby więcej nie jeździł.

pi...........in

2014-07-03, 08:54
rdk214 napisał/a:

Druga sprawa- dlaczego kierowcy TIRów (tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu) wyprzedzają na trzeciego itp itd...



Następny profesor od transportu drogowego. Ten temat będzie na kolokwium?

pytolsky

2014-07-03, 09:27
już widzę, jak jedziesz 90/h autem z rodziną i widząc z tyłu ciężarowego przyspieszysz do tych 120 żeby pojeb zdążył na czas...