18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z cysterny.

sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:

OjciecStiflera

2014-07-02, 20:14
Tirowcom obowiązkowo powinni robić testy na inteligencję. 95% kierowców chodziło 13lat do podstawówki a z polskiego to znają tylko " Jak droga na ...". Jak wejdziesz z takim w rozmowę to ręce opadają i to pytanie "A ty też jeździsz??"
A jak mu powiesz że jeździsz w serwisie busem po całym kraju to już jesteś niżej w hierarchi.
A do szwagra to niech ustawi kamere lepiej bo deskę widać. Też mam rejestrator i już mam kilka tematów na pierwszy materiał.

cola1111

2014-07-02, 20:15
I tak to jest jak jakiś nieświadomy rowerzysta, kierowca furmanki czy innego wolnobieżnego ch*jostwa tamuje ruch. Jedynym wyjątkiem który mnie nie wk***ia to traktory rolnicze, bo rolnicy jakoś muszą dojechać na pole ale rowerzyści mogą śmiało wsiąść do autobusu albo zapie**alać na poboczu, poza tym większość nowych ciągników wyciąga te 40km/h więc nie jest aż tak źle. A typek z furmanki to chyba cofnięty w czasie, 50lat temu to jeszcze by miało usprawiedliwienie ale dziś??!
No ale wina i tak jest po stronie kierowcy ciężarówki, no cóż mamy takie drogi i to jest ryzyko zawodowe ;D Za żadne pieniądze nie poszedłbym jeździć na ''TIR'ach'' w Polsce, praca strasznie stresująca a płaca i tak g**a.

adamsok

2014-07-02, 20:15
Tak to jest jak nie działa ABS, myślę że gdyby system był sprawny to koleś by co najwyżej rozdupcył tą furmankę

Michno

2014-07-02, 20:15
To nie jest cysterna tylko silos.

DiabełzPiekła

2014-07-02, 20:17
OjciecStiflera napisał/a:

Tirowcom obowiązkowo powinni robić testy na inteligencję. 95% kierowców chodziło 13lat do podstawówki a z polskiego to znają tylko " Jak droga na ...". Jak wejdziesz z takim w rozmowę to ręce opadają i to pytanie "A ty też jeździsz??"
A jak mu powiesz że jeździsz w serwisie busem po całym kraju to już jesteś niżej w hierarchi.
A do szwagra to niech ustawi kamere lepiej bo deskę widać. Też mam rejestrator i już mam kilka tematów na pierwszy materiał.


Wildze mamy samych znawców. Wakacje się zaczęły i gmbaza komentuje. Test na inteligencje proponuje Tobie kolego wyżej. Zapoznaj się ze statystykami wypadków, a dopiero potem oceniaj. W każdej grupie społecznej czy to u motocyklistów czy u "truckerów" znajdzie się czarna owca, a wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie na miejscu. Chyba ze mówimy o gimbazjalistach to wtedy ok, bo dla nich już nie ma ratunku ;)

Parowozo257

2014-07-02, 20:18
sylwek1191 napisał/a:

Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:



Twój kolega miał szczęście, że poszło po oponie która pie**olnęła i zmieniła trajektorie lotu gościa z cegłami inaczej stanowiło by to co najwyżej materiał dowodowy na sprawie i pewnie nie byłoby na tej stronie

ellsworth

2014-07-02, 20:19
maksymilian45 napisał/a:


Może jak kiedyś podejmiesz pracę to zdasz sobie sprawę że twój szef w dupie bedzie mial że przed chwilą miał miejsce wypadek, ze metoryt rozj***ł ulicę. Bierz siekiere, wycinaj drzewa, wylej asfalt i ludzi/towar masz dostarczyć na czas!


Jak takiego masz szefa to go zmień! Trochę szacunku do siebie. Jesteś pracownikiem, a nie niewolnikiem.

Sliski

2014-07-02, 20:23
Na pełnym ekranie tuż przed pie**olnięciem po heblach widać dwa mignięcia kierunkowskazu na naczepie, ewidentnie brał się za wyprzedzanie więc temat z innym winnym zamknięty. Skręcone koła tłumaczą również czemu wyj***ło mu się w poprzek drogi.

luki211

2014-07-02, 20:23
Nie czepiam się, ale to nie jest cysterna.

adamp.

2014-07-02, 20:27
pie**ole, zeby ciezarowka musial p*zdy w osobowkach wyprzedzac....

ukcioo

2014-07-02, 20:27
tyś k***a cysterne widział...

ellsworth

2014-07-02, 20:28
Jaki polecacie rejestrator jazdy do 250zł?

omegaGRF

2014-07-02, 20:43
Kolega tez udany. Zamiast wyskoczyć zobaczyć co z kierowcami, przygotować gaśnice lub chociaż pomóc odłączyć akumulatory to sobie chodzi i ogląda. Az strach miec wypadek w tym kraju. MASAKRA.

zgonex

2014-07-02, 20:47
Maciejb4

Co ty pie**olisz, nie widzisz, że pojeb przez dłuższy czas jechał śodkiem drogi, aż nie jebło? Tym zjebom z ciężarówek powinni robić obowiązkowe badania psychiatryczne.

andreas_k

2014-07-02, 20:52
Poruszająca się ciężarówka na drogach to jeżdżąca ściana, więc kierowca takiej ściany powinien zdawać sobie sprawę z rozmiarów tej ściany i energii kinetycznej jaką to posiada.
Nic go nie tłumaczy, powinien zachować szczególną ostrożność przymierzając się do wyprzedzania, nieistotne kogo/czego.
Ale jakim cudem nie widział z naprzeciwka jadącego busa z plandeką, widząc wszystko nad osobówką, to nie mam pojęcia...