18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z cysterny.

sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:

rdk214

2014-07-02, 20:54
Po pierwsze to nie jest cysterna tylko cementonaczepa lub profesjonalnie naczepa do przewozu materiałów sypkich do rozładunku ciśnieniowego. Druga sprawa- dlaczego kierowcy TIRów (tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu) wyprzedzają na trzeciego itp itd... Otóż wszystko przez j***ne przepisy dotyczące czasu pracy. Ile razy spotkałem się z sytuacja gdzie przez parszywych zawalidrogów nie zdążyłem na czas i musiałem nocować w ciężarówce, chociaż mogłem nocować w domu- we własnym łóżku klepiąc żonkę po tyłku. Do czasu gdy sam nie siadłem za kierownicę "dużego" miałem podobne podejście co większość ludzi. Ale realia są inne. Kierowcy muszą zapie**alać bo inaczej albo nie zarobią albo nie wyrobią się w czasie. Jakiś dupek jedzie sobie 40 na godzinę bo mu się nie spieszy- super ale ja jadąc 40 na godzinne nie zrobię nawet połowy zaplanowanej trasy. Czekam tylko na czasy kiedy wszyscy j***ni zamulacze będą dostawali takie mandaty, że przestaną wsiadać w samochody. Temat rzeka więc jeśli ktoś ma coś do mnie zapraszam na priv.

Mr.Diesel

2014-07-02, 20:56
A powóz konny pokopytkował sobie dalej :D

hamakarol

2014-07-02, 20:58
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



Tiry maja ograniczenie prędkości do 80, blokadę mają na 90 kombinują i jadą 100. Zresztą chyba ci posrało że ludzie mają podporządkowywać się innym na drodze każdy jedzie jak chce, jak w każdym cywilizowanym kraju a ty wracaj sobie na wschód do dziczy. Dla niektórych 80 to jest bezpieczna prędkość i co niektórzy nie powinni jej przekraczać bo nie umieją jeździć. A zapierdzielać sobie idź na autostrady.

Nie pozdrawiam!

enes19

2014-07-02, 21:04
k***a moje okolice ! :D , gość z cysterny idiota kompletny, tam na tej trasie normalnie sie zapie**ala po 130-190 także dobrze że tylko tak to się skończyło.

ch...........ox

2014-07-02, 21:06
Czytam te komentarze i czytam, ale nigdzie nie znalazłem opinii eksperta:
Czy rzeczywiście sprawny układ ABS uniemożliwiłby wyj***nie tej naczepy?
W internetach mamy filmiki jak gość ze szpagatem siedzi na dwóch ciężarówkach jadących do tyłu, jakieś tam technologie, ch*je muje, a wystarczy but w podłogę i zestaw zgina się jak afrykański banan.


Parowozo257

2014-07-02, 21:07
Maddogg napisał/a:

Ojej jakiś Ty modny :amused:


Raczej denny

John Silver

2014-07-02, 21:08
i po kiego ch*ja zapie**alać po takich drogach ?

Parowozo257

2014-07-02, 21:10
Gossu1988 napisał/a:

k***a z tira powinna za to dostać ostry wpie**ol!!! jak ja nienawidze tych j***nych tirowców, myślą k***y ze mają wielki pojazd to mogą wszystko, a wymuszanie pierwszeństwa, wyprzedzanie na trzeciego i przejazd na czerwonym to norma u tych sk***ysynów.Gorsi od tych k*** są tylko p*zdy taryfiarze, którzy myślą ze jak mają "koguta" na dachu to są uprzywilejowaniu do wszystkiego.

Peace



Jechałeś tą furmanką, że tak się bulwersujesz?

iamthelaw

2014-07-02, 21:13
Debil z tira wyprzedza auto które jedzie 90/h. Od słupka do słupka przejeżdżą w 4 s, więc debil ma ponad 100.

Parowozo257

2014-07-02, 21:13
rdk214 napisał/a:

Po pierwsze to nie jest cysterna tylko cementonaczepa lub profesjonalnie naczepa do przewozu materiałów sypkich do rozładunku ciśnieniowego. Druga sprawa- dlaczego kierowcy TIRów (tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu) wyprzedzają na trzeciego itp itd... Otóż wszystko przez j***ne przepisy dotyczące czasu pracy. Ile razy spotkałem się z sytuacja gdzie przez parszywych zawalidrogów nie zdążyłem na czas i musiałem nocować w ciężarówce, chociaż mogłem nocować w domu- we własnym łóżku klepiąc żonkę po tyłku. Do czasu gdy sam nie siadłem za kierownicę "dużego" miałem podobne podejście co większość ludzi. Ale realia są inne. Kierowcy muszą zapie**alać bo inaczej albo nie zarobią albo nie wyrobią się w czasie. Jakiś dupek jedzie sobie 40 na godzinę bo mu się nie spieszy- super ale ja jadąc 40 na godzinne nie zrobię nawet połowy zaplanowanej trasy. Czekam tylko na czasy kiedy wszyscy j***ni zamulacze będą dostawali takie mandaty, że przestaną wsiadać w samochody. Temat rzeka więc jeśli ktoś ma coś do mnie zapraszam na priv.



Dobrze piszesz ale co z tego jak połowa miłośników tej strony i tak tego nie zrozumie.....

kenzol

2014-07-02, 21:15
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



Jeśli taki komentarz cieszy się największa aprobatą, to polskim kierowcom bliżej do Rosji niż do zachodniej Europy ;-) To była jednopasmówka!

enes19

2014-07-02, 21:18
John Silver napisał/a:

i po kiego ch*ja zapie**alać po takich drogach ?



po to że można tyle na tej trasie ? , co to k***a za pytania, najlepiej po 30 na godzine.

Nihilus89

2014-07-02, 21:27
Ostatnio taki jeden ch*jek w TIRze zepchnął mnie na pobocze gdy go wyprzedzałem. Musiałem hamować i się za niego schować. O mały włos nie wpadłem w poślizg bo było mokro. Gdy już byłem za nim, dokładnie było widać jak daleko od prawej strony jezdni jechał. Sk***ysyn. Nogi miałem z waty jeszcze przez godzinę.

Blaesus

2014-07-02, 21:40
@maciejb4 zauważ, ze on chcial ominac woz a nie wyprzedzic osobowke wiec nie pie**ol...

mrthebenek

2014-07-02, 21:42
Wina frajera z osobowki.. na rower p*zdo, a nie drogi blokujesz..