18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota z cysterny.

sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi :samoboj:



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było :mrgreen:

Eliot Imperio

2014-07-03, 09:31
Ehh. Znowu wchodzimy na temat "złych kierowców ciężarówek"... W mojej rodzince większość rodziny była lub jest kierowcami, z ojcem miałem okazję zjeździć prawie całą europę w budzie. To jest pikuś, najlepsze to jak przychodzi zima i zamiast jechać to sie okazuje, że wszystkim powiązało jaja i po 30 jadą a śnieg przez 4h padał! Już ch*j, że jedzie jak ciota, co to w ogóle za odległość zostawiona do innego samochodu? Widzę, że kierowcą Twój kolega jest wyśmienitym, do tego ma chyba założony kaganiec na 50km/h, bo jak Cię wyprzedza ciężarówka, to wstyd. Nie widziałem tutaj złamania przepisów, raczej typową głupotę kierowców osobówek, kto troszkę jeździ ten wie dokładnie. U tej osobówki nie widziałem awaryjnych, na dodatek gdy usłyszał dźwięk hamowania sp***olił. Co za k***a typ...


Po dogłębnej analizie znam przyczynę tego wypadku. Jest nim osobówka stojąca na poboczu, nie zjechał na trawę tylko stał na jezdni, dlatego kierowca ciężarówki dał mu po hamulcach, inaczej by się nie zmieścił. Dlatego ten ku*as sp***olił, bo nie przewidział że w ruchu drogowym poruszają się auta większe od jego.
Chciałbym pogratulować inteligencji kierowcy tej osobówki stojącej na PASIE JEZDNI 4 kołami, zamiast chociaż połowę samochodu schować, a miejsca jak widac na załączonym obrazku było w ch*j (po zderzeniu cały się wbił na trawę). Jeśli kierowca ma założoną sprawę, wyślij ten film, dużo mu pomożesz.

TelewiZorro

2014-07-03, 09:40
@up: ale to się żalisz że w budzie mieszkałeś? Na filmiku nie wiadomo ile jechał nagrywający, ale za to widać że typek ciężarówką zapie**alał. I mu wyprzedzenie nagrywającego nie wystarczyło, zabierał się za dalsze wyprzedzanie bo nawet na prawo całkiem nie zjechał.
Ale ty będziesz go bronił, bo stary i reszta ciężarówkami jeżdżą - jakby to się było czym chwalić.

Eliot Imperio

2014-07-03, 09:46
TelewiZorro napisał/a:

@up: ale to się żalisz że w budzie mieszkałeś? Na filmiku nie wiadomo ile jechał nagrywający, ale za to widać że typek ciężarówką zapie**alał. I mu wyprzedzenie nagrywającego nie wystarczyło, zabierał się za dalsze wyprzedzanie bo nawet na prawo całkiem nie zjechał.
Ale ty będziesz go bronił, bo stary i reszta ciężarówkami jeżdżą - jakby to się było czym chwalić.



Jechał nie wiecej jak 60, a pytam się Ciebie- gdzie kierowca TIR'a wykonał niebezpieczny manewr? Zapie**alał ciężarówką... Zapie**alanie dla Ciebie zaczyna się powyżej 70 czy jeszcze niżej? Idioto, on się nie musi nigdzie zbierać, widzi co jest przed nim bez "wychylania", zjechał na środek z powodu OSOBÓWKI, która stała na jezdni, przeglądnij sobie dokładnie.

TelewiZorro

2014-07-03, 10:13
widzi a nie zobaczył tej niby osobówki. Prawda jest taka że skupiał się na zapie**alaniu - a od ilu to jest? Zależy od masy i auta, ale sorry jazda jak wariat ciężarówką z tą przyczepą to mega głupota. Co jeszcze znajdziesz żeby bronić rodzinnego super zawodu?

Eliot Imperio

2014-07-03, 10:46
TelewiZorro napisał/a:

widzi a nie zobaczył tej niby osobówki. Prawda jest taka że skupiał się na zapie**alaniu - a od ilu to jest? Zależy od masy i auta, ale sorry jazda jak wariat ciężarówką z tą przyczepą to mega głupota. Co jeszcze znajdziesz żeby bronić rodzinnego super zawodu?



Z debilami Twojego pokroju niczego nie muszę znajdywać. ch*ja masz pojęcie, własnie widział tą osobówke z daleka, dlatego trzymał się środka. Liczył chyba na to, że zjedzie z drogi a nie na niej zostanie. Ale widzę, że lepiej Ci przyj***ć się do mojej familii bo argumentów żadnych nie masz, a może to Ty jak ten ostatni debil zatrzymałeś się na drodze i teraz próbujesz bronić?
Hahahaha, jazda jak wariat, ciężarówka z przyczepą. Idź lemingu, bo się tylko ośmieszasz. Szoda, że kierowca Tira hamował, mógł przypie**olić w tą osobówke i ją zawinąc na drzewie, nauczyłby się postoju awaryjnego raz na zawsze. Druga sprawa, że nie wiadomo, czy ta osobówka przed nim też go nie wyzerowała bo się obsrał jak auto stojące zobaczył.

martinful

2014-07-03, 11:15
To nie cysterna tylko cementowoz !!!

Armadillo

2014-07-03, 11:30
@maciejb4

a ch*j mu w dupe i na imie z takim wyprzedzaniem

hogg

2014-07-03, 11:33
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



Z twoim podejściem nadawałbyś się jako przeciętny kierowca-idiota, do komplikacjach filmowych z Rosji.

Schabik

2014-07-03, 12:45
Jestem ekspertem. Widać że na drodze, NA DRODZE, nie na poboczu, czterema kołami stoi lub bardzo wolno jedzie jakaś furmanka czy inne ch*j wie co. Tirowiec widział z daleka, więc trzymał się osi jezdni by płynnie ją ominąć. Natomiast prawdopodobnie jakaś p*zda w osobówce przed nim tuż przed tą furmanką zahamowała (ch*j wie po co) przez co tirowiec nie chciał się wbić w osobówkę i furmankę, dał po heblach i dalej to już widać na filmiku. Pozdrawiam.

piotrek2703

2014-07-03, 13:27
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!



nie pomyślałeś że tak jechali, bo widzieli jadącą furmankę i chcieli poczekać z jej wyprzedzeniem?

Sliski

2014-07-03, 13:53
Aż k***a powtórzę. PRZED pie**olNIĘCIEM W HEBLE WŁĄCZYŁ MIGACZ, k***A! Brał się za wyprzedzanie, osobówka nie miała nic do tego k***a furmanka (ch*j z tym że nie powinno jej tam być) nie miała nic do tego i to co było na poboczu nie miało nic do tego bo ch*j nie jechał swoim pasem! Ten kto stwierdził że tak wygląda 60 chyba ma jakiś problem z oceną czasu, na płycie poślizgowej przy 60 się zespół nie łamie chyba że się to robi bez zastosowania (obowiązkowej) teorii.

ponczo11

2014-07-03, 15:01
@Schabik - święte słowa

dominus545

2014-07-03, 17:51
p*zdeczek w osobówkach nie brakuje, kiedyś niedaleko mnie jechała taka jedna w zabudowanym i chciała skręcić w lewo na posesję, elegancko dojeżdżała do zjazdu z włączonym kierunkowskazem, za nią jechała ciężarówka i podobna sytuacja jak tu, babka nagle zatrzymała się na środku jezdni, choć z przeciwka było wolne, gość z dużego nie chciał już wymijać jej z lewej, tak jak typ na filmiku więc uciekł w prawo w rów, typiara wielce osrana jak zobaczyła ciężarówkę po prawej stronie w rowie, skręciła w swój zjazd. Tu było podobnie, ktoś przed ciężarówką się zatrzymał i już nie było szans na wyhamowanie.

MaczoJuh

2014-07-03, 18:04
Cytat:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie p*zdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest k***a nie do przyjęcia!


Jak ktos jezdzi autem do pracy,to nie bd zapie**alal 150kmh, zeby miesiecznie za paliwo 800zl placic, a 70-80, aby wydac max 4 stowki ;)

dxmann

2014-07-03, 18:19
Mogę się założyć że szwagier w radiu słuchał pok***ionego RMFFM.... I czekał na czysta tysięcy!!!!!