18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idę siedzieć

Kl...........on • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do r*chania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. j***ny gruby z wąsami, sk***iel. Powiedział mi żebym wypie**alał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyj***ć?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napie**alać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym ch*jem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale ch*j. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten ch*j powiedział, że mam przej***ne. I widzicie, ch*jnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten ch*j pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zj***łem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie k***ica. Pozdrawiam

RollingYourHead

2014-10-22, 18:16
Żaden ustęp z artykułu 158 kk nie przewiduje maksymalnego wyroku pozbawienia wolności do lat 5. Tobie postawione zostaną zapewne zarzuty z art. 158 kk ust. 1 w związku z art. 157. Pęknięcie kości czaszki to średni uszczerbek, bo zapewne był w szpitalu ponad tydzień. Jak nie byleś wcześniej karany mimo tego czynu dostaniesz z pewnością wyrok w zawieszeniu. Nie martwiłbym się na zapas. Z drugiej strony spodziewaj się powództwa cywilnego w kwestii zadośćuczynienia, a na to już trzeba zarobić. Nie rób więcej głupstw chłopak to będzie dobrze. Szkoła nie może Cię ukarać nawet naganą za to zdarzenie ani wyciągnąć konsekwencji za prowadzone wobec Ciebie postępowanie. Przyznaj się, wnioskuj w prokuraturze o dobrowolne poddanie się karze i nie wydawaj pieniędzy na adwokatów. Zawiasy i symboliczna grzywna to co Ci grozi w najgorszym razie.

dram09

2014-10-22, 18:20
Przynajmniej nie wkraczasz w świat dorosłości jako p*zda i masz już jakies własne zasady. :D Jak wyjdziesz z pierdla dorwij jeszcze raz tego ch*ja grubego z wonsikiem, pokrój w plasterki i rozpuść w kwasie, po prostu wyrwij chwasta! :D

woofer51

2014-10-22, 18:58
jak widzisz nie warto być romantykiem a tak na serio jeśli ta historyjka jest prawdziwa to dobrze zrobiłeś spuszczając łomot dla tego fiuta

MamHerbate

2014-10-22, 19:03
zgłosiłeś się już do "Dlaczego ja?"

TC...........RM

2014-10-22, 19:38
95% samozwanczych romantykow to nerdy i prawiczki. Werter to byl romatyk. Ty to jestes zwykla patologia.

ch...........ox

2014-10-22, 19:42
Najlepsze liceum, najlepszy w szkole. k***a polskie szkolnictwo to już totalne szambo...

ParalitykDance

2014-10-22, 20:03
Serio? Raz kolesia zaatakowałeś na klatce ( starszego, ojca kobiety do której startowałeś ), a później zadzwoniłeś po kumpli, żeby go dobić? Sk***ysyn z Ciebie i tyle... Zasłużyłeś.

oc...........an

2014-10-22, 20:10
zapomniałeś dopisać: "...bardzo proszę o wiele piw, bo historia przednia, jak opowiedziałem ją współpasażerom w tramwaju to sam kierowca autobusu zatrzymał dorożkę na środku A2 i zaczął klaskać!"

PS: rozumiem, że TAK BYŁO?

SnajperWZL

2014-10-22, 20:18
Dobrze tak wąsatemu cwe*owi :D Powodzenia i pamiętaj, odbyt spięty :D

Zakazszczerosci

2014-10-22, 20:22
Jeżeli chcesz to nagłośnić pisz do mnie na fejsa (Jeremi Wiśniowiecki), jestem ciotą i prostakiem oraz debilem ale może coś wspólnie wymyślimy, mam kumpla który zna detektywa więc jak masz hajs to można go wynająć, a jak nie to coś innego można wymyślić, tylko, k***a, pisz bo k***ica mnie bierze na takie cóś, napiszemy nie wiem, do jakiejś gazety, telewizji czy ch*j wi gdzie, no bo, k***a, jak tak może być? Pisz k***a!

Ale jak se jaja robisz to wystarczy że krzyknę a zjawi się tu tuzin murzyńskich zabijaków którzy zrobią z twojej rzyci wielki kanion.

Dekadens

2014-10-22, 20:22
Biedny samczyk alfa :C

panmorda

2014-10-22, 21:33
Tak właśnie wygląda prawdziwe życie.

gr...........na

2014-10-22, 21:48
idź pan

nekruk

2014-10-22, 22:19
Good, let the hate flow through you...

Ekstrawagant

2014-10-22, 22:38
I bardzo dobrze zrobiłeś mój koleżko ale mogłeś to trochę inaczej rozegrać. Odczekać pare miechów, k***ę do lasu w bagażniku, roztrzaskać wąsatemu cwe*u łeb, ciało spalić, kości potłuc w pył młotkiem i nie ma ciała nie ma dowodów i nikt nie skojarzy po długim okresie czasu, że miałeś powód aby wysłać k***e wąchać kwiatki od spodu. Pozdro wariat elo z fartem zawiasy max dostaniesz, nie rób jak masa tych tępych kurew co na komende idą sznurem ehuehuehue