18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idę siedzieć

Kl...........on • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do r*chania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. j***ny gruby z wąsami, sk***iel. Powiedział mi żebym wypie**alał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyj***ć?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napie**alać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym ch*jem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale ch*j. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten ch*j powiedział, że mam przej***ne. I widzicie, ch*jnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten ch*j pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zj***łem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie k***ica. Pozdrawiam

Ra...........it

2014-10-22, 14:45
Trzymaj się chłopaku!

Pamiętaj zawsze jak jest seks na pieska masz być tym z tyłu.

HeRoS

2014-10-22, 14:45
Jak już będziesz siedział to pamiętaj, śpij dupą do ściany. :)

Sanjizz

2014-10-22, 14:45
przyleciał smok -dostarczył nosorożca i cała czekoladowa kraina cieszyła się pełnmią zajawki

Ku...........cz

2014-10-22, 14:46
Nikt cie nie zamknie za obrone własną

mateusos

2014-10-22, 14:47
2,3 lata zawiasy, spoko ;) 5k na prawnika, nie pojdziesz siedziec, gwarantuje ci to!

kaktus83

2014-10-22, 14:57
Przygodę z r*chankiem niestety będziesz musiał odłożyć na kilka lat. No chyba, że z ziomkami z pod celi poeksperymentujesz, tudzież oni z tobą ;)

biedronx

2014-10-22, 15:01
rok nie wyrok. :)

Kakalinio

2014-10-22, 15:02
To czyja to była dziewczyna Twoja czy kolegi? :D
"niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia" niespodziewany kop od życia to by był wtedy jakbyś na coś zachorował lub szedłbyś chodnikiem i by Cie pie**olną samochód , w tym przypadku ponosisz odpowiedzialność za swoje czyny. Swoją drogą to dobry wojownik z Ciebie jak "poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go".
PS. I tak to pewnie fake:)

Tradyt

2014-10-22, 15:10
Na jakiegoś grubego, wąsatego ch*ja wzywasz kolegów do pomocy zamiast załatwić to po męsku.Na dodatek chwalisz się tym na sadisticku.Żenuła...

Syn_Milionera

2014-10-22, 15:12
Nie bagatelizuj problemu cebuli w pizzy. Wczoraj zamawiałem pizze bez cebuli, powiedzieli że zamiast pewnej przyprawy mogą dać mi cebule, powiedziałem stanowczo NIE. Przyszła pizza i k***a okazało się że dali cebulei to jeszcze sporo żeby przykryć brak tamtej przyprawy. To mi zniszczyło cały dzień.

3o...........an

2014-10-22, 15:17
no to bedziesz miał dupczonko :wytrysk:

HO...........OR

2014-10-22, 15:17
@up Od cebuli w pizzy to się odpie**ol jest zajebista.

ke...........71

2014-10-22, 15:24
o czyms takim musialy gazety pisac,dawaj linka