18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idę siedzieć

Kl...........on • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do r*chania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. j***ny gruby z wąsami, sk***iel. Powiedział mi żebym wypie**alał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyj***ć?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napie**alać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym ch*jem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale ch*j. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten ch*j powiedział, że mam przej***ne. I widzicie, ch*jnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten ch*j pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zj***łem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie k***ica. Pozdrawiam

ProVVe

2014-10-22, 16:54
Jeśli to nie fejk to gówno, a nie pójdziesz siedzieć cieciu... Zawiasy to twój max... Z życia wzięte wpie**ol spuszczony zawiasy za pobicie koniec kropka (przykładne życie, wzór wszelkich cnót itp itd, a nawet kilku huliganów też zawiasy). Nie panikuj bo w tym kraju tym za zabicie 6 osób dostał 12,5 do odsiadki wyjdzie po 3 pewnie, a tu ma byc piatak hahah.

4h...........ch

2014-10-22, 16:56
Szczerze jak nie r*chasz to powinieneś mieć wyj***ne. A jak już go powaliłeś to nie musiałeś się znęcać. Nie wiem po co to tutaj piszesz, bo szerzysz patologię której to niby u ciebie nie ma.

Romantyk w ch*j, no wiadomo, że zmyślone, ale szczerze jak to k***a sobie wyobrażasz, że laska by się z tobą chajtnęła? Ojciec to najważniejsza osoba w życiu córki i niemal 100% wybiera na mężów mu podobnych.

pejot92

2014-10-22, 16:57
Też myślę, że zawiasy jak nic wcześniej nie było za uszami, ale jeśli to prawda i dostaniesz pajde to nie wróżę Ci sukcesu pod celą jak jesteś p*zdowatym maminsynkiem i chudym talentem fizycznym to prawdopodobnie po wyjściu będziesz srał na tzw. "sito".
pozdrawiam

wajnona

2014-10-22, 17:00
Jeśli to jest prawdziwa historia to współczuję lasce ojca-debila, takie zachowanie to jest istny terror psychiczny, nie mówiąc o laniu jej jakoby to była jej wina. j***na wąsata cebula która uważa, że wszyscy są patologiczni, tylko nie on.


Ale po co ja się nakręcam, to jest na pewno fejk, bo inaczej by o tym trąbili wszędzie

HO...........OR

2014-10-22, 17:02
Klarkson napisał/a:



Mam 18 lat i jestem romantykiem.

Nie zapomnij o tym wspomnieć nowym kolegą w pudle może jak będą Ciebie gwałcić zbiorowo w kiblu to chociaż świeczkę zapachową zapalą.

Kl...........on

2014-10-22, 17:05
@pejot92, Hoddor


Ciasna dupa

MamHerbate

2014-10-22, 17:07
skończyłem czytać po MAM 18 LAT

Kl...........on

2014-10-22, 17:09
@up


Wiesz, że ch*j mnie to obchodzi? Myślę, że innych również.

ja...........03

2014-10-22, 17:21
oddziałowy zajedź kawulcem z 134 od bola bo ja już na mazucie nie ujade a jestem pustak
pamiętaj na bajerę masz podklepywać do mnie

Polak1988

2014-10-22, 17:29
Spoko młody,dostaniesz zawiasy.Młody,bez problemów dobre wyniki w szkole,nie karany bla bla bla wyłapiesz z dwójkę w zawiasach i kuratora i tyle z Twojego.

Mi przybili 3 zarzuty,także co najmniej trójkę wyłapię...k***a....

HO...........OR

2014-10-22, 17:35
Klarkson napisał/a:

@pejot92, Hoddor


Ciasna dupa

"Ciasna dupa" może tak będą na ciebie w pierdlu wołać :doggy:

PhantomMask

2014-10-22, 17:35
To teraz będziesz miał 3 skarpetki, 2 na nogach jedną w dupie :krejzi:

Tomaszek123

2014-10-22, 17:39
Mi tam cebula w pizzy nie przeszkadza, ale co ja się znam na życiu

seracon

2014-10-22, 17:46
ch*jnia trochę że mu z kumplami wj***liście.

Poza tym chłopie, jak to prawda co napisałeś, że nie było z Tobą problemów to skończy się na kuratorze ew. zawiasach. Na przyszłość, takie problemy lepiej konsultować z rodzicami (o ile się ma normalnych) a nie z kolegami. "Starzy" na prawdę dużo wiedzą i potrafią pomóc!

Luqas95

2014-10-22, 17:56
szybko sp***ol
Taa fizyk k***a i romantyk
to tak jak socjalista i realista
Nic nie pasuje poza członiem
heh e