18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Idę siedzieć

Kl...........on • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do r*chania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. j***ny gruby z wąsami, sk***iel. Powiedział mi żebym wypie**alał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyj***ć?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napie**alać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym ch*jem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale ch*j. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten ch*j powiedział, że mam przej***ne. I widzicie, ch*jnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten ch*j pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zj***łem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie k***ica. Pozdrawiam

Krzysiek14199

2014-10-22, 16:31
Jesteś chociaż z ta dziewczyną?

bisfhcrew

2014-10-22, 16:34
Ehhh, trudna sprawa...

Gieniu

2014-10-22, 16:38
Cytat:

Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę,


Rozumiem, każdy ma swój honor i jest to rzecz święta. Ale to nie tłumaczy głupoty.

Cytat:

chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie


Taki niby inteligenty i wykształcony jesteś a jedyne co w takiej sytuacji wymyśliłeś to z kolegami pobić gościa do nieprzytomności, nie myśląc o konsekwencjach ani jakimkolwiek innym rozwiązaniu :roll: Jakby ta awantura na klatce była nie przy 2 spotkaniu z dziewczyną tylko przy 10 to tego jej ojca byś pewnie zastrzelił 8-)

bujak81

2014-10-22, 16:39
[quote="Klarkson"]
Pobiłem ojca dziewczyny.



Polecam przeczytać całe...


więcej niczego nie polecaj

solight

2014-10-22, 16:40
Cytat:

Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem


Cytat:

wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym


Cos sie nie zgadza.

Kl...........on

2014-10-22, 16:40
@MaczoJuh

:xalpalm:

moczus123

2014-10-22, 16:41
Ehh znowu za dużo cebuli dali mi na pizze ...

Emanuell

2014-10-22, 16:43
W więzieniu znajdziesz swój wyszukiwany romantyzm... hehe

Urynoterapeuta

2014-10-22, 16:44
To teraz jak nie pójdziesz siedzieć i będziesz tutaj pisał posty, dostajesz tyle karnych ku*asów w anusa ile ten temat dostaje piw.
PS. Maść na ból dupy to za mało będzie!

killaz2010

2014-10-22, 16:47
Oh... Jest w internecie, to MUSI BYĆ PRAWDĄ!!!!!11JEDEN. Zbyt długo jestem w internetach, żeby wierzyć w każdą copypastę.

Bankracy

2014-10-22, 16:48
"Ludzie uwierzą we wszystko, co zobaczą w internecie" Winston Churchill

Traktorek11

2014-10-22, 16:48
ch*jowa opcja, ale sam sobie przej***łeś spuszczając typowi wpie**ol z ziomkami. Raz daliście sobie po mordzie, nie wystarczyło, trzeba było dać drugi a nawet trzeci, ale bez przesady. Ustawianie się w kilku typów żeby skopać jakiegoś kolesia jest frajerstwem bo za to można już samemu sobie przej***ć sprawę i dostać wyrok za jakiegoś nic niewartego śmiecia.

gopholl

2014-10-22, 16:48
Tradyt napisał/a:

Na jakiegoś grubego, wąsatego ch*ja wzywasz kolegów do pomocy zamiast załatwić to po męsku.Na dodatek chwalisz się tym na sadisticku.Żenuła...




Typie przecież napisał że mu wpie**olił sam, a potem jak mu chorego ojca zaczepiał to mu wpie**olili w kilku.

sn...........r9

2014-10-22, 16:50
ground 'n pound bym jeszcze zrozumiał, bo 'teraz jest na czasie ememej i w ogóle' ale tego jakoś nie mogę:
Cytat:

Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu.



:ks_homer:
Ty masz talent nie fizyczny, a astronomiczny, bo gdybyś był tak wielki, jak jesteś głupi, to mógłbyś księżyc w dupę pocałować. OFC bez obrazy. A, i raczej nie ma możliwości, abyś w naszym pięknym kraju poszedł siedzieć za coś takiego. Gorzej, gdybyś np w obronie własnej go zabił, to wtedy ćwiara jak nic. A napaść jest zdaje się okolicznością łagodzącą:
http://nasygnale.pl/kat,1025185,title,Smierc-za-wpis-na-Facebooku,wid,15930319,wiadomosc.html?page=2&ticaid=613ab0