18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hemp Gru - To jest to (remix coco jambo)

misiek1991 • 2010-03-04, 17:48
Kolejna kozacka przeróbka hip-hop'owego kawałka, tym razem hemp gru pod bit hitu dawnych lat :mrgreen:



Moim zdaniem podkład pasuje idealnie ;-)

Nihoo

2010-03-05, 00:13
nie podoba mi się ten numer...
Dla mnie jak dla niektórych wcześniej ten stary dobry rap jest najlepszy.
Eldo ma dobre numery.
Za Hemp Gry nie przepadam...

Tak czy siak...
2PAC rządzi!

mariohana

2010-03-05, 00:25
ale sprzeczka normalnie jak gimbusy ;] ja wiem lepiej i koniec ;]

bitch

2010-03-05, 01:13
Scorpio_SIC, ciebie to się nie da czytać. Co ci tam stara nagotowała, że wysrywasz cegły? Weź się za coś mądrzejszego niż za pie**olenie bezsensu, chyba, że tylko tyle umiesz robić to zwracam honor

yarzapp

2010-03-05, 04:01
bitch, a ja Ci powiem, że to Ciebie nie da się czytać. Napisałeś w tym temacie kupę postów nie dość zupełnie nic nie wnoszących i bezprzedniotowych, to jeszcze widać w nich fiksację. Rzucasz jakimiś hasłami, nic nie wyjaśniasz i tylko wszystkich atakujesz. Tylko Ty masz rację, a każdy inny po prostu pie**oli bez sensu.
Zresztą sam temat jest bez sensu: jedni piszą "hh to gówno", czyli "ja nie lubię to jest to jedyna i obiektywna prawda, a każdy kto śmie mi się sprzeciwiać, niech nawet nie próbuje tego robić" inni się odszczekują, że się nie zna. No tak, nie lubi to znaczy, że się nie zna... :hurra: I wszystko jasne. Jak można w ogóle prowadzić takie dyskusje? Nie prowadzą zupełnie do niczego.
Ludzie mają różne gusta i każdy ma prawo, żeby słuchać tego, co mu się podoba. I to, że słucha np. rapu musi od razu oznaczać, że jest dresikiem pijącym tanie wino pod blokiem na ławeczce? A to, że słucha metalu, to od razu, że się nie myje i zabija koty w imię szatana, na bank. Stereotypy rządzą ciemnymi masami. No dobra, nie chce mi się więcej pisać, bo i tak zdaję sobie sprawę, ze do niewielu trafi, o co mi w ogóle chodzi.

trauma

2010-03-05, 07:55
misiek1991 napisał/a:

@trauma

Bez obrazy ale dałeś beznadziejne przykłady... Ja bym raczej postawił na ELDO O.S.T.R. bo to są jedni z nielicznych którzy robią jeszcze stary dobry rap



Nie gadaj, w porównaniu do Hemp Gru Słoń i Smarki Smark są mistrzami ;-) Najebawszy EP i Chore Melodie to dobre materiały. Eldo i Ostrego każdy zna, ja chciałem dać przykład tych trochę mniej znanych.

Scorpio_SIC

2010-03-05, 10:28
bitch napisał/a:

Scorpio_SIC, ciebie to się nie da czytać. Co ci tam stara nagotowała, że wysrywasz cegły? Weź się za coś mądrzejszego niż za pie**olenie bezsensu, chyba, że tylko tyle umiesz robić to zwracam honor


Czyżbym ugodził Twoją dumę? "Wysrywasz", to ze staropolszczyzny, czy może jakieś zapożyczone słowo? To, że słuchasz takiego gówna to mnie mało interesuje.. jak chcesz mieć dalej wypalaną próżnie w głowie to Twój problem ;)
Bawi mnie m.in. Twoje rzucanie się jak ktoś zaprezentuje swoje zdanie na temat hmm.. hip-hopu? rapu? sam nie wiem. Moja opinia jest taka, była i będzie, że polski hip-hop to końskie sp***oliny i nic więcej. A tak w ogóle to nie tylko polski, ale i każdego innego kraju :D Nie mam zamiaru słuchać jak koleś coś bełkocze i pieprzy trzy po trzy na ch*j wie jaki temat. Przymknąć oko mogę jedynie na O.S.T.R. :P
A sam i tak będę słuchał Metallicy, Pink Floyd'ów, Slipknota, Rammsteina itp. :)

Hans Olo

2010-03-05, 11:14
Wszystko to śmieciarstwo, a nie muzyka.

belladonnaa

2010-03-05, 13:21
leze i kwicze xddd
buhahahah swietne !

bitch

2010-03-05, 13:37
yarzapp, poniekąd się z tobą zgodzę, ale nie jebie i nie atakuje wszystkich co nie słuchają rapu, tylko tych co wypowiadają się, że to jest gówno czy tam co innego. Przesłuchają kilka piosenek z tego rodzaju muzyki i wielki znawca jeden z drugim i krytykują. Rap jest bardzo obszerną muzyką więc powinni się trochę na rapie znać, żeby taką surową opinie stawiać, bo ja przynajmniej jestem z deka mądrzejszy i nie komentuje tego na czym się nie znam i czego nie słucham, nie mówię, że metal to syf, gnój i w ogóle, że się tego nie da słuchać, bo każdy słucha to co lubi. Scorpio_SIC, a na ciebie mam wyj***ne, brak mi słów po prostu. Słuchasz muzyki zagranicznej typu:
Scorpio_SIC napisał/a:

Pink Floyd'ów, Slipknota, Rammsteina itp.

Przypuszczam,. że większości ich tekstów w cale nie rozumiesz i słuchasz tego, bo ci po prostu wchodzi w ucho. Pozdrawiam slipgniot!

ja...........03

2010-03-05, 14:23
do fanów hh odróbcie lekcje i koniec tematu

jak jakaś muzyka nie ma w sobie gitary możecie sobie puszczać ale tak ażebym ich nie słyszał

Pan_Jan

2010-03-05, 14:46
Cytat:

Wilk na mikrofonie, w głowie się nie mieści.



Faktycznie, nie miesci sie to w glowie..

Rh...........ox

2010-03-05, 14:51
Dziewczyny, nie bijcie się o takie coś... :homer:

Yos_hi

2010-03-05, 15:15
To nie remix, tylko blend.. jak dodajesz cos co bylo na wykopie albo innym gównie, mógł byś się przynajmniej postarać o prawdziwe informacje :homer:

Scorpio_SIC

2010-03-05, 16:43
bitch napisał/a:

Scorpio_SIC Przypuszczam,. że większości ich tekstów w cale nie rozumiesz i słuchasz tego, bo ci po prostu wchodzi w ucho. Pozdrawiam slipgniot!



Ta.. to, że ty nie jesteś w stanie pojąć tekstów innych niż ten hip-hopowski syf, nie znaczy, że na świecie są tylko tacy drętwi i mało pojęci ludzie jak ty. Właśnie dzięki tekstom lubie te zespoły :)
a ty słuchaj dalej tego gówna swojego.. jak na twoją kapuścianą dynie to i tak nieźle ;)

Btw. a to, że brak ci słów to mnie wcale nie dziwi.. jak się słucha mózgojebnej nazwijmy to "muzyki" to potem wychodzą braki w dobieraniu bardziej skomplikowanych słów i tworzeniu zdań złożonych.