18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hemp Gru - To jest to (remix coco jambo)

misiek1991 • 2010-03-04, 17:48
Kolejna kozacka przeróbka hip-hop'owego kawałka, tym razem hemp gru pod bit hitu dawnych lat :mrgreen:



Moim zdaniem podkład pasuje idealnie ;-)

bitch

2010-03-04, 19:48
misiek1991, postawiłbym ci z 10 piw za ELDOKE i OSTREGO ale ni ch*ja nie moge

DAGFEN

2010-03-04, 19:50
Już wiem czemu tego wieśniactwa bronicie- pewnie to wasi bratańcy z ławeczki przed blokiem. Ojej ale on jest "cool"- zaśpiewał "policyjne ścierwo"- mam wrażenie, że wszyscy polscy hh mają tak ubogie słownictwo, że tylko o policji mogą śpiewać i innych pierdołach. Już dzieci emo są mniej upośledzone. Widać, że większość takich gości na nic innego go w życiu nie było stać. Może jeszcze ideologie z tych durnych piosenek wyznajecie? Jeśli tak to jestem za tym, żeby was prewencyjnie zamknąć w jakimś gettcie.

Nie dość że jest wieśniacki to i jeszcze gówniany :)

isotop

2010-03-04, 19:53
Tak btw. cała ta społeczność JP kojarzy mi się z emo. Z tym wyjątkiem że za swoje marne życie emo obwiniają zły świat, a dzieciarnia z JP policje. Brakuje w Polsce przepisu aby morderców policjantów zamieniać na kompost i użyźniać nimi pola.

messmaker

2010-03-04, 19:57
No, to teraz będą napie**alać... Jedni że hip-hop to gówno a drudzy, że ci pierwsi to debile :D

DAGFEN

2010-03-04, 19:57
isotop napisał/a:

Tak btw. cała ta społeczność JP kojarzy mi się z emo. Z tym wyjątkiem że za swoje marne życie emo obwiniają zły świat, a dzieciarnia z JP policje. Brakuje w Polsce przepisu aby morderców policjantów zamieniać na kompost i użyźniać nimi pola.



Coś w tym jest :D Tylko kurde wtedy to jedzenie z tego pola by było "puste w środku" jak łepetyny dresiarstwa.

Bluzgają na policje a nie dość, że nigdy nie mieli z nią doczynienia, nie znają na nią numeru, to powielają historyjki swoich równie durnych kolegów.

Najbardziej mnie jednak rozp***zielają zdjęcia i napisy "siedze za niewinność" :idzwch*j: Wprowadzić dla tego gódna eutanazję przy urodzeniu i problem z głowy :mrgreen:

messmaker, nie mówię, ze HH to gówno, tylko, ze polski HH to gówno ;) Debile różnicy nie pojmą :D

ryba_pl

2010-03-04, 20:00
Hemp Gru, przez takich jak on frajerów przestałem słuchać HH, przecież ten kiep mógłby Magikowi, OSTR'emy i innym buty lizać, potem gówniarze myślą że tak powinien wyglądać rap... brak słów na tą całą wieśniacką społeczność JP...

Kinsaj

2010-03-04, 20:02
Przestańcie zaśmiecac takim gównem sadistica!

Przywit

2010-03-04, 20:02
wyj***ne lepsze niz oryginal :D

kyloziom

2010-03-04, 20:04
Na koniec to się zacieli bo ciągle coś gadają: To jest to, to jest to. Ale remix zaj.....y

bitch

2010-03-04, 20:17
DAGFEN, co ty k***a wiesz o rapie? Jeżeli w jakiejkolwiek piosence Eldoki znajdziesz o j***niu policji to przyjeżdżam do twojej miejscowości z kratą browarów i zadupcamy się do upadłego. Posłuchaj sobie Elda, OSTRa czy starego Pezeta i powiedz mi czy tam jest "ubogie słownictwo" i nie ma przekazu. Przekaz jest tylko może ty nie umiesz go odnaleźć, zrozumieć piosenki bo jesteś... jaki jesteś. Jaki twoim zdaniem rap jest dobry jak nie polski? Amerykański? Gdzie rapują o laskach, autach i kręceniu dupą. Teraz mała ciekawostka dla ciebie, OSTR jest uważany za jednego z najlepszych MC na ŚWIECIE, a Eldo został mianowany na "WSPÓŁCZESNEGO POETĘ""

Matuch90

2010-03-04, 20:18
buractwo j***ne.

laileb

2010-03-04, 20:30
DAGFEN, wypie**alaj trolu.

DAGFEN

2010-03-04, 20:38
bitch napisał/a:

"WSPÓŁCZESNEGO POETĘ""


On ma tyle z poetami wspólnego co szczanie w piwnicy do picia w Szczawnicy.

belial napisał/a:

DAGFEN, wypie**alaj trolu.


twoja łepetyna ci na więcej nie pozwala - przykro mi... :idzwch*j: Ale ciesze się zarazem, że nauczyłeś się ciekawego słowa określającego ciebie- "trol".

bitch

2010-03-04, 20:46
DAGFEN, co ty k***a wiesz? Jeżeli w jakiejkolwiek piosence Elda znajdziesz o "j***niu policji" to przyjeżdżam do ciebie z kratą browarów i zadupcamy się do upadłego. Twierdzisz, że rap ma "ubogie słownictwo" i nie ma przekazu więc posłuchaj sobie Elda, OSTRa czy też starego Pezeta i jak zrozumiesz ich teksty, odnajdziesz przekaz i będziesz wiedział o czym rapują to wtedy zacznij się wypowiadać, bo jak narazie to ty jesteś tym "dzieckiem emo" ze swojej durnej wypowiedzi. Napisałeś, że polski rap jest gówniany więc twoim zdaniem jaki nie jest? Amerykański? Gdzie śpiewają o tym, że mają najdroższe samochody i o tym, żeby panienki kręciły tyłkami. To jest ten twój rap z przekazem? A może ty jesteś policjantem i bronisz swoich kupli, ponieważ nie można najeżdżać na policje, bo to jest przestępstwo, ale policja może zachowywać się nie fair wobec ludzi bo ma takie prawo, prawo wymierzenia sprawiedzliwości, ha ha ha. Mała ciekawostka dla ciebie, OSTR jest uważany za jednego z najlepszych MC na ŚWIECIE, a Eldo dostał miano "WSPÓŁCZESNEGO POETY" Po mojej wypowiedzi nie tnij się ani nie płacz w kącie, bo ja cie tu nie chciałem urazić ani obrazić

misiek1991

2010-03-04, 20:46
k***a większość co tu się wypowiada na temat polskiego Hip hopu albo go wcale nie słucha albo myśłi że Polski HH to tylko JP i Hwdp. gówno prawda! nie powiem są wykonawcy którzy śpiewają o tym że pie**olą policję i jebią system, spoko każdy wyraża to co chce, ale są w polsce raperzy ( na moje i innych szczęście) którzy robią ten rap z pasji, nie robią go dla hajsu czy lansu tylko po to by "przekazać" innym swoje doświadczenie życiowe. Więc ci co nie słuchają rapu niech się wogole nie wypowiadają bo się tylko ośmieszają. Takie jest moje zdanie chcecie to możecie mnie teraz zjechać mam wyj***ne i wcale się tym nie przejme!