18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hemp Gru - To jest to (remix coco jambo)

misiek1991 • 2010-03-04, 17:48
Kolejna kozacka przeróbka hip-hop'owego kawałka, tym razem hemp gru pod bit hitu dawnych lat :mrgreen:



Moim zdaniem podkład pasuje idealnie ;-)

Landsberg

2010-03-04, 20:47
Wiedziałem, że usłyszę żę hg to gówno, a Paktofonika i K44 są zajebiści a wszystko inne w około to gówno. A wiecie dlaczego tak mówicie ? Bo to jest tzw. wojna pokoleń. Magika pewnie słuchałeś jak byłeś młody, zapadało ci to w pamięć, spodobał ci się jego styl itp. Ale proszę nie wypowiadaj się na temat polskiego hh, bo wydaje ci się ze wszystko co innego niż tego co słuchałeś jest gównem.






DAGFEN

2010-03-04, 20:47
bitch napisał/a:

ponieważ nie można najeżdżać na policje, bo to jest przestępstwo, ale policja może zachowywać się nie fair wobec ludzi bo ma takie prawo, prawo wymierzenia sprawiedliwości, ha ha ha.



Hahhaha- i wydało się, żeś z ławeczki- typowe gadanie, że policja zachowuje się nie fair wobec ludzi. A co mandacik za chlanie przed bloczkiem dostałeś? Albo coś podobnego? Może jeszcze powiesz, że policja nic nie robi?

I widzisz wyszło twoje ogranizenie umysłowe- policja nie wymierza sprawiedliwości- robią to sądy.

TwiceNightly

2010-03-04, 20:53
Przestańcie pie**olić, że HH w Polsce ogranicza się tylko do takich 'tworów' jak HG czy Firma. Moim zdaniem to jest gówno, które kaleczy wizerunek polskiego rapu, ale jest pełno innych wartościowych wykonawców, którzy nawijają na prawdę z sensem. Proszę też o nie wyjeżdżanie z tekstami, że jestem dresem, który pije piwko pod blokiem i słucha rapu, bo tak nie jest. Bardzo dobrze orientuję się w tym temacie, nie tylko z hh polskiego ale i zagranicznego (USA, Niemcy, Francja, Anglia). Nudne jest już te najeżdżanie i szufladkowanie rapu. Sam słucham go praktycznie non stop, ale wstyd jest mi za te całe CHWDP i JP.

DAGFEN

2010-03-04, 20:55
RealPlaya napisał/a:

Przestańcie pie**olić, że HH w Polsce ogranicza się tylko do takich 'tworów' jak HG czy Firma. Moim zdaniem to jest gówno, które kaleczy wizerunek polskiego rapu, ale jest pełno innych wartościowych wykonawców, którzy nawijają na prawdę z sensem. Proszę też o nie wyjeżdżanie z tekstami, że jestem dresem, który pije piwko pod blokiem i słucha rapu, bo tak nie jest. Bardzo dobrze orientuję się w tym temacie, nie tylko z hh polskiego ale i zagranicznego (USA, Niemcy, Francja, Anglia). Nudne jest już te najeżdżanie i szufladkowanie rapu. Sam słucham go praktycznie non stop, ale wstyd jest mi za te całe CHWDP i JP.



I tu całe sedno sprawy- słuchasz HH i myślisz. Niestety innym bozia nie dała tego daru więc tego co słuchają to i później propagują- ludzie indyferentni, a zarazem bardzo z zewnątrz sterowani...

bitch

2010-03-04, 20:55
k***a chłopie jesteś dorosły, a takie pie**olisz głupoty jakbyś dopiero nauczył się mówić. Tak jestem z bloków, ale nie pije k***a browara pod swoja klatką na ławce, bo szanuje swoje miejsce zamieszkania. Zadam ci pytanie z innej beczki. kochasz swoja ojczyznę?

"I tu całe sedno sprawy- słuchasz HH i myślisz. Niestety innym bozia nie dała tego daru więc tego co słuchają to i później propagują- ludzie indyferentni" - a ty k***a ani nie słuchasz rapu ani nie myślisz!

DAGFEN

2010-03-04, 20:57
bitch napisał/a:

Zadam ci pytanie z innej beczki. kochasz swoja ojczyznę?



Tak, jestem przekonany i pewien tego.

misiek1991

2010-03-04, 20:58
DAGFEN napisał/a:

Hahhaha- i wydało się, żeś z ławeczki- typowe gadanie, że policja zachowuje się nie fair wobec ludzi. A co mandacik za chlanie przed bloczkiem dostałeś? Albo coś podobnego?



Ty powiedz mi o co ci k***a chodzi z tym "typkiem z ławki" masz jakąś k***a traume z dzieciństwa? nie wiem koledzy nie dawali ci się usiąść z nimi? Czy może wogole nie masz kolegów i całe życie siedzisz przed kompem? Powiem ci tak to że ktoś siedzi na ławce nie oznacza że musi byc od razu jakimś gburem, a temat policji to saobie pomine bo troszeczke masz racji ale tylko troszeczke, bo wiesz mi ale policja czasem wykorzystuje ponad miare swoja "wladze". Ateraz dawaj

bitch

2010-03-04, 21:00
Eldo - Nie pytaj o nią - to jest kawałek o człowieku który kocha swój kraj, posłuchaj sobie

DAGFEN

2010-03-04, 21:01
misiek1991 napisał/a:


wiesz mi ale policja czasem wykorzystuje ponad miare swoja "wladze"



Czasem- jak w każdym kraju ;) I takie przypadki są karane dosyć dobrze. A poza tym... wiele spraw bez nadużyć by się nie dało rozwiązać... Pałować i tyle ;)

A Ty bitch, REPUBLIKA- NIE PYTAJ O POLSKĘ... ;)

bitch

2010-03-04, 21:07
Chętnie posłucham, bo jestem otwarty na wszystko

szarpifiut

2010-03-04, 21:13
Wytoczyłeś ciężką artylerie z tą Republiką :D

Jeżeli HH jest uznawany za poezje, to niech te teksty zostaną spisane w książkach i niech konkurują z Mickiewiczem itp. a nie dać jakiś kretyński beat i udawać muzykę. Jak chcą zrobić dobry kawałek to niech użyją podstawowego narzędzia do tworzenia muzyki...

ryba_pl

2010-03-04, 21:17
Landsberg napisał/a:

Wiedziałem, że usłyszę żę hg to gówno, a Paktofonika i K44 są zajebiści a wszystko inne w około to gówno. A wiecie dlaczego tak mówicie ? Bo to jest tzw. wojna pokoleń. Magika pewnie słuchałeś jak byłeś młody, zapadało ci to w pamięć, spodobał ci się jego styl itp. Ale proszę nie wypowiadaj się na temat polskiego hh, bo wydaje ci się ze wszystko co innego niż tego co słuchałeś jest gównem.



Po części masz rację to co poznane za młodu najbardziej pozostaje w pamięci... jednak dalej pozostane przy tym ze hg to gówno:P, a kiedys sluchalem Peje, WWO, Pono, 3wymiar i nie tylko a jak slysze tego prostaka to mi sie niedobrze robi... najgorsze jest to ze mlode pokolenie lyka te jego teksty jak nastolatka :D

bitch

2010-03-04, 21:19
szarpifiut, kolejny k***a dzieciak co nie słucha a się wypowiada. Powiedz mi jaki jest twój "podstawowy narząd do tworzenia muzyki"?

szarpifiut

2010-03-04, 21:25
Bitch - nie wiesz?

INSTRUMENT

bo na komputerze (czyt. konsoli) muzyke zrobisz nie mając talentu.

bitch

2010-03-04, 21:32
szarpifiut, wiem tylko nie wiem jaki dla ciebie jest ten podstawowy narząd. Powiem ci że nie każdy raper ma muzykę tworzą na kompie czy konsoli (poczytaj sobie), a poza tym trzeba mieć wyczucie rytmu, żeby zrobić muzyke