18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Groza! W Warszawie otwierają restaurację z psiną!"

xts • 2014-03-11, 00:05
Ojejeje biedne "piesełki" haha

W kwietniu w Warszawie ma ruszyć pierwszy lokal, w którym będzie można zjeść psinę, czyli psie mięso. Lokal chce otworzyć urodzony w Polsce Wietnamczyk, który o swoich planach informuje na portalu MY21.pl. Na pomysł otwarcia lokalu z psim mięsem wpadł, kiedy dowiedział się, że w Celestynowie, będącym w powiecie otwockim, zamykane jest schronisko dla zwierząt. – Co zrobić z 600 psami? To było jak uderzenie w głowę. Przypomniały mi się sceny z wakacji, kiedy w lesie nieraz uciekaliśmy przed watahą zdziczałych, bezdomnych psów. Jest problem. Spotkałem się z dwoma kolegami, obgadaliśmy pomysł, kupiliśmy mieszkanie w apartamentowcu, wyposażyliśmy je, a teraz zamawiamy dostawy produktów. Na dodatek jeszcze ta sprawa z innego miasta, gdzie rada wydała zgodę na uśmiercenie chyba blisko 400 psiaków. Pomyślałem sobie, że gdyby były ubojnie…– opowiada pomysłodawca upiornego przedsięwzięcia Jakub Pham na stronie MY21.pl.

akub Pham twierdzi także, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zakazuje zabijania ich w celach konsumpcyjnych. Dziennikarz portalu MY21.pl zapytał go, czy miał kiedyś psa... nie na talerzu. – Miałem i mam. Teraz nawet dwa. Kundelki. Wziąłem je ze schroniska. Na obiad. Czasem tak robimy. I polubiłem je. Zamiast do garnka trafiły do wspólnego kojca – opowiada Wietnamczyk.

A co, jeśli Wietnamczyk ma akurat ochotę na ulubiony gulasz z mięsa psa, czy przychodzi mu do głowy pomysł, by je zjeść? – Nie – odpowiada. – W zamrażalce mam pisnę. Nie znaczy to, że jemy psinę na okrągło. Nie. Tak samo jak w polskich domach nikt na okrągło nie jej schabowych, czy zrazów. Po prostu jest w domu i czeka na swoją kolei. Jakub Pham zdradził także, że w jego lokalu będzie można zjeść wszystkie inne przysmaki Azji. Poza pisną, będzie także kocina. – W Wietnamie dania z kotów są bardzo popularne – dodaje Jakub.

Na wieść o tym, że w Polsce ma powstać lokal z psiną, miłośnicy zwierząt biją na alarm. Nie można dopuścić, aby ten barbarzyński zwyczaj zagościł w Polsce. Wszystkie fundacje chroniące zwierzęta zrobią wszystko, aby zamknąć lokal, a nawet nie dopuścić do jego otwarcia – czytamy na stronie internetowej fundacji ViVA Puławy.

Najlepszy jest ból p*zdy hipokrytów, którzy wpie**alają kurczaki i świnki ale biedne "piesełki" to dla nich za dużo

Nawet jakiś fanpage powstał https://www.facebook.com/bronimypsiaki

komentarze lewactwa tam zebranego są przednie

Osobiście chętnie bym psiny spróbowal.



źródło: fakt.pl ;)

LilL

2014-03-11, 16:38
Dobra k***a ch*j. Przeczytałem pierwszą stronę komentarzy a kolejnych już mi się nie chce.
Uważam, że wpie**alanie psów jest złe. No ale że wpie**alam kurczaczki i świnki i krówki to nie bede cisnął zwolennikom "Psiny" k***a jak to brzmi :homer:
TYLKO! z tą Wasza akceptacją na "nowe" ktoś w koncu otworzy restauracje z ludzkimi martwymi płodami albo niechcianymi niemowlakami. Niby niemożliwe i niedorzeczne ? No może jeszcze dzisiaj tak, ale za kilka lat, kto wie, nisza, nic nie może się zmarnować. ITD.

pi73rmaster

2014-03-11, 17:12
lewactwo = zakazy(rzeczy/czynności któremu nie szkodzą drugiemu, a zazwyczaj wręcz pomagają)
Jak jest popyt to nie wiem czemu miałaby taka restauracja nie powstać.

Tajulek

2014-03-11, 17:17
Jager89 napisał/a:

A mnie wk***ia nie sam fakt wpie**alania psów, tylko wpychania się do nas innych kultur. Lewackie jest właśnie promowanie tego Wietnamca. Mamy taką kulturę i tradycję, że owszem, jemy świnie, kurczaki itd., a pies jest naszym towarzyszem życia, a nie posiłkiem. Taka jest nasza polska kultura i nie życzę sobie tutaj kultury wietnamskiej, czy jakiejkolwiek innej. Psy niech wpie**alają u siebie, a przyjeżdżając do nas, niech szanują nasze obyczaje. Jeśli autor tego tematu tego nie rozumie, to sam jest lewusem.


A ch*j Ci do tego, co kto je?

pi73rmaster

2014-03-11, 17:27
Cytat:

W Polsce nie ma tak wielu dzikich psów, żeby biegały w stadach i mordowały ludzi.


Akurat ostatnio z kumplem na melanżu byłem. Następnego dnia kumpel dzwoni, że rano musiał przed psami sp***alać(a mieszka tuż przy Warszawie).

Nikczemny_Płód

2014-03-11, 17:36
xts napisał/a:



Na początek bronisz piesków i wplątujesz w to multikulti. Później zjeźdzasz na temat smalcu, że jednak polacy go robią i słuźy do smarowania, a nie jedzenia. chociaż nikt nie pytał lub nie twierdził. Następnie prawisz, że to jednak stare pieski idą na smalec (stare to może).



Daruj sobie takie tanie chwyty erystyczne...

http://www.sadistic.pl/groza-w-warszawie-otwieraja-restauracje-z-psina-quot-vt276807,30.htm#3028192

To Ty wyskoczyłeś ze smalcem, więc się do tego argumentu odniosłem

Cytat:

@Raszyd_Goldstein - ale jesteś k***a głupi - aż żal. Co ma k***a ubój rytualny który jest torturowaniem zwierząt, z zabijaniem ich w humanitarny sposób i jedzeniem? Gdzie tu jest ANALOGIA ty "niby do przodu" przygłupie?



Przygłupie, naucz się czytać ze zrozumieniem i odbierać analogie. Nie porównałem przygłupie uboju rytualnego do zabijania psów na zupe, wspomniałem o szechicie w kontekście wnikania do polskiej kultury obcych zwyczajów. Przygłupie.

Cytat:


85% potraw pochodzi z innych kultur. Większość przypraw i warzyw zostało przywiezionych z innych państw. Takiego kebaba, pizze, hamburgera czy chińszczyznę to się wpie**ala, co nie?

Mam jeść tylko bigos i żurek przez całe życie?



Jeded obcy zwyczaj nie wpywa na nasze życie (walentynki) a drugi może być zagrożeniem (dżihad). Nie zrównuj wszystkiego do 1 poziomu.

Choć osobiście wolę kuchnię oparta na naturalnych składnikach czasem kebsona raz w miesiacu sobie zjem.

Nuskei

2014-03-11, 18:25
To jest żart. Nawet na stronie warszawy było o tym głośno że to żart.

Prosze geniuszu. Najpierw sie dokładnie dowiedz co wstawiasz bo ludzie uwierzą we wszystko :D

Geniusz :idzwch*j:

ProVVe

2014-03-11, 19:07
speakniew napisał/a:




Bo przecież nie Ciebie na spacerze w lesie zaatakuje stado wściekłych, dzikich psów ignorancie.




Dth już powiedział co o tym sądzę... Kolejna sprawa mamy wilki i jakos nie mordują k***a ludzi, psy dingo nastepny przykładzik... A to, że może jesteś karłem i praktycznie zagraża twojemu życiu gronostaj to mnie ch*j obchodzi :amused:

urteusz

2014-03-11, 21:21
A tam pie**olenie (odnośnie top komenta) Jaka kultura? Tego, że pies jest naszym przyjacielem? A co powiesz innej kulturze która też w Polsce występuje według której psy się przerabia na smalec ? Dla Ciebie to też lewackie pie**olenie??

A co powiesz na temat koniny?

sliwa0506

2014-03-11, 22:12
j***ł pies tą dyskusję :)

Chmieluc

2014-03-11, 23:58
Jedno z niewielu dobrych rzeczy jakie dała nam unia europejska to zakaz uboju i handlu psim mięsem. Więc jak pan wietnamiec chce wpie**alać psy to niech wypie**ala do swojego zółtkowa a od naszych burków niech się odpie**oli.
Psim skrytożercom mówimy zdecydowane NIE!!!

Zarammoth

2014-03-12, 11:49
Argument o tym, że pies jest inteligentny. Świnia ponoć ma wyższe IQ.
Argument o tym, że psy pomagały w trakcie wojny. Konie również i to przez wiele wieków. Ale kabanosa to się wszami?

Zanzazaar

2014-03-12, 12:17
Zarammoth napisał/a:

Argument o tym, że pies jest inteligentny. Świnia ponoć ma wyższe IQ.
Argument o tym, że psy pomagały w trakcie wojny. Konie również i to przez wiele wieków. Ale kabanosa to się wszami?


Piwo to postawiłem przez przypadek, nie licz go sobie. Psy żyją z ludźmi od wieków i ta relacja jest innego typu niż z kopytnymi, świniami czy kurami. Ciekawy był eksperyment pokazujący reakcje oswojonego wilka i psa w sytuacji, gdy nie był w stanie wydostać jedzenia z pudełka po tym, jak wcześniej sobie z tym radził. Pomimo, że wilk był oswojony poprzestał na próbach wydostania jedzenia. Pies natomiast gdy sobie nie poradził zaczął szukać pomocy u człowieka. Relacja z tym gatunkiem nie opiera się na łańcuchu pokarmowym a na współpracy. One nam pomagają, my im. A nie k***a wpie**alamy je jak ten wietnamiec co mam nadzieje, że śmiercią naturalną nie umrze.

ProVVe

2014-03-12, 17:25
Zarammoth napisał/a:

Argument o tym, że pies jest inteligentny. Świnia ponoć ma wyższe IQ.
Argument o tym, że psy pomagały w trakcie wojny. Konie również i to przez wiele wieków. Ale kabanosa to się wszami?





Stary w większości tematów źle nie gadasz to powinieneś wiedzieć, że w naszym kraju jesz np salami (powinno być z osła, koniny), a wpierdzielasz wieprzowe ;-) ... Nawet studiów nie trzeba, a żeby poczytać z czego robione jest produkt (na odwrocie opakowania)... Kabanosy wieprzowe, drobiowe, salami wieprzowe... Ser mozzarella powinien być z mleka bawolego, a u nas krowiego (chyba że weźmie się trochę lepszy to masz 40% bawolego a 60% krowiego). Za takie oryginalne salami to można we Włoszech się w rozsądnej cenie pokusić bo u nas jak za mokre zboże zapłacisz :-D

De...........37

2014-03-12, 17:49
Ty no paczaj, a ja w Polsce wpie**alam salami z osła i kabanos z konia.

Z resztą, konina jest bardzo smaczna a obecnie sporo tańsza od wołowiny.

I na psa tez bym się przeszedł jak by było gdzie kupić.

Sz...........an

2014-03-15, 22:09
xts napisał/a:



z tym to prawda akurat, bedziesz miał dzieci to ogarniesz



Nie muszę mieć dzieci żeby ci wierzyć mam psa.