18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Groza! W Warszawie otwierają restaurację z psiną!"

xts • 2014-03-11, 00:05
Ojejeje biedne "piesełki" haha

W kwietniu w Warszawie ma ruszyć pierwszy lokal, w którym będzie można zjeść psinę, czyli psie mięso. Lokal chce otworzyć urodzony w Polsce Wietnamczyk, który o swoich planach informuje na portalu MY21.pl. Na pomysł otwarcia lokalu z psim mięsem wpadł, kiedy dowiedział się, że w Celestynowie, będącym w powiecie otwockim, zamykane jest schronisko dla zwierząt. – Co zrobić z 600 psami? To było jak uderzenie w głowę. Przypomniały mi się sceny z wakacji, kiedy w lesie nieraz uciekaliśmy przed watahą zdziczałych, bezdomnych psów. Jest problem. Spotkałem się z dwoma kolegami, obgadaliśmy pomysł, kupiliśmy mieszkanie w apartamentowcu, wyposażyliśmy je, a teraz zamawiamy dostawy produktów. Na dodatek jeszcze ta sprawa z innego miasta, gdzie rada wydała zgodę na uśmiercenie chyba blisko 400 psiaków. Pomyślałem sobie, że gdyby były ubojnie…– opowiada pomysłodawca upiornego przedsięwzięcia Jakub Pham na stronie MY21.pl.

akub Pham twierdzi także, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zakazuje zabijania ich w celach konsumpcyjnych. Dziennikarz portalu MY21.pl zapytał go, czy miał kiedyś psa... nie na talerzu. – Miałem i mam. Teraz nawet dwa. Kundelki. Wziąłem je ze schroniska. Na obiad. Czasem tak robimy. I polubiłem je. Zamiast do garnka trafiły do wspólnego kojca – opowiada Wietnamczyk.

A co, jeśli Wietnamczyk ma akurat ochotę na ulubiony gulasz z mięsa psa, czy przychodzi mu do głowy pomysł, by je zjeść? – Nie – odpowiada. – W zamrażalce mam pisnę. Nie znaczy to, że jemy psinę na okrągło. Nie. Tak samo jak w polskich domach nikt na okrągło nie jej schabowych, czy zrazów. Po prostu jest w domu i czeka na swoją kolei. Jakub Pham zdradził także, że w jego lokalu będzie można zjeść wszystkie inne przysmaki Azji. Poza pisną, będzie także kocina. – W Wietnamie dania z kotów są bardzo popularne – dodaje Jakub.

Na wieść o tym, że w Polsce ma powstać lokal z psiną, miłośnicy zwierząt biją na alarm. Nie można dopuścić, aby ten barbarzyński zwyczaj zagościł w Polsce. Wszystkie fundacje chroniące zwierzęta zrobią wszystko, aby zamknąć lokal, a nawet nie dopuścić do jego otwarcia – czytamy na stronie internetowej fundacji ViVA Puławy.

Najlepszy jest ból p*zdy hipokrytów, którzy wpie**alają kurczaki i świnki ale biedne "piesełki" to dla nich za dużo

Nawet jakiś fanpage powstał https://www.facebook.com/bronimypsiaki

komentarze lewactwa tam zebranego są przednie

Osobiście chętnie bym psiny spróbowal.



źródło: fakt.pl ;)

Ketiv

2014-03-11, 10:35
tigerqaz napisał/a:


W Polsce oprawca może pozwać ofiarę.


To akurat już się zdarzało i to nie raz :amused:

dth

2014-03-11, 10:35
@Raszyd_Goldstein

Wietnamczyk: Zabija niepotrzebne psy by je zjeść
Polak na wsi: Zabija niepotrzebne psy by zrobić z nich smalec i się nim smarować (o_O jakiś poj***ny fetysz)

xts

2014-03-11, 10:38
Raszyd_Goldstein napisał/a:



Wskaż w którym punkcie.



Na początek bronisz piesków i wplątujesz w to multikulti. Później zjeźdzasz na temat smalcu, że jednak polacy go robią i słuźy do smarowania, a nie jedzenia. chociaż nikt nie pytał lub nie twierdził. Następnie prawisz, że to jednak stare pieski idą na smalec (stare to może).

Sledziu_w

2014-03-11, 10:47
Robicie ból dupy o to, co według was jest "tożsamością narodową" i "atakiem wschodnich kultur", a wieczorem pewnie lecicie na kebaby.
Niech se otwiera, kto mu broni? Jak nie będzie chętnych to zamknie interes.

xts

2014-03-11, 10:58
obrońcy idźcie się wypowiedzieć na tym fanpage, utożsamiajcie się z blondyneczkami z małymi pieski w torebeczce haha

Paniczyk

2014-03-11, 11:01
ProVVe napisał/a:

Niby mięso jak mięso... Gdybym głodował pewnie zjadłbym, ale nie jestem za otwarciem tego tałatajstwa w naszym kraju. Jak jedno się otworzy zaraz będzie tego kurestwa od pyty i tylko czekać jak psy będą znikać w niewyjaśnionych okolicznościach... Wolałbym już oglądać dzikie stada psów w lasach niż na talerzu kitajca. Druga sprawa, że jednak mamy do części zwierząt jakieś odmienne uczucia. Psy, konie były też i są towarzyszami podczas walki z wrogiem. Jest ta jakaś więź... Oczywiście chciałbym mieć za zwierzaka świnię bo uważam je za zajebiste zwierzęta i wtedy wieprzowina wypada z mojego jadłospisu (lecz raczej to się nie stanie bo nie wyrobie na żarcie do takiego luja - chyba żeby mi trufle szukała :-D ). Kolejna opcja, że dla lepszego smaku psy są bite (czytałem i oglądałem nawet tutaj "przygotowanie" posiłków), wrzucane w workach do kotła itp., itd... Dlatego podsumowując ch*j w dupę kitajcowi niech sie lepiej za naszywanie markowych znaków zabierze...



PS. jak tak bardzo chcecie skosztować psiego mięsa to swoje na patelnie albo lepiej... "Idźta i jemu pieski zeżryjta..." ma dwa to na zupę jak pieczeń i zupę jak znalazł... Ciekawe jak się ch*j poczuję :krejzi:




Bo przecież nie Ciebie na spacerze w lesie zaatakuje stado wściekłych, dzikich psów ignorancie.

dth

2014-03-11, 11:18
@up
zaatakowało Cię kiedyś stado wściekłych dzikich psów czy tak tylko pie**olisz? W Polsce nie ma tak wielu dzikich psów, żeby biegały w stadach i mordowały ludzi.

To może otwórzmy od razu sklep z ludzkim mięsem? Mięso jak mięso, ponoć smakuje jak kurczak, a od razu pozbylibyśmy się problemu dzikich ludzi biegających po miastach i bijących kogo popadnie. Przestępczość by spadła, miasta by się trochę wyludniły, debile by zniknęły, same plusy.

ynos

2014-03-11, 11:26
Jager89 napisał/a:

A mnie wk***ia nie sam fakt wpie**alania psów, tylko wpychania się do nas innych kultur. Lewackie jest właśnie promowanie tego Wietnamca. Mamy taką kulturę i tradycję, że owszem, jemy świnie, kurczaki itd., a pies jest naszym towarzyszem życia, a nie posiłkiem. Taka jest nasza polska kultura i nie życzę sobie tutaj kultury wietnamskiej, czy jakiejkolwiek innej. Psy niech wpie**alają u siebie, a przyjeżdżając do nas, niech szanują nasze obyczaje. Jeśli autor tego tematu tego nie rozumie, to sam jest lewusem.



To idź protestować pod McDonalda, lub KFC, żeby spadali ze swoją amerykańską kulturą do USA.
Nikt Ciebie nie zmusi do jedzenia psiny, nie martw się, ale odczep się od ludzi, którzy chcą spróbować.

Sz...........an

2014-03-11, 11:36
xts napisał/a:

elegancko, taki był cel przewodni temaciku



O tym, można było od razu domyśleć się po tym jak napisałeś, że twoja 2 letnia córka gra w mario i gry ogarnia lepiej od cb :)

xts

2014-03-11, 11:41
Szeryfian napisał/a:



O tym, można było od razu domyśleć się po tym jak napisałeś, że twoja 2 letnia córka gra w mario i gry ogarnia lepiej od cb :)



z tym to prawda akurat, bedziesz miał dzieci to ogarniesz

Acho

2014-03-11, 11:41
No k***a nie chcesz kultury Wietnamskiej to w czym problem? Żaden Polak nie idzie do lokalu, bo pie**oli tą kulturę więc lokal upada, proste, tak działa rynek, ale nie lepiej go za jaja powiesić.

j***ć świnie.

Edit:
Czytam te komentarze to jeszcze jedno wam rozjaśnię: świnia jest dużo inteligentniejsza od psa, a jak według kogoś pies ma inteligencję 2-3 letniego dziecka to niech mu policzy do dziesięciu, albo powie wierszyk, a żebyście się nie czepiali, że pies nie umie mówić to mu skonstruujcie chociażby coś na zasadzie zabawki co dzieciaki mają żeby klocki wpychać do dziurek odpowiednich kształtów. Z resztą co ja w ogóle pie**ole, sprawdźcie czy ma świadomość wykonując test z lustrem, bo większość dwulatków akurat rozpoznaje siebie w lustrze, a nie słyszałem, żeby jakiemuś psu się kiedykolwiek udało. Aha jestem ekspertem.

No chyba, że chodzi o policjantów to sorry, nieporozumionko ;] Ale dla mnie to też możecie ich wpie**alać ;]

AleMasakra

2014-03-11, 11:42
Mięso jak mięso. Jeżeli znajdą się chętni to czemu nie. Jeżeli ubój jest prowadzony humanitarnie to nie ma różnicy czy to pies czy świnia. Choć mnie osobiście odraża sama myśl o jedzeniu takich rzeczy.

kam332

2014-03-11, 11:48
To dla mnie obraza religijna!! Bóg jest wielki!!

bz...........ue

2014-03-11, 12:09
Jager89 napisał/a:

A mnie wk***ia nie sam fakt wpie**alania psów, tylko wpychania się do nas innych kultur. Lewackie jest właśnie promowanie tego Wietnamca. Mamy taką kulturę i tradycję, że owszem, jemy świnie, kurczaki itd., a pies jest naszym towarzyszem życia, a nie posiłkiem. Taka jest nasza polska kultura i nie życzę sobie tutaj kultury wietnamskiej, czy jakiejkolwiek innej. Psy niech wpie**alają u siebie, a przyjeżdżając do nas, niech szanują nasze obyczaje. Jeśli autor tego tematu tego nie rozumie, to sam jest lewusem.



I za to kolego drogi, mimo że jesteś jeszcze młodym siurakiem, masz u mnie skrzynkę browara!

NieWiemZeWiem

2014-03-11, 12:14
jak mnie wk***iają argumenty typu "jemy świnie więc czemu nie psy" bo k***a to jest zwierze które ma nam towarzyszyć przez większość życia, to zwierze odda za nas życie, kocha nas a świnia? sp***oli. Tai tokiem myslenia mogę zapytać czemu nie jemy ludzi albo nie robimy zupek z płodów? przecież jemy świnie teraz psy to dlaczego nie zjeść człowieka? ch*j ci w dupe autorze tematu, żebyś k***a stracił psa jeśli go masz albo nie...szkoda psa po prostu zachoruj i i cierp szmato