18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Groza! W Warszawie otwierają restaurację z psiną!"

xts • 2014-03-11, 00:05
Ojejeje biedne "piesełki" haha

W kwietniu w Warszawie ma ruszyć pierwszy lokal, w którym będzie można zjeść psinę, czyli psie mięso. Lokal chce otworzyć urodzony w Polsce Wietnamczyk, który o swoich planach informuje na portalu MY21.pl. Na pomysł otwarcia lokalu z psim mięsem wpadł, kiedy dowiedział się, że w Celestynowie, będącym w powiecie otwockim, zamykane jest schronisko dla zwierząt. – Co zrobić z 600 psami? To było jak uderzenie w głowę. Przypomniały mi się sceny z wakacji, kiedy w lesie nieraz uciekaliśmy przed watahą zdziczałych, bezdomnych psów. Jest problem. Spotkałem się z dwoma kolegami, obgadaliśmy pomysł, kupiliśmy mieszkanie w apartamentowcu, wyposażyliśmy je, a teraz zamawiamy dostawy produktów. Na dodatek jeszcze ta sprawa z innego miasta, gdzie rada wydała zgodę na uśmiercenie chyba blisko 400 psiaków. Pomyślałem sobie, że gdyby były ubojnie…– opowiada pomysłodawca upiornego przedsięwzięcia Jakub Pham na stronie MY21.pl.

akub Pham twierdzi także, że polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, ale nie zakazuje zabijania ich w celach konsumpcyjnych. Dziennikarz portalu MY21.pl zapytał go, czy miał kiedyś psa... nie na talerzu. – Miałem i mam. Teraz nawet dwa. Kundelki. Wziąłem je ze schroniska. Na obiad. Czasem tak robimy. I polubiłem je. Zamiast do garnka trafiły do wspólnego kojca – opowiada Wietnamczyk.

A co, jeśli Wietnamczyk ma akurat ochotę na ulubiony gulasz z mięsa psa, czy przychodzi mu do głowy pomysł, by je zjeść? – Nie – odpowiada. – W zamrażalce mam pisnę. Nie znaczy to, że jemy psinę na okrągło. Nie. Tak samo jak w polskich domach nikt na okrągło nie jej schabowych, czy zrazów. Po prostu jest w domu i czeka na swoją kolei. Jakub Pham zdradził także, że w jego lokalu będzie można zjeść wszystkie inne przysmaki Azji. Poza pisną, będzie także kocina. – W Wietnamie dania z kotów są bardzo popularne – dodaje Jakub.

Na wieść o tym, że w Polsce ma powstać lokal z psiną, miłośnicy zwierząt biją na alarm. Nie można dopuścić, aby ten barbarzyński zwyczaj zagościł w Polsce. Wszystkie fundacje chroniące zwierzęta zrobią wszystko, aby zamknąć lokal, a nawet nie dopuścić do jego otwarcia – czytamy na stronie internetowej fundacji ViVA Puławy.

Najlepszy jest ból p*zdy hipokrytów, którzy wpie**alają kurczaki i świnki ale biedne "piesełki" to dla nich za dużo

Nawet jakiś fanpage powstał https://www.facebook.com/bronimypsiaki

komentarze lewactwa tam zebranego są przednie

Osobiście chętnie bym psiny spróbowal.



źródło: fakt.pl ;)

Zolc

2014-03-11, 01:08
xts napisał/a:



moja córka od 2 roku życia sama po youtubie sobie szpera oglądając bajki, klikająć na nowe propozycje, wyłącza reklamy, scrolluje, czasami się zastanawia, czy już komentarzy nie czyta

w mario też całkiem dobrze jej idzie. potrafi skoordynowac skok strzałka bok i w góre jednocześnie.

strony z flash grami ma tak bardziej obcykane ode mnie. wie, że trzeba czekać, aż się w gra w grywa, nie klika na reklamy, wie do czego służy play, next level.

więc mi tu nie pie**ol o inteligencji psa jako o 2 letnim dziecku.

prosty test, naucz psa, żeby patrzył się w miejsce wskazane palcem typu "zobacz tam"





Zamknij pysk j***ny ignorancie, w przeciwieństwie do niektórych małp podających się za ludzi zwierzęta takie jak kruki, papugi, walenie (wieloryby czy delfiny), konie, psy czy nawet pająki potrafią być inteligentne. I to dużo bardziej niż twoja córka czy nawet Ty w losowych sytuacjach. (Całki Ci nie policzy, ale większość ludzi przecież też nie)

I tak apropo przy kaszalocie twój mózg to pie**olona ameba. Jedyne co Cię wyprzedza to kciuki...

Sz...........an

2014-03-11, 01:11
xts napisał/a:



moja córka od 2 roku życia sama po youtubie sobie szpera oglądając bajki, klikająć na nowe propozycje, wyłącza reklamy, scrolluje, czasami się zastanawia, czy już komentarzy nie czyta

w mario też całkiem dobrze jej idzie. potrafi skoordynowac skok strzałka bok i w góre jednocześnie.

strony z flash grami ma tak bardziej obcykane ode mnie. wie, że trzeba czekać, aż się w gra w grywa, nie klika na reklamy, wie do czego służy play, next level.

więc mi tu nie pie**ol o inteligencji psa jako o 2 letnim dziecku.

prosty test, naucz psa, żeby patrzył się w miejsce wskazane palcem typu "zobacz tam"







No i jeszcze jedno, mój pies w przeciwieństwie do twojej córki nie zamula przed kompem... ( o ile w ogóle ją masz )

Zolc

2014-03-11, 01:12
lapps napisał/a:



pechowo z tymi swiniami zaczales. mogles z jakas kura sprobowac czy cos



Kolega mojego ojca opowiadał jak kiedyś jeden rusek u niego w chlewie nocował. Był tak nawalony, że położył się do świńskiego koryta, do rana zostały tylko nieliczne kości po nim.... Pewnie ratowały to koźlątko aby je potem zeżreć. :lol:

Maślak

2014-03-11, 01:18
Mięsko jak mięsko z czym macie problem to nie rozumiem nikt was nie zmusza do jedzenia i nikt waszego burka z podwórka nie wpie**oli. Sam chętnie spróbuje.

lapps

2014-03-11, 01:20
JedenStrzał napisał/a:



Kolega mojego ojca opowiadał jak kiedyś jeden rusek u niego w chlewie nocował. Był tak nawalony, że położył się do świńskiego koryta, do rana zostały tylko nieliczne kości po nim.... Pewnie ratowały to koźlątko aby je potem zeżreć. :lol:



kolega mojego ojca to opowiadal, ze jego pies przepie**olil mu cala wyplate w kasynie

a teraz fakty:
http://guardianlv.com/2014/02/woman-brutally-killed-by-neighbors-mixed-mastiff-dogs-video/
http://en.wikipedia.org/wiki/Fatal_dog_attacks_in_the_United_States

zreszta jak sie idzie spac ze zdziczalymi swiniami, hodowanymi na uboj i karmionymi olbrzymimi ilosciami smieci, to sie nie ma co dziwic, ze chetnie wpie**ola cos normalnego

tak wiec dorosnij dziecko bo swiat to brutalne miejsce

Batrael

2014-03-11, 01:22


Jakub Wędrowycz już zaciera ręce i wyciąga pętle z linki hamulcowej. :-)

Gr...........3l

2014-03-11, 01:32
Cytat:


Kolega mojego ojca opowiadał jak kiedyś jeden rusek u niego w chlewie nocował. Był tak nawalony, że położył się do świńskiego koryta, do rana zostały tylko nieliczne kości po nim.... Pewnie ratowały to koźlątko aby je potem zeżreć. :lol:



Uwielbiam opowieści tego typu. Kupowanie kałachów od Rosjan na każdym targu (zmieniają się tylko miejscowości), lub kupienie szczeniaka(wodołaza albo nowofundlanda) który później okazuje się niedźwiedziem kamczackim. Powiedzenie "trochę wiary" nie oznacza wiary we wszystko co słyszysz.

rafigd1

2014-03-11, 02:05
masz psine w pierwszym lepszym kebabie

ProVVe

2014-03-11, 02:43
Niby mięso jak mięso... Gdybym głodował pewnie zjadłbym, ale nie jestem za otwarciem tego tałatajstwa w naszym kraju. Jak jedno się otworzy zaraz będzie tego kurestwa od pyty i tylko czekać jak psy będą znikać w niewyjaśnionych okolicznościach... Wolałbym już oglądać dzikie stada psów w lasach niż na talerzu kitajca. Druga sprawa, że jednak mamy do części zwierząt jakieś odmienne uczucia. Psy, konie były też i są towarzyszami podczas walki z wrogiem. Jest ta jakaś więź... Oczywiście chciałbym mieć za zwierzaka świnię bo uważam je za zajebiste zwierzęta i wtedy wieprzowina wypada z mojego jadłospisu (lecz raczej to się nie stanie bo nie wyrobie na żarcie do takiego luja - chyba żeby mi trufle szukała :-D ). Kolejna opcja, że dla lepszego smaku psy są bite (czytałem i oglądałem nawet tutaj "przygotowanie" posiłków), wrzucane w workach do kotła itp., itd... Dlatego podsumowując ch*j w dupę kitajcowi niech sie lepiej za naszywanie markowych znaków zabierze...



PS. jak tak bardzo chcecie skosztować psiego mięsa to swoje na patelnie albo lepiej... "Idźta i jemu pieski zeżryjta..." ma dwa to na zupę jak pieczeń i zupę jak znalazł... Ciekawe jak się ch*j poczuję :krejzi:

Nutzz

2014-03-11, 03:40
Świetnie. Z chęcią spróbuję. Konina była całkiem niezła.

St...........el

2014-03-11, 05:15
ProVVe - chyba cię popie**oliło do reszty. Psy znikające w niewyjaśnionych okolicznościach. Toś doj***ł. W tym kraju jeszcze istnieją instytuty matki i dziecka, sanepidy, organizacje ekologiczne i inne ch*je muje, więc mięso musi być ze sprawdzonego źródła. Ptaki możemy jeść, a jakoś nie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach z parapetu, co?

zxcasdqwe

2014-03-11, 06:13
Jedzenie psa =>różnice miedzy zwierzętami=>córka oglądająca YT=> restauracja czy meczet?=>śmierć wietnamca=>mądre świnie=>super mądry kruk=>Krym?!=>zjedzony pijany rusek=>znikające psy=>Czy Provve jest popie**olony?=> ????????


Co za dyskusja. Taki klimat ma tylko sadistic :D

Brzydkii

2014-03-11, 09:13
O k***a co za beka w komentarzach XD Od jedzenia psów poprzez córke oglądającą yt do zjedzonego przez świnie ruska i znikających kundli. Nie wyrobie po prostu :D Uwielbiam psy, ale chętnie bym potrawy z kundla spróbował. Co w tym złego, jeżeli ten pies jest zabijany w ten sam sposób co inne zwierzęta hodowlane? Co do znikających psów. U mnie w mieście (80 tyś miejscowość) są dwie knajpy wietnamskie. Robią dobre, tanie żarcie gdzie za 8 zł nażresz się po brzegi. I wiecie co? Żadne psy nie znikają. Koty również. Nawet jeśli ich potrawy są ze zwierząt domowych to co mnie to. Nadal jest to zajebiście dobre. Już tak nie płaczcie nad biednymi pieskami. W Indiach krowy są święte, a Wy je żrecie. No i co? Łyso Wam?

xts

2014-03-11, 09:26
elegancko, taki był cel przewodni temaciku

tigerqaz

2014-03-11, 09:51
W Polsce Wietnamczyk otwiera restaurację z psiną.
W Polsce ciapate ścierwo zaczyna wprowadzać swoje prawa i religię.
W Polsce oprawca może pozwać ofiarę.
Jeszcze Japońskie sranie na ryj i wkładanie ośmiornic w dupę i będzie zajebiście światowo k***a.