18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 3

C0C0JUMBO • 2021-11-11, 00:07
Dzisiaj:
-Bialorusini prezentują uzbrojenie piechoty
-Przepychanki na granicy
-Rosja wysyła reprezentacyjny patrol bombowców nad Białoruś
-Bialoruska TV sieje propagandę i GROZI POLSCE




Halman

2021-11-11, 00:09
to chyba jakiś zbiorczy albo spinać temat w jeden bo to zaczyna się monotematyczny tasiemiec

C0C0JUMBO

2021-11-11, 00:12
Halman napisał/a:

to chyba jakiś zbiorczy albo spinać temat w jeden bo to zaczyna się monotematyczny tasiemiec



Monotematyczny to masz łeb. To jest sprawa wyższej wagi. Tematy są sensacyjno-informacyjne. Czekam na rozwój sytuacji byś mógł napawać swoje sadystyczne ego przemocą.... Na chwile obecną zamknij się bo daje z siebie 10% :evil:

Halman

2021-11-11, 00:14
C0C0JUMBO, naprawdę sobie wyobrażasz ze jesteś jedynym i miarodajnym źródłem informacji w sieci? Opiniotwórca dla gimbusów z bożej łaski...

mygyry

2021-11-11, 00:15
No stress przecież mamy nasze słońce Peru:





Ciekawe czy ten człowiek wierzy w to co mówi...

kapelan_szturmowy

2021-11-11, 00:15
ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.

EvilDog

2021-11-11, 00:32
Od 1:50 jest pokazane jak ci imigranci chcą normalnie przejść granicę , ale nie są puszczani . I gdzie te qrwy co na sadisticu wychwalały Łukaszenkę że taki super prezydent , czytao tam , porządek i maseczek nie muszą zakładać ...

Tomix93

2021-11-11, 00:47
fiattt napisał/a:

ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.



No nasi odmówili pomocy nato ponoć

sothis

2021-11-11, 00:48
fiattt napisał/a:

ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.



Zdaje się, że sojusznicy są obowiązani do przestrzegania procedur, gdzie jedna z nich jest zgłoszenie przez kraj członkowski potrzeby pomocy. A takowe zgłoszenie nie zostało poczynione. A przynajmniej tak to rozumiem po 5minutowym researchu ;)

fukoszima

2021-11-11, 00:54
trza ciapatych podwiesić busami do Niemiec i po sprawie

mazga50

2021-11-11, 01:21
Wj***li się jak w szambo z tymi muslimami i nie pykło,, to teraz szczekają i tupią nóżką.
A ten grubcio co tak skomle, to co to za kretynek?

Zasysacz

2021-11-11, 01:24
Tomix93 napisał/a:

No nasi odmówili pomocy nato ponoć



PONOĆ super info xD

NarodowySkinhead

2021-11-11, 01:35
To jest pokłosie machania szabelką przed ryjem Baćki i dawania sankcji za sfałszowane wybory. Kiedy my wpie**alamy się w politykę wewnętrzną państwa nam totalnie obcego, to jest okej- ale kiedy nam zwraca się uwagę odnośnie KRS itd, to już źle.
To było do przewidzenia, że Białoruś będzie szukać okazji, żeby nam się odgryźć. Nie mówię, że wybory były uczciwe, każdy głupi wie, że nie. Ale to nie masz burdel- jak ktoś chce uciekać z tamtego kraju- zapraszamy, wszak kulturowo Białorusini są nam najbliżsi, lecz zapraszamy jednocześnie do pracy, tak jak wszędzie każdy z nas.

Mało tego, wbrew powszechnej opinii- Łukaszenka jest ostrożny wobec Putina, doskonale wie, że chętnie dołączyłby ich do swojej federacji. Łukaszenka musi poradzić sobie z kryzysem na granicy, bo doskonale wie, że jeśli jego służby okażą choć trochę, że sobie nie radzą- Putin wyślę Bratnią Pomoc na granicę. A jak Rusek tam wejdzie, to nie wyjdzie tak prędko i o tym Aleksandr wie.

Największym problemem jest to, że nie ma dobrego rozwiązania tej sprawy- ani to zastrzelić, bo nie są u nas, ani tego nie wpuszczać.

sothis

2021-11-11, 02:02
Up - ja prosty człowiek jestem, mało wiem etc. Czemu nie można tych ludzi, co wlezli do nas, bo cześć wlazła (znajomemu matka pisała, że się próbowali na ich działkę dostać) po prostu spędzić do obozu koncentracyjnego, dać jakąś pracę przymusową i niech zapie**alają aż zarobią na powrotny bilet do swojego zadupia?
Nie mówię o obozie w sensie nazistowskim, nie takim gdzie celowo robi się krzywdę. Takim, gdzie da się ich opanować, skąd nie sp***olą i gdzie są się im zorganizować pracę.

na...........pl

2021-11-11, 02:14
sothis napisał/a:

Czemu nie można tych ludzi, co wlezli do nas, bo cześć wlazła (znajomemu matka pisała, że się próbowali na ich działkę dostać) po prostu spędzić do obozu koncentracyjnego, dać jakąś pracę przymusową i niech zapie**alają aż zarobią na powrotny bilet do swojego zadupia?



Bo to niezgodne z prawem międzynarodowym ;) nie wiem ile trzeba mieć lat by na takie idiotyczne pomysły wpadać.