18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 3

C0C0JUMBO • 2021-11-11, 00:07
Dzisiaj:
-Bialorusini prezentują uzbrojenie piechoty
-Przepychanki na granicy
-Rosja wysyła reprezentacyjny patrol bombowców nad Białoruś
-Bialoruska TV sieje propagandę i GROZI POLSCE




longfly

2021-11-11, 09:13
a ten pajac na koncu co mysii ze jego podkrzykiwania kogos ruszaja?? za dobrze znamy takich kacapow

AnalAcrobat

2021-11-11, 09:13
NarodowySkinhead napisał/a:

To jest pokłosie machania szabelką przed ryjem Baćki i dawania sankcji za sfałszowane wybory. Kiedy my wpie**alamy się w politykę wewnętrzną państwa nam totalnie obcego, to jest okej- ale kiedy nam zwraca się uwagę odnośnie KRS itd, to już źle.
To było do przewidzenia, że Białoruś będzie szukać okazji, żeby nam się odgryźć. Nie mówię, że wybory były uczciwe, każdy głupi wie, że nie. Ale to nie masz burdel- jak ktoś chce uciekać z tamtego kraju- zapraszamy, wszak kulturowo Białorusini są nam najbliżsi, lecz zapraszamy jednocześnie do pracy, tak jak wszędzie każdy z nas.
Mało tego, wbrew powszechnej opinii- Łukaszenka jest ostrożny wobec Putina, doskonale wie, że chętnie dołączyłby ich do swojej federacji. Łukaszenka musi poradzić sobie z kryzysem na granicy, bo doskonale wie, że jeśli jego służby okażą choć trochę, że sobie nie radzą- Putin wyślę Bratnią Pomoc na granicę. A jak Rusek tam wejdzie, to nie wyjdzie tak prędko i o tym Aleksandr wie.
Największym problemem jest to, że nie ma dobrego rozwiązania tej sprawy- ani to zastrzelić, bo nie są u nas, ani tego nie wpuszczać.



Jak rusek wejdzie? Przecież ruskie wojska od wielu lat stacjonują, wspólnie ćwiczą przy granicy z Polską. Jest tam największy ich poligon.

Zgredzikb

2021-11-11, 09:15
Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….


longfly

2021-11-11, 09:15
Zgredzikb napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 5:52 Cyt



myslisz ze kogos ruszysz jakims bachorem? cos ci sie pomylilo waflu. Nasze dzieci to nasze dzieci baaa mozemy przyjac migrantow z krajow kulturowo bliskich ale nie islamska dzicz wpychana nielegalnie z bachorami by wzbudzic litosc. a jak ci sie nie podoba to won na bialorus

LubięFacetów

2021-11-11, 09:21
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Wrzucasz jakieś zdjęcie bachora żeby wywołać emocje u sadolow? Wrzuc to na FB, może madki się polituja i wyślą na granice jakiegoś Snickersa żeby ciapaki nie gwiazdorzyli.
Przyjdzie mróz i śnieg, to sp***olą z tej granicy do Afryki tak szybko, jak z niej przylezli.

Dalecddl

2021-11-11, 09:55
Widze ze duzo tu ludzi inteligentnych. Prawdziwi k***a analitycy wojskowi niczym niejaki brodacz z videoprezentacji.
Niektore pytania oraz pomysly na rozwiazanie problemu ponizej krytyki.
Polska na ten moment zachowuje sie wzorowo prawie pod kazdym wzgledem. Prawie, poniewaz oprcz tego co sie dzieje powinien byc przedstawiony jakis plan dzialania. Na ten moment wyglada to bardzo stagnacyjnie i nie wiadomo co dalej.
Nasza opozycja krytyjuje nas za to ze nie chcemy wsparcia od UE. Czy wiecie przynajmniej jak wyglada wsparcie od UE? To 50 ludzi (czegos w rodzaju policjantow, tylko ze bez uzbrojenia) z kazdego kraju czlonkowskiego. Takie niewyszkolone do niczego p*zdeczki ktorymi trzeba by sie opiekowac. Nie trudno domyslic sie ze wprowadzilo by to wiekszy chaos na granicy.

To nornalnie ze Polska nie ufa swoim sojusznikom i nie chce miec nikogo tu na granicy poniewaz tylko wredy mamy to wszystko wzglednie pod kontrolą.
Wczoraj szef bialorukiego MSZ zapowiedzial ze jesli na granicy pojawią sie wojska NATO to taka sama bedzie odpowiedz ze strony Rosji. A ja juz od kilku dni slysze glosy gdzue NATO. Skad macie pewnosc ze NATO nie prowadzilo by do eskalacji konfliktu? Wszystkie ich ruchy na granicy szly by na konto polski. Chcac od nich pomocy w sytuacji nieradzenia sobie z ciapakami byloby tez oznaką slabosci w europie.

Chodz nie jestem wyborcą obecnie rządzącej Partii z wieku powodów, ktorych nie chce mi sie przytaczac, to prawda jest taka ze jak na razie rozgrywają to dobrze.

Z najgorszej strony pokazala sie jednak nasza opozycja oraz jej media ktore od poczatku konfliktu stawaly po stronie bialoruskiej co jest moim zdaniem niedopuszczalne i dopiero ta sytacja pozwolila mi spojrzec z innej strony na niedawną propozycje ustawy o mediach, i dzis ją popieram.
Spiewka zarowno opozycji jak i naszych cudownych mediow zmienila sie dopiero wtedy jak zaczely naplywac pochwały oraz glosy poparcia z calej Europy a sondaze dls pis rosnac. j***ne marionetki.

yfd

2021-11-11, 10:07
Ktoś się zastanawiał ile pieniędzy z naszego budżetu wpie**ala ta zabawa? Ci białorusini to też mają łby jak tiktaki k***a, wzięli ich do siebie, niech k***a zadomowią, a nie robią z nas ch*j wie kogo. Zachód też nie lepszy, jak te dojcze chcą tak tych brudasów, to niech wyślą swoje samoloty i zabierają do siebie. Wszyscy tylko pie**olą jacy to oni biedni, a nikt nie wysunie ręki. Sami hipokryci pie**oleni. Niemcy uważacie, że trzeba im pomóc? To k***a pomóżcie. Białorusini wzięliście do siebie? To k***a trzymajcie u siebie.

Najgorsze jest to, że my k***a naprawdę jesteśmy bezradni jeśli chodzi o siłę. My nie mamy żadnej siły, strach jest otworzyć ogień, bo będzie to pretekst do wjechania w nas armią. Nikt nawet nas nie wspiera w tym momencie i nikt nie wesprze gdy będzie gorąco.

Zastanawiam się jakie mamy wyjścia:
1. Trzymać ich tam w nieskończoność - odpada, ba prędzej czy później komuś puszczą nerwy i zacznie się strzelanina.
2. Wpuścić do kraju - odpada
3. Zrobić drogę do niemiec, niech zabierają swoich brudasków, co Wy na to?

Dalecddl

2021-11-11, 10:24
Skad masz informacje ze Niemcy ich chcą oraz chcą im pomoc
? Skad ty sie k***a gosciu urwales? Tak bylo 6 lat temu. Dzis nikt ich nie chce xD

Jesli kogos rzeczywiscie interesuje sytuacja na wschodniej granicy to ponizej daje link. Tam informacje aktualizowane sa na biezaca. Jest takze sporo informacji ktorych nie ma w mediach, lub sa z 2 dniowym opoznieniem.

https://mobile.twitter.com/CezaryFaber

Pan_Cernik

2021-11-11, 10:36
Rozwiązanie jest banalnie proste.

1. Utworzyć obozy przejściowe, tak na 50-100 osób każdy żeby łatwiej było je utrzymać w kontroli.
2. Wpuścić i ulokować ich w obozach.
3. Wyciągać ich pojedynczo i pobrać wszelkie dane biometryczne i skuć tyrtytkami.
4. Wsadzić do samolotu wojskowego i wywieść do jakiejś bazy NATO na Bliskim Wschodzie
5. Tam przepakować w busy i wywieść na pustynię.

Koniec.

matikati

2021-11-11, 10:40
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Twoja mama mądra babka, ale coś jej ne poszło z wychowaniem własnego bachora. Strzelać i do dzieci jako pierwszych, przyszli terroryści wysadzający się w centrum europejskich miast i latający z maczetami w środku dnia. Biedy na własnym podwórku nie mamy? Im pomagajmy a nie jakimś robakom z drugiego końca świata.


htp

2021-11-11, 10:44
matikati napisał/a:

Twoja mama mądra babka, ale coś jej ne poszło z wychowaniem własnego bachora. Strzelać i do dzieci jako pierwszych, przyszli terroryści wysadzający się w centrum europejskich miast i latający z maczetami w środku dnia. Biedy na własnym podwórku nie mamy? Im pomagajmy a nie jakimś robakom z drugiego końca świata.



Tych przyszłych lewaków też powinni wystrzelać, zamiast im ;pomagać.
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177342,19503652,w-czasie-wojny-to-polskie-dzieci-byly-uchodzcami-wsrod-tych.html

Wiewór

2021-11-11, 11:11
Dzień 3. Narodowcy zamiat jechać pod granicę na pomoc jadą rozpie**olic Warszawę.

fiattt napisał/a:

ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.



OOO teraz to sojusznicy. A dwa tygodnie temu j***na unia, komuchy. Wolność nam zabierajo.
My już nie mamy przyjaciół na świecie dzięki PiS. Nikt nie przyjdzie. Jesteśmy zdani na siebie.

hornywojtek18

2021-11-11, 11:31
NarodowySkinhead napisał/a:

To jest pokłosie machania szabelką przed ryjem Baćki i dawania sankcji za sfałszowane wybory. Kiedy my wpie**alamy się w politykę wewnętrzną państwa nam totalnie obcego, to jest okej- ale kiedy nam zwraca się uwagę odnośnie KRS itd, to już źle.
To było do przewidzenia, że Białoruś będzie szukać okazji, żeby nam się odgryźć. Nie mówię, że wybory były uczciwe, każdy głupi wie, że nie. Ale to nie masz burdel- jak ktoś chce uciekać z tamtego kraju- zapraszamy, wszak kulturowo Białorusini są nam najbliżsi, lecz zapraszamy jednocześnie do pracy, tak jak wszędzie każdy z nas.
Mało tego, wbrew powszechnej opinii- Łukaszenka jest ostrożny wobec Putina, doskonale wie, że chętnie dołączyłby ich do swojej federacji. Łukaszenka musi poradzić sobie z kryzysem na granicy, bo doskonale wie, że jeśli jego służby okażą choć trochę, że sobie nie radzą- Putin wyślę Bratnią Pomoc na granicę. A jak Rusek tam wejdzie, to nie wyjdzie tak prędko i o tym Aleksandr wie.
Największym problemem jest to, że nie ma dobrego rozwiązania tej sprawy- ani to zastrzelić, bo nie są u nas, ani tego nie wpuszczać.



Tak tak, bo jakby się z nim układać po wyborach to czas by się cofnął umowa ZBiR (wcielająca Białoruś do FR), inwazja Rosji na Gruzję w 2010, aneksja Krymu i wojan w Donbasie nigdy by nie miały miejsca... :V

djpyza

2021-11-11, 12:09
Oring napisał/a:

Moze w koncu bedzie ta wojna, bo ja chetnie bym zobaczł jak poalczki głupie smiecie umierają w koncu i za tą j***ną głupote płacą. Chcieliscie miec zydostwo w rządzie to macie k***a. andziej duda nas prezydent cyni cuda itd. j***ne polskie smiecie sie w koncu moze doigraja i sie skonczy k***a żurek w garnku



sij pento bo na żywo bym ci zaj***ł lepa śmieciu rosyjska sfołocz !

yfd napisał/a:

3. Zrobić drogę do niemiec, niech zabierają swoich brudasków, co Wy na to?



tu się z tobą zgodzę ale 3 punkt bym odrzucił bo zrobić taki szlak przez Polskę to by się szybko roznieśli u nas! ich gówno niech w nim pływają i to sprzątają !!