18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 3

C0C0JUMBO • 2021-11-11, 00:07
Dzisiaj:
-Bialorusini prezentują uzbrojenie piechoty
-Przepychanki na granicy
-Rosja wysyła reprezentacyjny patrol bombowców nad Białoruś
-Bialoruska TV sieje propagandę i GROZI POLSCE




andrzejrobert75

2021-11-11, 12:17
hornywojtek18 napisał/a:

Tak tak, bo jakby się z nim układać po wyborach to czas by się cofnął umowa ZBiR (wcielająca Białoruś do FR), inwazja Rosji na Gruzję w 2010, aneksja Krymu i wojan w Donbasie nigdy by nie miały miejsca... :V



Inwazja na Gruzję była w 2008.

Prosty

2021-11-11, 15:09
dadar123 napisał/a:

Obyś znalazł się w takiej samej sytuacji, z żoną i dziećmi, obyś klęczał i błagał o litość



Jaki k***a debil. Obyś zdech tam z nimi.

zipi

2021-11-11, 16:01
Dalecddl napisał/a:

Widze ze duzo tu ludzi inteligentnych. Prawdziwi k***a analitycy wojskowi niczym niejaki brodacz z videoprezentacji.

Z najgorszej strony pokazala sie jednak nasza opozycja oraz jej media ktore od poczatku konfliktu stawaly po stronie bialoruskiej co jest moim zdaniem niedopuszczalne i dopiero ta sytacja pozwolila mi spojrzec z innej strony na niedawną propozycje ustawy o mediach, i dzis ją popieram.
Spiewka zarowno opozycji jak i naszych cudownych mediow zmienila sie dopiero wtedy jak zaczely naplywac pochwały oraz glosy poparcia z calej Europy a sondaze dls pis rosnac. j***ne marionetki.



czyli dopiero się dowiedziałeś ze dla PO i lewicy nie chodzi o dobro Polski i ich obywateli? tylko po to zeby siedzieć przy korycie? no WOW, w sumie nawet mnie to nie dziwi, są tam bardzo zakłamani ludzie, ale najgorsi są ich wyborcy, którzy by poszli z nimi w ogień, j***ne barany.

pixastudio

2021-11-11, 16:26
Ten koleś na końcu to taki białoruski Jakimowicz?

P1000

2021-11-11, 17:14
o Rachoń brodę zapuścił :)

Kyocera

2021-11-11, 17:15
matikati napisał/a:

Twoja mama mądra babka, ale coś jej ne poszło z wychowaniem własnego bachora. Strzelać i do dzieci jako pierwszych, przyszli terroryści wysadzający się w centrum europejskich miast i latający z maczetami w środku dnia. Biedy na własnym podwórku nie mamy? Im pomagajmy a nie jakimś robakom z drugiego końca świata.



Wiesz? Nie do końca się z tobą zgodze. Wiesz kto jest najbardziej radykalny? Te dzieci, które przyjezdzaja do zachodniego kraju. Czyli tutaj masz rację. Ale z drugiej strony, powiem tobie, że w mojej okolicy działa lika gangów tzw. troublemakers, czyli gówniarze, którzy szukają na dzielnicy ch*ja dod dupy. I wiesz co? Prawie sami, to rodowici Angole, tylko kilku czarnych jest. O dziwo, to przestępczość wśród muzułmanów jest niska, bo rodzice trzymają te dziaciaki krótko.

dadar123

2021-11-11, 17:29
Prosty napisał/a:

Jaki k***a debil. Obyś zdech tam z nimi.



Obyś ty zdychał, powoli i długo. I żebyś widział jak twoje dzieci, które niestety, kiedyś będziesz zapewne miał, płaczą z cierpienia. Takich bydlaków jak ty i tobie podobnych powinno się kastrować, żeby takie gówno nie dawało potomstwa

Kurzy18

2021-11-11, 17:38
Pierwsza część filmiku nagrana jest chyba przez specjalsów z WOT. Cyt snajperska wiatrówka dragunova no miszczu haha :-D :-D :-D :-D

notak

2021-11-11, 18:23
ciekawe teksty mi się pojawiają na czosnkowym portalu,
co sądzicie

,,To wezwanie do pracy i silnego Kurdystanu!
Wierzcie lub nie, młody człowiek myśli, że wielu naszych ministrów jest mądrzejszych i bardziej zrozpaczonych, oni wiedzą, skąd ja to wiem?
Wielu migrantów myśli, że mają potencjał i talenty w małym regionie o pełnych dochodach, aby dążyć do małego marzenia.
Jeśli są i nie migrują, powinni codziennie słuchać pogarszającej się sytuacji swoich ludzi, pracy i języka.Każdy dzień to nowy problem.
Bez względu na to, w jakim europejskim kraju się znajdują, nie sądzą, że są bardziej szanowani na Zachodzie niż w kraju.
Przejmij władzę, a pewnego dnia możemy obrać ścieżkę dumy nie z naszego narodu w obliczu ucisku i tyranii nad naszymi potomkami.
Gdzie jest hasło czy Kurdystan czy nie?!

wątek koczujących u łukaszenki

gagatek690

2021-11-11, 18:33
i tym sposobem pejsy napuszczą na siebie jeden słowiański naród na drugi. A na gruzach zbudują Polin.Białorusini są nam najbliżsi mentalnie ze wszystkich wschodnich sąsiadów. Rzeczpospolita Obojga narodów to byli głownie oni a nie Żmudzini zasiedlający tereny obecnej Litwy

andrzejrobert75

2021-11-11, 18:49
gagatek690 napisał/a:

i tym sposobem pejsy napuszczą na siebie jeden słowiański naród na drugi. A na gruzach zbudują Polin.Białorusini są nam najbliżsi mentalnie ze wszystkich wschodnich sąsiadów. Rzeczpospolita Obojga narodów to byli głownie oni a nie Żmudzini zasiedlający tereny obecnej Litwy



Prawda,i nigdy raczej między sobą nie walczyliśmy,inaczej niż z ukrami,czy sowietami..

M@rio

2021-11-11, 18:57
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Co za k**a dzban... Na całym świecie, w tv, radiu czy internecie trąbią o tym co się dzieje na granicy. 90% filmów wrzuconych do internetu to relacje ciapuchów z samego centrum, mają jakieś grupy na Whatsappach i TG, wymieniają się informacjami na swoich iphone'ach za 2tyś dolarów, wszyscy na świecie wiedzą jak jest na serio, że Łukaszenka ich wyr*chał, a mimo tego codziennie do Białorusi przylatują nowe grupy migrantów i ci kochani "rodzice" ze swoimi 3letnimi dzieciaczkami...
Jedź na granicę i przywieź sobie jednego małego, zapłakanego ciapaczka do domu. Wykarm go i daj mu ciepłe ubranie, tylko takie z dziordzio, bo oni w byle czym nie chodzą. Strasznie biedni.. I koniecznie daj mu hasło do swojego Wi-Fi w domu, żeby mógł za kilka lat wstawić film na sadola jak rżnie Ci żonę a Ciebie ćwiartuje nożem kuchennym
:idzwch*j:

ruddie

2021-11-11, 20:00
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Mama nadzieję, że to trolling, jeżeli nie, to po prostu pie**ol się

Adam_WKLADAM

2021-11-11, 21:11
Kyocera napisał/a:

Wiesz? Nie do końca się z tobą zgodze. Wiesz kto jest najbardziej radykalny? Te dzieci, które przyjezdzaja do zachodniego kraju. Czyli tutaj masz rację. Ale z drugiej strony, powiem tobie, że w mojej okolicy działa lika gangów tzw. troublemakers, czyli gówniarze, którzy szukają na dzielnicy ch*ja dod dupy. I wiesz co? Prawie sami, to rodowici Angole, tylko kilku czarnych jest. O dziwo, to przestępczość wśród muzułmanów jest niska, bo rodzice trzymają te dziaciaki krótko.



Tu sie z toba nie zgodze moja droga... racja ze angielskiej patologii jest duzo ale akurat czarni i muzułmanie sa duzo gorsi. Czarni we wschodnim londynie sie panosza i dźgaja nawzajem non stop. Muslimy za to lubija sie w gwałtach, molestowaniu oraz oblewania ludzi kwasem ( Birmingham gdzie jest ich sporo jest nie do życia ).
Tak wiec skoro angole juz maja swoich sebixow to po cholere im jeszcze czarne i islamskie sebixy??

Z mojego dlugiego pobyty za granica wynosze wnioski ze kultury oraz religie jednak nie mieszjaja sie i nie sa w stanie pokojowo wspołistniec i zawsze sa miedzy nimi starcia bo każdy próbuje wychapać jak najwiecej dla siebie