18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 3

C0C0JUMBO • 2021-11-11, 00:07
Dzisiaj:
-Bialorusini prezentują uzbrojenie piechoty
-Przepychanki na granicy
-Rosja wysyła reprezentacyjny patrol bombowców nad Białoruś
-Bialoruska TV sieje propagandę i GROZI POLSCE




patryk987

2021-11-11, 02:17
Oby zima przyszła szybko i sroga

dadar123

2021-11-11, 02:55
patryk987 napisał/a:

Oby zima przyszła szybko i sroga



Obyś znalazł się w takiej samej sytuacji, z żoną i dziećmi, obyś klęczał i błagał o litość

Sajlenthill

2021-11-11, 03:43
Na bank z tego coś się odjebie.

PoProstuNIKT

2021-11-11, 04:19
W takich chwilach żałuję że nie mamy atomówek w arsenale,

ququa

2021-11-11, 04:28
dadar123 napisał/a:

Obyś znalazł się w takiej samej sytuacji, z żoną i dziećmi, obyś klęczał i błagał o litość



Gdzie ty tam te dzieci widzisz ....20-latek to nie jest dziecko :D

kreatorwizerunku

2021-11-11, 04:33
Co ten z bachorami wyskoczył, Pewnie 50 sztuk gówniaków na te tysiace ludzi - aby przed kamerkami pokazac. nie wierze ze uzytkownicy sadistica to tacy idioci ze daja sie nabierac na takie sztuczki

Adam_WKLADAM

2021-11-11, 04:47
dadar123 napisał/a:

Obyś znalazł się w takiej samej sytuacji, z żoną i dziećmi, obyś klęczał i błagał o litość



jak taki humanitarny lewak z ciebie to czemu sie nie zglosisz na granice i sam nie weźmiesz do siebie do domu kilky tych miłych, uprzejmych oraz kulturalnych muzułmanów??? Pewnie dupa cię swędzi z podniecenia na samą myśl jak by im ochota na r*chanie przyszla i by cię wydupczyli

Oring

2021-11-11, 05:12
Moze w koncu bedzie ta wojna, bo ja chetnie bym zobaczł jak poalczki głupie smiecie umierają w koncu i za tą j***ną głupote płacą. Chcieliscie miec zydostwo w rządzie to macie k***a. andziej duda nas prezydent cyni cuda itd. j***ne polskie smiecie sie w koncu moze doigraja i sie skonczy k***a żurek w garnku

Zgredzikb

2021-11-11, 05:52
Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….


pro_avenger

2021-11-11, 06:40
fiattt napisał/a:

ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.



Będzie jak w '39. Wszyscy rzuca się do pomocy.

Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Ale zaraz zaraz, na Ukrainie nie ma wojny, niech wnioskują tam o azyl. Poza tym nie jesteśmy krajem sąsiadującym z uchodźcami. Wszyscy pchają się do Europy i chcą tu zrobić chlew.

skywalker75

2021-11-11, 06:42
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Też tak mam , wtedy przypominam sobie te dzieci rozjechane przez ciężarówki, albo pobite i okradzione przez ciapate gangusy, albo zgwałcone nastolatki , albo romantyczne przedmieścia Marsylii, Paryża czy Malmo i szybko mi przechodzi

tytanburz

2021-11-11, 07:32
Ścierwa. Wystrzelać te ciapate k***y. Powinni to k***a miotaczami ognia potraktować.

mygyry

2021-11-11, 07:44
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Myślisz, że zrobiłbyś cokolwiek dobrego dla tych dzieci zezwalając na tą nielegalną migrację?
Gdyby zaczęli wpuszczać ludzi z dziećmi to w ciągu tygodnia miałbyś na granicy setki dzieci, każdy byłby z dzieckiem, albo by dzieciaka pożyczył, albo porwał albo kupił, nigdy tego nie zweryfikujesz czy to jego dziecko, bo "gubią" dokumenty
Tylko udowadniasz jak skutecznie można grać na emocjach frajerów, ale albo jesteś pragmatyczny albo nadstaw anal.
Cytat:

W 2015 roku wniosek o azyl w Szwecji złożyło 163 tysięcy uchodźców, w większości pochodzących z krajów północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. W tym czasie pracę podjęło niespełna pięciuset z nich.

Z czego wynika tak rażące bezrobocie wśród imigrantów w Szwecji? Wygląda na to, że bynajmniej nie z braku miejsc pracy.



Rozumiem, że akurat ten którego byś wziął to akurat byłby ten pracowity?
A co jeżeli nie? Co gdyby ci powiedział, że albo od dzisiaj w lodówce żarcie jest hallal albo ujebie ci łeb? Co gdyby zgodnie z prawem europejskim ściągnąłby swoją rodzinę, również nawet nie sprawdzoną czy jego?

andrzejrobert75

2021-11-11, 08:33
dadar123 napisał/a:

Obyś znalazł się w takiej samej sytuacji, z żoną i dziećmi, obyś klęczał i błagał o litość



U siebie mieli ciepło,biedni nie byli bo bilet parę tys dolcòw kosztował,Jedź z Maciusiem herbatkę im robić na granicy.

AnalAcrobat

2021-11-11, 09:06
fiattt napisał/a:

ciekawe jak to wszystko się skończy? I gdzie są nasi sojusznicy, którzy powinni nam pomóc bronić wschodniej granicy unii jewropejskiej.



Gdzie jest kto? Xd