18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Granica dzień 3

C0C0JUMBO • 2021-11-11, 00:07
Dzisiaj:
-Bialorusini prezentują uzbrojenie piechoty
-Przepychanki na granicy
-Rosja wysyła reprezentacyjny patrol bombowców nad Białoruś
-Bialoruska TV sieje propagandę i GROZI POLSCE




No-idea

2021-11-12, 08:15
Nie wiem, sytuacja patowa, Rosja raczej bardzie chce mieć pretekst do wejście na Białoruś niż faktycznie pruć koty z NATO, ale nadal nieciekawie.

A puste łby Rosjan w których gra nacjonalistyczny Putin, który najlepiej chciałby powrotu ZSRR, nie ogarniają rzeczywistości i popierają tego szaleńca, jednocześnie tonąc w gównie własnego skopumpowanego po uszy kraju.

Prosty

2021-11-12, 10:32
dadar123 napisał/a:

Obyś ty zdychał, powoli i długo. I żebyś widział jak twoje dzieci, które niestety, kiedyś będziesz zapewne miał, płaczą z cierpienia. Takich bydlaków jak ty i tobie podobnych powinno się kastrować, żeby takie gówno nie dawało potomstwa



p*zda ciapaku. Jak ci zgwalca dzieci , żonę, siostry inaczej będziesz symfonię układał.

dadar123

2021-11-13, 00:48
Prosty napisał/a:

p*zda ciapaku. Jak ci zgwalca dzieci , żonę, siostry inaczej będziesz symfonię układał.



Twoją matkę zgwałcili, żeby poroniła taką ch*jozę. Niestety, urodziłeś się

Mez

2021-11-14, 00:31
Zgredzikb napisał/a:

Myśle ze Czesc z was ma dzieci… przypmnijcie sobie jak córka czy syn miało 3 latka. Wesołe uśmiechnięte kochane dziecko. Tam tez są takie dzieci. Wiem, może mało ale jednak są! I taki maluszek mówi tacie ze jest mu zimno, w środku nocy, ze jest głodne, ze się boi a rodzic ze łzami w oczach robi co może żeby pomoc. Ostatnio nawet widziałem moja mama, 50 lat daje durne komentarze typu „ strzelać zabić „ itp… wstyd mi za nią. Ludzie co sie stało z tym społeczeństwem. Jedna wielka nienawiść. Zaraz będą durne komentarze typu: to sobie ich do domu weź. Hmm gdybym mógł to bym wziął jaka rodzine , pomógł tacie z praca i dał jakiś start ale prawda jest taka ze nie mogę ! I dobrze wiecie ! Poj***ny świat….



Nie daj się pozorantom, bo dzieci bo tamto, bo płacz. Ty o tym wiesz, oni też o tym wiedzą, że ty o tym wiesz:P. A ja myślę że powinno się otworzyć obozy i kto przejdzie test przechodzi, kto jest kim jak cień podejrzenia to zapakować i wyjazd do siebie. Pomóc znaleźć pracę, w obozie można utworzyć takie strefy pracy przykładowo przymusowej za jedzenie. A tak po za tym to powinni odj***ć łukaszenkę bo to on ma ich na sumieniu.

dadar123

2021-11-15, 13:26
Mez napisał/a:

Nie daj się pozorantom, bo dzieci bo tamto, bo płacz. Ty o tym wiesz, oni też o tym wiedzą, że ty o tym wiesz:P. A ja myślę że powinno się otworzyć obozy i kto przejdzie test przechodzi, kto jest kim jak cień podejrzenia to zapakować i wyjazd do siebie. Pomóc znaleźć pracę, w obozie można utworzyć takie strefy pracy przykładowo przymusowej za jedzenie. A tak po za tym to powinni odj***ć łukaszenkę bo to on ma ich na sumieniu.



To robota Putlera