18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graffiti...

Hauer88 • 2013-01-06, 03:51
... w wykonaniu kiboli


~Angel

2013-01-06, 18:59
MareKSG napisał/a:

Zamiast pisać takie głupoty sam się tym zajmij. Zostań rycerzem na białym koniu i wybij czarne owce na stadionie. Skoro już będziesz się zabierał za oczyszczanie środowiska kibicowskiego, możesz przy okazji wybić wszystkich bandytów, pijanych kierowców itp. Płemieł Tusk z pewnością będzie Ci wdzięczny.



Najśmieszniejsze są komentarze na innych serwisach. Boniek powiedział, że race są bezpieczne to już stał się wrogiem nr. 1 tego ciemnego narodu. Do tego komentarze typu "bydło cały czas napie**ala się na stadionie". Eksperci jak po ch*ju. Nigdy nawet stadionu nie widzieli, ale wiedzą najlepiej co się dzieje na stadionach, bo przecież kolega, kolegi jego kolegi powiedział, że jego kolega zapytał kolegę i ten mu powiedział, że na stadionie biją się po mordach



Dość płytka riposta, ale czego można się spodziewać po "kibicach" którzy demolują swój własny stadion :smiechzula:

Tak, tak głupoty...
Stowarzyszenia kibiców to same świętoszki a wszystko co złe to nie oni. Nawet poruszona kwestia rac na stadionach to jest ich sprawka. Zakazane to zakazane ale oczywiście to klub płaci kary za racy a nie oni więc mają to w dupie bo tak dbają o swój klub.
Uważasz, że są one bezpieczne?
Odpalane pod sektorówkami lub bezpośrednio obok nich (nie ważne że ktoś z dzieckiem przyszedł niech się dusi), popalone i brudne ubrania, często przerywany mecz z powodu zadymienia, racy na murawie - tak są bezpieczne ale nie w rękach idiotów.

Dalione

2013-01-06, 19:10
Zamknijcie ten temat bo robi się w ch*j wielka dyskusja o narodzie, wojnie i kibicach, do tego dojdzie polityka i będzie spam i milion warnów.


TO jest prawdziwe Polskie graffiti, a nie jakieś tam dzisiejsze popierdółki :->

/watch?v=s3YUcIe8IoM
/watch?v=DyAPGowqcLU



Przeciw Kolei Pakt ;-)

MareKSG

2013-01-06, 20:00
Angel napisał/a:



Dość płytka riposta, ale czego można się spodziewać po "kibicach" którzy demolują swój własny stadion :smiechzula:

Tak, tak głupoty...
Stowarzyszenia kibiców to same świętoszki a wszystko co złe to nie oni. Nawet poruszona kwestia rac na stadionach to jest ich sprawka. Zakazane to zakazane ale oczywiście to klub płaci kary za racy a nie oni więc mają to w dupie bo tak dbają o swój klub.
Uważasz, że są one bezpieczne?
Odpalane pod sektorówkami lub bezpośrednio obok nich (nie ważne że ktoś z dzieckiem przyszedł niech się dusi), popalone i brudne ubrania, często przerywany mecz z powodu zadymienia, racy na murawie - tak są bezpieczne ale nie w rękach idiotów.



Nie miałem zamiaru niszczyć Cię ripostą i napisałem to co jest oczywiste. Serio myślisz, że stowarzyszenie ma odpowiadać za grupę debili, którzy mają zamiar tylko ponapie**alać się pod stadionem? To jesteś naiwny... Od tego jest policja żeby takich debili wyłapywać, a nie żeby karać kogoś zakazem stadionowym, bo stoi między sektorami na stadionie wybudowanym za czasów Hitlera.

Czy race są bezpieczne? W odpowiednich rękach są. Jeżeli będą legalne to też będą przydzielane odpowiednim osobom, bo obecnie polega to na tym, że daje się race byle komu, byleby wnieść ją na stadion. Prezes Boniek jest za, Ekstraklasa SA jest za, kibice są za, obserwatorzy z TV mówią, że są niebezpieczne... Kogo obchodzi zdanie takich osób skoro nawet nie wybierają się na stadion?

I tak jak już mówiłem: nie jestem kibolem, nie rozwalam stadionu, nie mam zamiaru wklepać kibicowi innej drużyny. Ale widzę, że bardzo ciężko Ci to pojąć.

~Angel

2013-01-06, 20:30
Cytat:

Nie miałem zamiaru niszczyć Cię ripostą i napisałem to co jest oczywiste. Serio myślisz, że stowarzyszenie ma odpowiadać za grupę debili, którzy mają zamiar tylko ponapie**alać się pod stadionem? To jesteś naiwny... Od tego jest policja żeby takich debili wyłapywać, a nie żeby karać kogoś zakazem stadionowym, bo stoi między sektorami na stadionie wybudowanym za czasów Hitlera.



Jak już napisałem stowarzyszenia kibiców są mocno powiązane z grupami hooligans.
Chyba temu nie zaprzeczysz?
Pewnie dziwnym zbiegiem okoliczności Ultrasi ściągają barwy przed zadymami na stadionie.

Stowarzyszenie ma dbać o dobry wizerunek kibiców danego klubu i powinni ze swoich struktur wyplewić patologię stadionową.

Jestem jak najbardziej za efektami pirotechnicznymi na stadionach i tu się zgodzę z Tobą: niech robią to specjalistyczne firmy albo osoby z odpowiednim przeszkoleniem a wszystko z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa.

MareKSG napisał/a:

I tak jak już mówiłem: nie jestem kibolem, nie rozwalam stadionu, nie mam zamiaru wklepać kibicowi innej drużyny.



Oby więcej takich kibiców na polskich stadionach.

SkinheadOi

2013-01-06, 21:34
A dla zainteresowanych: W tle (chyba) Szwadron 97

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-01-06, 21:59 ]
utwór: Pamiętaj Gdzie Twój Kraj

Promil88

2013-01-06, 23:46
SalvaCzoko napisał/a:

Tak czy siak, malowanie po nieswoich ścianach jest nielegalne, nie ważne czy to ku*as czy godło państwa - są to zwykli huligani, jakby k***a nie mogli poprosić o zgodę bo na pewno by dostali gdyby przedstawili wizję tego co chca namalować.



Przynajmniej 50% tych grafów maluje się ponad jeden dzień, więc trudno żeby to były tzw. "nielegale". Część to stare murki, na których widnieją ku*asy, chwdp i wyznania miłości do Krysiek i Halinek.

Angel napisał/a:

A tutaj inna twórczość tych "wybitnych artystów"



Ale to mógł zrobić praktycznie każdy, wracająca pijana grupka wracająca z melanżu, czy małolaty. Nie porównuj bazgrołów do patriotycznych grafów z przekazem.

Angel napisał/a:

Zastanawiam się czy osoby tak usilnie broniące ugrupowania kibicowskie są tak zaślepione, że nie widzą tego co się dzieje.

Prawie każdy klub posiada stowarzyszenia kibiców zrzeszający zarówno osoby odpowiedzialne za oprawy i doping, organizację wyjazdów jak i chuligankę. To to samo stowarzyszenie odpowiada za organizację zbiórek dla dzieciaków jak i za planowanie ustawek i rozrób (oczywiście ciemna strona "kibicowania" nie jest oficjalna). Po części to te same osoby które potrafią pomóc dzieciakom z domu dziecka innego dnia wdają się w stadionowe i poza stadionowe burdy.
Najłatwiej jest powiedzieć potem "to nie my", "my pomagamy dzieciom" , "nie wrzucajcie nas do tego samego wora".

Wiec czemu sami nie zajmiecie się tymi zadymiarzami którzy tak negatywnie wpływają na wizerunek polskiego kibica?

Oczywiście nie wszystkie wybryki od razu trzeba przypisywać jednym bo czasem wystarczy nawet kilku pijanych "pikników" i rozróba z policja gotowa.

Sam jestem kibicem i chodzę na mecze ale nigdy nie przyszło mi do głowy aby dać komuś w mordę za to że jest kibicem innego klubu.



Widzisz, bo jesteś kibicem, nie mówię, że to źle, ale możliwe że jesteś po prostu fanem piłki kopanej, dla fanatyków mecz to coś więcej niż 90 minut. Owszem, kibole, bo tak w dzisiejszych czasach nazywani są fanatycy nie są święci. Wspominasz wciąż o awanturach, w ostatnich latach jest ich znacząco mniej niż w latach wcześniejszych. Ustawki ? Co Ci przeszkadzają ustawki, że w lesie spotka się kilkadziesiąt chłopaków, posparują na czystych zasadach, wyładują się i pojadą do domu, nikomu postronnemu krzywda się nie dzieje. To tak jak walki Adamka czy Artura, tylko oni walczą za kasę, a chuligani walczą o coś zupełnie innego. Pozdro

PS: Żeby już tutaj spamu nie robić, wszyscy którzy chcą ze mną podyskutować na te tematy, zapraszam na priv.