18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graffiti...

Hauer88 • 2013-01-06, 03:51
... w wykonaniu kiboli


nyypl

2013-01-06, 13:38
o k***a widzę tu dużo znawców, dzięki chłopaki że wytłumaczyliście co to kibol tylko ni ch*ja się to ma do filmiku.

Kozar

2013-01-06, 13:42
Ci j***ni naziole wszędzie się wpie**olą, na kwejka pseudo patrioci

Koniec Świata

2013-01-06, 13:43
@Angel

Gdybym sfotografował i zamieścił tutaj bohomazy kibolskie oraz inne przejawy ich patriotyzmu z mojej okolicy to chyba serwer by padł. Te kibolskie śmiecie myslą, że jak pójdą sobie na pielgrzymkę jasnogórską, albo zorganizują jakąś drobnostkę charytatywną to ludzie zaczną ich kochać. A ten ich patriotyzm jest tak k***a powierzchowny i przaśny, że śmiać się chce. Wystarczy, że bandyta pomacha flagą i wysmaruje jakieś patriotyczne bazgroły i nazywa się wielkim patriotą. Toż k***a, do tego patriotyzmu naprawdę niewiele potrzeba.

Cesarz93

2013-01-06, 13:48
Dla was kazdy Kibic to KIbol...a tak naprawde to gowno o nich wiecie!widzicie ich tylko w zlym swietle,co pokazuje tvn i reszta tego tv gowna,pokazuja tylko jak rzucaja krzesełkami zrywaja famy bo to sie najlepiej sprzedaje!a nie widzicie tego ile razy rozne kluby i kibice pomagaja np domom dziecka robia zbiorki na mikołaja itd i Jako nieliczni Pamietaja o waznych datach Polski i to szanuja !Ale wy i tak macie ich za tepych Kiboli ktorzy tylko przychodza rozjebac stadion!

LICH0

2013-01-06, 13:49
Cześć i Chwała Bohaterom!!!

Koniec Świata

2013-01-06, 13:54
Libertinus napisał/a:

Cześć i Chwała Bohaterom!!!



Ja pie**olę. Ale ty jesteś przewidywalny z tymi swoimi sloganami.

Maraza7.1

2013-01-06, 13:54
Szwadron 97 - Pamiętaj...jak by kogoś muzyka interesowała :P

keyq

2013-01-06, 14:04
Widzę po komentach, że jest kilka osób obeznanych z tematem i dobrze bo mam kilka pytań. Żeby była jasność nie chcę nikogo obrażać czy poniżać. Po prosu niektórych rzeczy nie rozumiem i chciałbym to zmienić.

Po pierwsze: Dlaczego większość grup kibiców (kiboli?) odnosi się ze swoimi hasłami do jakichś wydarzeń historycznych? Zazwyczaj gdzieś w tle jest jakiś orzełek, jakaś data czy to powstania czy rozpoczęcia/zakończenia wojny. Pojawiają się rysunki żołnierzy etc. Pytam bo nie rozumiem co łączy żołnierza, który walczył za kraj z ludźmi, którzy chodzą na mecze i machają szalikami?

Kolejne pytanie: znam kolesia, który uważa się za zagorzałego fana swojego klubu jednak kiedy z nim rozmawiałem twierdził, że nie obchodzi go mecz, wyniki itd. Chodzi na stadion staje frontem w stronę reszty kibiców (tyłem do murawy) i nazwijmy to "prowadzi doping". Może czegoś nie rozumiem ale jeśli już komuś kibicujesz to chyba obchodzi cię co się dzieje na boisku i jak radzi sobie twoja drużyna, czy może jestem w błędzie?

Ostatnie pytanie: Dlaczego dla części z tych fanów/kibiców ważniejsze od meczu i swojej drużyny jest to żeby zrobić zadymę na stadionie czy (jak słyszałem od znajomego z akapitu wyżej) dorwanie jakiejś grupy kibiców przeciwnika w drodze na mecz czy w czasie powrotu z meczu? Słyszałem, że kilka razy zdarzało się, iż pewna grupa wsiadała w samochód i potrafiła gonić kibiców rywali nawet przez kilkadziesiąt kilometrów czekając aż tamci zrobią sobie gdzieś postój aby dorwać ich na przykład na stacji benzynowej i "spuścić łomot".

Koniec Świata

2013-01-06, 14:17
@keyq

Nie tylko Ty masz problem ze zrozumieniem motywacji działań ludzi prymitywnych i cofniętych w rozwoju oraz ich pokrętnej ideologii.

swGrzegorz

2013-01-06, 14:36
Koniec Świata napisał/a:

@Angel

Gdybym sfotografował i zamieścił tutaj bohomazy kibolskie oraz inne przejawy ich patriotyzmu z mojej okolicy to chyba serwer by padł. Te kibolskie śmiecie myslą, że jak pójdą sobie na pielgrzymkę jasnogórską, albo zorganizują jakąś drobnostkę charytatywną to ludzie zaczną ich kochać. A ten ich patriotyzm jest tak k***a powierzchowny i przaśny, że śmiać się chce. Wystarczy, że bandyta pomacha flagą i wysmaruje jakieś patriotyczne bazgroły i nazywa się wielkim patriotą. Toż k***a, do tego patriotyzmu naprawdę niewiele potrzeba.



1.Wiele ludzi bazgra po muchach bohomazy, czy to skejt, lewak, kibic, czy zwykły chłopak co dorwał spreja a jako grupa to Kibice robią ciekawsze,ładniejsze prace od tych 'zawodowych' grafficiarzy. Większość z tych prac to legale!
2. Chodzą na pielgrzymkę - bo wierzą
Zorganizują akcje charytatywną - bo uważają, że pomoc potrzebującym jest konieczna, drobnostka? a ty komuś pomogłeś bezinteresownie?
3.Po co nam kibicom miłość zwykłych ludzi? Coś ci się popie....
4.Patriotyzm kibiców jest śmieszny? Też pie%%olenie, W takim razie czym jest patriotyzm skoro nie można się z tym utożsamiać? Patriotyzm to siedzenie przy TV,wiadomościach i narzekanie na polityków,ceny,drogi i kiboli? Czy jednak dumne machanie Biało-Czerwoną flagą, pamiętający(NAWET DATY-ty znasz?) wszelkich Powstań,rozbiorów i reszty ważnych dat Historycznych dla Polski


JESTEM DUMNY Z BYCIA POLAKIEM! a wszystkim tym co wypisują róne 'polaczki' itp. (_)###D w dupe

Rejtan

2013-01-06, 14:40
Koniec Świata, To Ty jesteś człowieku pokręcony! Masz 26 lat, możesz już sam na siebie zarobić, ustatkować się. Dlaczego nie wyjedziesz za granicę, np. do Holandii, gdzie panuje nowoczesność i tolerancja? Dlaczego nie powiesz sobie: "Nienawidzę tego kraju, sram na ten naród z rozbryzgiem, pie**olę jego historię i tradycje, pie**ole wiarę, wyprowadzam się z tego grajdołu raz na zawsze"? Siedzisz tu k***a, narzekasz, rzucasz mięsem na lewo i prawo, siejesz ferment i starasz się udowodnić, że wszystko to, co ma dla nas jakąś wartość, jak np. wiara, honor, duma, tradycja, jest ch*jowe. Skoro taką masz tu krzywdę ze strony kiboli, to co Cię tu trzyma?

anonymousm

2013-01-06, 14:42
Koniec Świata napisał/a:



Ja pie**olę. Ale ty jesteś przewidywalny z tymi swoimi sloganami.



Jeszcze zawsze znajdzie się pajac, który napisze "Idź bądź lewakiem gdzie indziej" i ze trzech pologimbusów, którzy zapytają, kiedy komuśtam "popełnią samobójstwo"
Acha, no i oczywiście okaże się, że kibole to ci, którzy pierwsi rzucą się walczyć za Polskę (jakby dzisiaj Polska nie miała wojska, gdzie by mogli wypie**olić w p*zdu), bronią przed islamizacją.
Ja tam wolę talibów. Talib ginie za Boga, to ważna sprawa. Kibol ginie za bandę wyżelowanych pedałów ganiających za pęcherzem ze sztucznej skóry. Ten sam fanatyzm, gorsza głupota po stronie kibiców.

PS. ch*jowe grafitti i ch*jowa muzyka. Bohomazy i kolesie, którzy nawet tempa nie potrafią trzymać ani nastroić instrumentów. Że-na-da.

swGrzegorz

2013-01-06, 14:44
keyq napisał/a:

Widzę po komentach, że jest kilka osób obeznanych z tematem i dobrze bo mam kilka pytań. Żeby była jasność nie chcę nikogo obrażać czy poniżać. Po prosu niektórych rzeczy nie rozumiem i chciałbym to zmienić.

Po pierwsze: Dlaczego większość grup kibiców (kiboli?) odnosi się ze swoimi hasłami do jakichś wydarzeń historycznych? Zazwyczaj gdzieś w tle jest jakiś orzełek, jakaś data czy to powstania czy rozpoczęcia/zakończenia wojny. Pojawiają się rysunki żołnierzy etc. Pytam bo nie rozumiem co łączy żołnierza, który walczył za kraj z ludźmi, którzy chodzą na mecze i machają szalikami?

Kolejne pytanie: znam kolesia, który uważa się za zagorzałego fana swojego klubu jednak kiedy z nim rozmawiałem twierdził, że nie obchodzi go mecz, wyniki itd. Chodzi na stadion staje frontem w stronę reszty kibiców (tyłem do murawy) i nazwijmy to "prowadzi doping". Może czegoś nie rozumiem ale jeśli już komuś kibicujesz to chyba obchodzi cię co się dzieje na boisku i jak radzi sobie twoja drużyna, czy może jestem w błędzie?

Ostatnie pytanie: Dlaczego dla części z tych fanów/kibiców ważniejsze od meczu i swojej drużyny jest to żeby zrobić zadymę na stadionie czy (jak słyszałem od znajomego z akapitu wyżej) dorwanie jakiejś grupy kibiców przeciwnika w drodze na mecz czy w czasie powrotu z meczu? Słyszałem, że kilka razy zdarzało się, iż pewna grupa wsiadała w samochód i potrafiła gonić kibiców rywali nawet przez kilkadziesiąt kilometrów czekając aż tamci zrobią sobie gdzieś postój aby dorwać ich na przykład na stacji benzynowej i "spuścić łomot".


1.To się nazywa Patriotyzm, Pamięć o bohaterach
2.To jest już skomplikowana sprawa,trzeba byłoby to poczuć i przeżyć żeby zrozumieć
3.Jedni zbierają znaczki,sklejają modele a inni się napie*dalają, kto co lubi...niewinni nie cierpią

Pu...........le

2013-01-06, 14:48
Shatter napisał/a:

Kibole = Zwierzęta
Shalom!



zwierze = człowiek



więc czym jesteś, roślinką?

anonymousm

2013-01-06, 14:48
[quote="Rejtan"]Koniec Świata, To Ty jesteś człowieku pokręcony! Masz 26 lat, możesz już sam na siebie zarobić, ustatkować się. Dlaczego nie wyjedziesz za granicę, np. do Holandii, gdzie panuje nowoczesność i tolerancja? Dlaczego nie powiesz sobie: "Nienawidzę tego kraju, sram na ten naród z rozbryzgiem, pie**olę jego historię i tradycje, pie**ole wiarę, wyprowadzam się z tego grajdołu raz na zawsze"? Siedzisz tu k***a, narzekasz, rzucasz mięsem na lewo i prawo, siejesz ferment i starasz się udowodnić, że wszystko to, co ma dla nas jakąś wartość, jak np. wiara, honor, duma, tradycja, jest ch*jowe. Skoro taką masz tu krzywdę ze strony kiboli, to co Cię tu trzyma?[/quot]

Nie wiem, jak Koniec Świata, ale ja właśnie nienawidzę takich patafianów jak ty, bo kocham Polskę, jej wspaniałą historię i tradycję, której nacjonaliści nie znają i nie chcą znać, bo im wystarczy parę idiotycznych hasełek.
Wasza wiara to jakieś pogaństwo i nienawiść bliźniego, robienie z Jasnej Góry jakiegoś k***eskiego grajdołka z racami i debilnymi hasełkami. Biedny Kościół, który wydał św. Tomasza, a ma mieć takich obrońców jak wy.
Honor i duma? To śmiech na sali.