18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graffiti...

Hauer88 • 2013-01-06, 03:51
... w wykonaniu kiboli


Promil88

2013-01-06, 11:08
Toddler napisał/a:

pamietamy, ojczyzna, pamietamy, legia, pamietamy... i tak 4 min



Pamięć to twarda skała wśród naszej wspólnej wiary ;-)

Biadolicie cały czas na kiboli, ale tak naprawdę co macie im do zarzucenia ? Nawet, gdy przyjdzie walczyć z islamizacją w Polsce, to kto będzie to robił? 1. Właśnie Ci znienawidzeni kibole 2. Nacjonaliści

marazm

2013-01-06, 11:28
Przypominam wszystkim, że KIBOL w gwarze poznańskiej oznacza kibica. Ale co ja tam się znam, oglądajcie dalej TvN, czytajcie dalej GW, może uda im się wyczyścić wasze twarde dyski zwane inaczej mózgami.
@Promil88 za wpis piwko.

SalvaCzoko

2013-01-06, 11:40
Tak czy siak, malowanie po nieswoich ścianach jest nielegalne, nie ważne czy to ku*as czy godło państwa - są to zwykli huligani, jakby k***a nie mogli poprosić o zgodę bo na pewno by dostali gdyby przedstawili wizję tego co chca namalować.

~Angel

2013-01-06, 11:44
A tutaj inna twórczość tych "wybitnych artystów"














wiesiors4

2013-01-06, 11:57
Angel napisał/a:

A tutaj inna twórczość tych "wybitnych artystów"


Tych? To znaczy tych samych? :roll:
Są dwie grupy malujące po ścianach: artyści, którzy napie**alają graffiti (często o charakterze narodowym) i debile, którzy napiszą sobie: legia pany, j***ć policję albo cracovia to ch*je. Jakim trzeba być niedojebem, żeby wrzucać te 2 grupy do jednego worka? :roll:

~Angel

2013-01-06, 12:07
wiesiors4 napisał/a:

Tych? To znaczy tych samych?



Hauer88 napisał/a:

... w wykonaniu kiboli



Czyli osoby w jakiś sposób związane z danym klubem.
Nigdzie nie napisałem, że to te same osoby jedynie przedstawiłem inną kibicowską twórczość.

wiesiors4

2013-01-06, 12:20
Ale błagam nie wrzucajmy do jednego wora ludzi, którzy tworzą piękne graffy i tych co piszą j***ć policję...

~Angel

2013-01-06, 12:22
Każde graffiti bez względu na jego treść, które zostało wykonane bez zgody właściciela obiektu jest aktem wandalizmu.

PingwinPorywacz

2013-01-06, 12:24
SalvaCzoko :
''Tak czy siak, malowanie po nieswoich ścianach jest nielegalne, nie ważne czy to ku*as czy godło państwa - są to zwykli huligani, jakby k***a nie mogli poprosić o zgodę bo na pewno by dostali gdyby przedstawili wizję tego co chca namalować.''

Jak to przczytałem to niewiedziałem czy mam sie śmiać czy płakać

1 . z kad wiesz ze nie maja takiej zgody ?

2. Ty k***o

Re...........ms

2013-01-06, 12:53
pewnie... pozwolę, żeby jakiś łysy idiota pobazgrał mi ogrodzenie z klinkieru, żeby mógł poczuć się jak patriota.

zwykłe chuligaństwo, jest tyle sposobów na patriotyzm, ale dać komuś w mordę i pobazgrać ściany łatwiej. Przecież patrioci się nie przemęczają.

De...........12

2013-01-06, 13:26
Ale autor trochę zj***ł dając podpis kibole w ten sposób już narzuca wszystkim swoje zdanie. Myślicie ,że twórcy tych graffiti nie konsultowali się czy mogą zająć ścianę tylko na dziko wszystko malowali? Wątpie ..

Mi się to podoba

kaelem

2013-01-06, 13:28
be4beginning napisał/a:

Nacjonalistyczne gowno w tle.



tam dom Twój gdzie serce Twoje...
Na ruski sam sobie przetłumacz

ko...........zo

2013-01-06, 13:34
Kibol - to bandyta , zly czlowiek, tylko ze jak ruskie najada na Polske to tacy wlasnie Kibole pierwsi wyjda sie napier,alac z nimi a ci co na nich najezdzali beda srac po kątach ze strachu. pozdro!

Rejtan

2013-01-06, 13:37
Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy się gówno orientują w temacie. Takiego graffiti nie da się namalować w środku miasta bez zgody, bo zaraz by przyjechała policja. Trzeba pobiegać, pozałatwiać zezwolenia i dopiero wtedy można zabrać się, najpierw za szkicowanie, a później za malowanie. Jeśli ktoś porównuje graffiti patriotyczne, do bohomazów namazanych na bloku przez jakiegoś debila, to sam jest debilem. Dla równowagi powiem wam, że na moim osiedlu jest cała masa punkowych napisów typu: "Punks not dead; Każda władza mi przeszkadza; j***ć system", i pełno literek "A" w kółeczku. Pewnie to też nabazgrali kibole...