18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnój tej ziemi

mygyry • 2023-09-11, 15:53
Ale patola...


zielu75

2023-09-11, 15:59
Patologia. j***ć go . I choć nie przepadam za ukraincami to tutaj gościu sobie normalnie pracuje i z tego co wynika z filmiku nie zasłużył na takie traktowanie. To , że powinien być w woju i zapie**alać na froncie to już insza inszość.

wojtekpwse

2023-09-11, 16:00
Ale sp***olony umysłowo patus. Po pierwszych odzywkach już powinien zjeść całą zawartość gazu.

Jesse.Pinkman

2023-09-11, 16:03
pie**olony ochlapus, taką k***ę powinno się natychmiastowo zutylizować. Pracuję na Uberku już kilka lat i nieraz dostałem w papę za nic także szkoda mi tego kierowcy. Widać, że normalny i spokojny chłopak, woli uczciwie pracować zamiast ciągnąć socjal z państwowego cycka jak j***na patologia. j***ć takie ludzkie ścierwa, mam nadzieję, że kiedyś śmieć trafi na mocniejszego i skończy z rozj***ną mordą.

dżonyłojlker

2023-09-11, 16:03
No i dobrze. Za sam ten wygląd j***nego informatyka należy się wpie**ol, a że do tego z upaldinu, to wpie**ol podwójny.

Jesse.Pinkman

2023-09-11, 16:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

No i dobrze. Za sam ten wygląd j***nego informatyka należy się wpie**ol, a że do tego z upaldinu, to wpie**ol podwójny.


Z całym szacunkiem motylku ale pie**olnij się w łeb.

Antoni79

2023-09-11, 16:08
Jakie gangusy, k***a normalnie rasa panów. No i przerośniętym ciotom napsikał gazem w zachlane ryje. Jestem ciekaw z czego ci dwaj żyją i kogo utrzymują ze swoich podatków?

zielu75 napisał/a:

Patologia. j***ć go . I choć nie przepadam za ukraincami to tutaj gościu sobie normalnie pracuje i z tego co wynika z filmiku nie zasłużył na takie traktowanie. To , że powinien być w woju i zapie**alać na froncie to już insza inszość.



Ty byś się pchał tak ochoczo w okopy, żeby ginąć za interesy polityków?

LubięWdupę

2023-09-11, 16:11
Antoni79 napisał/a:

Jakie gangusy, k***a normalnie rasa panów. No i przerośniętym ciotom napsikał gazem w zachlane ryje. Jestem ciekaw z czego ci dwaj żyją i kogo utrzymują ze swoich podatków?
Ty byś się pchał tak ochoczo w okopy, żeby ginąć za interesy polityków?



No tak to działa. Nie wiem jak na ukrach ale w Polsce jest obowiązek obrony ojczyzny i zasmucę cię bo jakby doszło do konfliktu to nie sp***olisz

Aaltonen

2023-09-11, 16:14
Pięknie mu z gazu przycelował w tępy ryj.

Antoni79

2023-09-11, 16:17
LubięWdupę napisał/a:

No tak to działa. Nie wiem jak na ukrach ale w Polsce jest obowiązek obrony ojczyzny i zasmucę cię bo jakby doszło do konfliktu to nie sp***olisz



Ale chociaż bym próbował. Pracowałem kiedyś przy obronie cywilnej. Generalnie doktryna jest taka, że w razie ataku cichną cywilne telewizory, radia, telefony. Stacje paliw zajęte są przez wojsko. Przy ataku z zewnątrz natychmiast zostaje zaatakowane społeczeństwo. Odcięte od informacji, paliwa, a Akcja Kurierska roznosi powołania w 24 godziny.

chceszczynie

2023-09-11, 16:24
patola zdarza się wszędzie. w każdym kraju ludziom jest wstyd za takich placków.

natomiast co się nie zdarza wszędzie?

nie wszędzie zdarzają się instytucje takie jak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - OMZRiK.

Czym zajmuje się ta organizacja? - Jawnym szkalowaniem i prześladowaniem ludzi za ich prywatne poglądy.
Antifa się u nas nie przyjęła, więc zainstalowano nam jej substytut - OMZRiK.
To są ich główne cele, a pokazywanie patusów, jak z tego filmiku, to zwykła przykrywka, bez której nie mieliby wiarygodności nawet w oczach najciemniejszych mas.

Jej założyciel Rafał Gaweł został w 2019 roku skazany na 2 lata więzienia za oszustwa w prowadzeniu działalności gospodarczej, więc uciekł do Norwegii, gdzie otrzymał azyl i kontynuuje swoją "pracę".

W zeszłym roku zapadł wyrok w którym sąd postanowił, że OMZRiK można nazywać faszystowską organizacją przestępczą.

Błędnym jest założenie, że to jakaś prywatna inicjatywa jakiegoś świra - nic bardziej mylnego. Takie organizacje mają ogromne plecy i służą przeprowadzaniu ataków oraz destabilizowaniu konkretnych obszarów państwa w ramach działań hybrydowych.

Kto ich finansuje? nie wiadomo ;) ponoć fundacja batorego - ci od finansowania wielu innych organizacji przestępczych w Polsce, jak np "otwarty dialog", z którymi nasze państwo nie jest w stanie sobie poradzić.

Kto ich wspiera? standardowo, gazeta wyborcza, jej satelity oraz instytucje unijne - kto by się spodziewał.





Siriuz

2023-09-11, 16:31
Antoni79 napisał/a:

Ale chociaż bym próbował.



A jak się nie uda, to stajesz się zakładnikiem i czekasz na lepszą okazję do sp***olenia i najlepiej narobienia szkód porywaczowi.

Karboksylator

2023-09-11, 16:32
czymś takim to powinna się zająć policja a nie jakiś zj***ny ośrodek finansowany przez sorosa