18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnój tej ziemi

mygyry • 2023-09-11, 15:53
Ale patola...


Kacper2020

2023-09-11, 19:59
Srac na Ukraińców w każdym możliwym momencie :-D

dżonyłojlker

2023-09-11, 20:00
darek1234 napisał/a:

Będziesz musiał wrócić do swojej ruSSkiej wiochy z jakimś ukradzionym kawałkiem lustra i rozpie**olić się sam



Nigdy nie byłem u ciebie w odwiedzinach i będę wdzięczny jeśli opuścisz mój kraj. Nikt was tu nie chce, możecie sobie napie**alać swoją "ruSSką" propagandę w internecie, ale to i tak nic nie zmieni. Wypad do siebie.

Gazownik

2023-09-11, 20:31
Szybko im poszło, bo obaj już zatrzymani. Jednego z tych prawdziwych ‚patriotów’ zatrzymali nawet na lotnisku. Do Norwegii chciał lecieć, pewnie z powrotem do pracy cza było wracać

PabloSkills

2023-09-11, 21:58
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olony ochlapus, taką k***ę powinno się natychmiastowo zutylizować. Pracuję na Uberku już kilka lat i nieraz dostałem w papę za nic także szkoda mi tego kierowcy. Widać, że normalny i spokojny chłopak, woli uczciwie pracować zamiast ciągnąć socjal z państwowego cycka jak j***na patologia. j***ć takie ludzkie ścierwa, mam nadzieję, że kiedyś śmieć trafi na mocniejszego i skończy z rozj***ną mordą.




Ile razy wyłapałeś? To jaka jest średnia statystyczna? Ile razy na Ile kursów? Co potem zrobiłeś? Opowiadaj.

kamilja

2023-09-11, 22:05
Pisowskie ścierwa rozpanoszyły się przez te 8 lat i pokazują co to polak patriota.
A każdy myślący człowiek wie, że patriotyzm jest cechą ludzi ziejących nienawiścią.

dupekzoledny

2023-09-11, 22:37
Szkoda mi tego chłopa. Pracuje uczciwie i ciężko, a te patusy się przyj***ły tylko dlatego, że jest ze wschodu.

FourthIllusion

2023-09-11, 23:20
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olony ochlapus, taką k***ę powinno się natychmiastowo zutylizować. Pracuję na Uberku już kilka lat i nieraz dostałem w papę za nic także szkoda mi tego kierowcy. Widać, że normalny i spokojny chłopak, woli uczciwie pracować zamiast ciągnąć socjal z państwowego cycka jak j***na patologia. j***ć takie ludzkie ścierwa, mam nadzieję, że kiedyś śmieć trafi na mocniejszego i skończy z rozj***ną mordą.



jak ty chcesz na uberze legalnei pracowac, jak tam 99% to jest wlasnie lewizna i j***nie ludzi na kase, nalezy sie takim pseudopodwoznikom wpie**ol i do rowu, ciekawe czy rownie chetnie jak z rasizmem ten speirdolony osrodek bedzie sie interesowal tym, czy byly placone zusy i wydawane paragony, czyli okradanie nas wszystkich przez ukrainsko gruzinskich wyrobnikow, ha tfu

Brocha

2023-09-12, 00:20
Typowy prawicowy troglodyta. Pener, przyglup i prosty biedak który bez socjalu nie żyje. Takie k***y łamiesz się dziś w jak robaki i na takie zapijaczone k***y idą pieniądze z moich podatkow.

Gruchenfuhrer

2023-09-12, 00:26
zielu75 napisał/a:

Patologia. j***ć go . I choć nie przepadam za ukraincami to tutaj gościu sobie normalnie pracuje i z tego co wynika z filmiku nie zasłużył na takie traktowanie. To , że powinien być w woju i zapie**alać na froncie to już insza inszość.



Co to za bzdura z "powinien być w woju"? A niby po ch*j?

micbor

2023-09-12, 00:55
O ironio.... podobno złapano ich jak na lotnisku mieli wracać do roboty w Norwegii... zapewne zabrać uczciwym Norwegom pracę. Tam pracując na taxi pewnie z wdzięczności pozwaliliby by w ich taksówce jakiś Norweg nasrał... No tak wychodzi z analogii.

xalk

2023-09-12, 01:20
pięknie śmiecia zagazował, szkoda ze jeszcze nie sprzedał mu plaskuna na dziąsło

CzerstWybut

2023-09-12, 01:27
Antypolak666 napisał/a:

I po co wrzucać cokolwiek z za granicy???
Brudne zapijaczone polusy, zakała cywilizowanego świata.
Tak niestety to wygląda na co dzień, że najgorsze śmieci tej ziemi dają sobie prawo do prześladowania ciężko pracujących obcokrajowców i każdego od kogo nie jebie alkiem i petami.
Na cebulowych podludzi cyklon b a nie pieprzowy, brawo kierowca Stiepan .



Za cyklon b powinni ci tu bana wstawić amebo, bo nie wnosisz do strony nic pozytywnego tylko wk***iasz Polaków

RicoMexico

2023-09-12, 07:46
j***ny smiec p0lacki ladnie gazem zebral syn osrej szczotki od kibla.

kreatywnakrowa

2023-09-12, 08:37
LubięWdupę napisał/a:

No tak to działa. Nie wiem jak na ukrach ale w Polsce jest obowiązek obrony ojczyzny i zasmucę cię bo jakby doszło do konfliktu to nie sp***olisz



Buahaha, obowiązek obrony ojczyzny. Weź ty się pie**olnij w ten pusty łeb.