18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnój tej ziemi

mygyry • 2023-09-11, 15:53
Ale patola...


Belweder

2023-09-11, 16:32
Gazować takich polaczków - to typowy beneficjent 500+, tylko zwiększa patole i na takiego gnoja jeszcze podatki idą. Stawiać takie k***y pod mur i rozstrzeliwać.

Antoni79

2023-09-11, 16:37
Tu wystarczy Policja. Nie potrzebna żadna fundacja. Sprawa oczywista, fizyczna napaść i spory wyrok.

Ale chudy ten Ukrop. Kto by go tam trafił?

ozesz_kurnasz

2023-09-11, 16:37
Ten śmieć pie**oli, że dopłaca do interesu tego Ukraińca, a widać po nim, że nigdy uczciwie nawet złotówki nie zarobił.

Wiewór

2023-09-11, 16:38
Antoni79 napisał/a:

Tu wystarczy Policja. Nie potrzebna żadna fundacja. Sprawa oczywista, fizyczna napaść i spory wyrok.



Ziobro kaze wypuscic z wiezienia a Duda ulaskawi

radek225

2023-09-11, 16:40
j***ny, pie**olony obszczymur wyklęty. Nieraz wracałem naj***ny uberem / boltem do domu, ale zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje, że nie chleje się w taksówce. Jak tak bardzo bolało cię to pie**olony patusie, że wiezie ciebie Ukrainiec to przecież w aplikacji jest zdjęcie, numer rejestracyjny, marka samochodu oraz imię kierowcy i widząc kto po ciebie jedzie to trzeba było anulować kurs. Mam nadzieję, że zafajdany ochlapusie masz już kilka wyroków w zawiasach i po tym występie pójdziesz pierdzieć w pasiaki na kilka lat. A dla Ukraińca brawo za kamerkę w samochodzie filmującą wnętrze oraz za gaz.

Antoni79

2023-09-11, 16:43
LubięWdupę napisał/a:

No tak to działa. Nie wiem jak na ukrach ale w Polsce jest obowiązek obrony ojczyzny i zasmucę cię bo jakby doszło do konfliktu to nie sp***olisz



Polska jest krajem cywilizowanym. Przyjmujemy uchodźców wszystkich, ile wlezie i skąd kolwiek, przyjmujemy lgbtq+. Nie sądzę, że w razie godziny "w" ktoś chciałby mnie rozstrzelać. Dostałbym ze dwa lata, wyszedł po kilku miesiącach, albo szybciej zaraz po ewakuacji rządu i wszystkich z kasą i układami. Po trzech miesiącach nie byłoby pewnie komu więzień pilnować.

smc

2023-09-11, 16:47
Sebuś, coś ty k***a narobił...

loky

2023-09-11, 17:14
Antoni79 napisał/a:

. Nie sądzę, że w razie godziny "w" ktoś chciałby mnie rozstrzelać.



Zakładając, że weszli by ruski to byś kulkę już w pierwszym dniu bo oni by więzień na pewno nie pilnowali :D

TytanowyRosomak

2023-09-11, 17:18
k***a nie wiem o co kaman ale mi instynkt samozachowawczy nakazałby jechać z rozpiętymi pasami i z gazem żelowym pod ręką w takim towarzystwie.

kawior2007

2023-09-11, 17:22
Dobrze, że założyli ten ośrodek 20 lat temu to teraz dzięki zmianie realiów może w końcu się przyda. No i dla równowagi przydałoby się jakiś ośrodek wypierający Polaków okradzionych i pobitych przez Ukraińców i Gruzinów

Antoni79

2023-09-11, 17:26
TytanowyRosomak napisał/a:

k***a nie wiem o co kaman ale mi instynkt samozachowawczy nakazałby jechać z rozpiętymi pasami i z gazem żelowym pod ręką w takim towarzystwie.



Ciężka jest praca na taxi. Zawsze było duże ryzyko. Pamiętam lata 90-00. Wtedy to dopiero patolstwo było i strach. Trzeba było określoną trasą do domu wracać. Dziś to je bajka. Możesz chodzić wszędzie. Trzeba uważać, nie prowokować i lepiej omijać, ale mimo mieszanki jaką mamy w Warszawie i dużej ilości ludzi to jest bezpiecznie.

smc

2023-09-11, 17:27
Sebuś, coś ty k***a narobił...

summersun

2023-09-11, 17:28
Już po samym sposobie wysławiania się widać, że to jakieś kompletne dno intelektualne. Pozostaje liczyć na to, że kiedyś te dwa cwe*iki spróbują z kimś równym sobie i skończą połamani w jakimś brudnym rowie, bo więzienie dla takich chwastów to nie jest żadna kara.

Antypolak666

2023-09-11, 17:29
I po co wrzucać cokolwiek z za granicy???
Brudne zapijaczone polusy, zakała cywilizowanego świata.
Tak niestety to wygląda na co dzień, że najgorsze śmieci tej ziemi dają sobie prawo do prześladowania ciężko pracujących obcokrajowców i każdego od kogo nie jebie alkiem i petami.
Na cebulowych podludzi cyklon b a nie pieprzowy, brawo kierowca Stiepan .