18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnój tej ziemi

mygyry • 2023-09-11, 15:53
Ale patola...


Antoni79

2023-09-11, 17:31
loky napisał/a:

Zakładając, że weszli by ruski to byś kulkę już w pierwszym dniu bo oni by więzień na pewno nie pilnowali



Ruskie nie wejdą, bo nie będą miały po co. Zobaczysz jak nie obalą Zełeńskiego i Ukraińcy wejdą do Polski. Oby Putin namyślił się iść do Dniepru. Wcale niefajnie mieć za sąsiada okaleczone nacjonalistyczne państwo, uzbrojone w najnowsze zabawki.

mazga50

2023-09-11, 17:39
chceszczynie napisał/a:

patola zdarza się wszędzie. w każdym kraju ludziom jest wstyd za takich placków.
natomiast co się nie zdarza wszędzie?
nie wszędzie zdarzają się instytucje takie jak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - OMZRiK.
Czym zajmuje się ta organizacja? - Jawnym szkalowaniem i prześladowaniem ludzi za ich prywatne poglądy.
Antifa się u nas nie przyjęła, więc zainstalowano nam jej substytut - OMZRiK.
To są ich główne cele, a pokazywanie patusów, jak z tego filmiku, to zwykła przykrywka, bez której nie mieliby wiarygodności nawet w oczach najciemniejszych mas.
Jej założyciel Rafał Gaweł został w 2019 roku skazany na 2 lata więzienia za oszustwa w prowadzeniu działalności gospodarczej, więc uciekł do Norwegii, gdzie otrzymał azyl i kontynuuje swoją "pracę".
W zeszłym roku zapadł wyrok w którym sąd postanowił, że OMZRiK można nazywać faszystowską organizacją przestępczą.
Błędnym jest założenie, że to jakaś prywatna inicjatywa jakiegoś świra - nic bardziej mylnego. Takie organizacje mają ogromne plecy i służą przeprowadzaniu ataków oraz destabilizowaniu konkretnych obszarów państwa w ramach działań hybrydowych.
Kto ich finansuje? nie wiadomo ponoć fundacja batorego - ci od finansowania wielu innych organizacji przestępczych w Polsce, jak np "otwarty dialog", z którymi nasze państwo nie jest w stanie sobie poradzić.
Kto ich wspiera? standardowo, gazeta wyborcza, jej satelity oraz instytucje unijne - kto by się spodziewał.



Wiadomo, wiadomo. Boisz się użyć słowa żydy, pejsate, beznapletkowe k***y?

Antypolak666 napisał/a:

I po co wrzucać cokolwiek z za granicy???
Brudne zapijaczone polusy, zakała cywilizowanego świata.
Tak niestety to wygląda na co dzień, że najgorsze śmieci tej ziemi dają sobie prawo do prześladowania ciężko pracujących obcokrajowców i każdego od kogo nie jebie alkiem i petami.
Na cebulowych podludzi cyklon b a nie pieprzowy, brawo kierowca Stiepan .



No już, już... Mamusia ci pieluszkę zmieni, bo obsrałeś się po same pachy.

chceszczynie

2023-09-11, 18:06
mazga50 napisał/a:

Wiadomo, wiadomo. Boisz się użyć słowa żydy, pejsate, beznapletkowe k***y?



trzeba bylo dopisać, skoro uważasz, że to ważne, a nie skomleć z pretensjami jak p*zda.

SkoPio1

2023-09-11, 18:25
Jesse.Pinkman napisał/a:

także szkoda mi



Tak, to patologia pełną gębą. Również.
;>

fi...........in

2023-09-11, 18:25
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olony ochlapus, taką k***ę powinno się natychmiastowo zutylizować. Pracuję na Uberku już kilka lat i nieraz dostałem w papę za nic także szkoda mi tego kierowcy. Widać, że normalny i spokojny chłopak, woli uczciwie pracować zamiast ciągnąć socjal z państwowego cycka jak j***na patologia. j***ć takie ludzkie ścierwa, mam nadzieję, że kiedyś śmieć trafi na mocniejszego i skończy z rozj***ną mordą.



Problem polega na tym, że powinien siedzieć w okopie we własnym kraju, zamiast użerać się z patusami w Polsce. Całkiem prawdopodobne, że dostał już kartę mobilizacyjna na Swój adres zameldowania na śmierdzącej nawozem Ukrainie, więc w świetle ich prawa jest przestępca, skoro się uchyla. Oni nie mają już kim uzupełniać strat.

darek1234

2023-09-11, 18:49
figgin napisał/a:

Problem polega na tym, że powinien siedzieć w okopie we własnym kraju, zamiast użerać się z patusami w Polsce. Całkiem prawdopodobne, że dostał już kartę mobilizacyjna na Swój adres zameldowania na śmierdzącej nawozem Ukrainie, więc w świetle ich prawa jest przestępca, skoro się uchyla. Oni nie mają już kim uzupełniać strat.



Mam nadzieję, że wyślą cię w pierwszej kolejności wraz z motylkiem w dupie i będziesz miał okazję popisać się swoimi przekonaniami i odwagą

djted

2023-09-11, 18:52
Dobrze, ze ucieklem juz dawno z tego k***idolka... wy sie sami pozabijacie

Pantaran

2023-09-11, 19:04
OMZRiK gdzie was wacio Gaweł. Patologia pozywa patologie. Prokuratura jest od tego a nie organizacja co sama ma dużo za uszami.

dżonyłojlker

2023-09-11, 19:09
Wiewór napisał/a:

Ziobro kaze wypuscic z wiezienia a Duda ulaskawi



BękartProboszcza napisał/a:

Typowe prawackie śmieci kaczora .



Jak już pie**olicie o polityce, to wypadałoby wprowadzić odrobinę logiki. Przecież to te lewackie pachołki żydków, nawpuszczały do Polski upadlińskich szczurów i ciągną im frędzla.

kawior2007 napisał/a:

dla równowagi przydałoby się jakiś ośrodek wypierający Polaków okradzionych i pobitych przez Ukraińców i Gruzinów



Nie bądź bezczelny. Przez Gruzinów i Czeczenów.

darek1234 napisał/a:

Mam nadzieję, że wyślą cię w pierwszej kolejności wraz z motylkiem w dupie i będziesz miał okazję popisać się swoimi przekonaniami i odwagą



To ja poproszę do czołgu. Rozpie**olę każde gówno o małpim ryju, gadające po rusku, które przyjechało ze wschodu (w pierwszej kolejności szczurów z zaporoża) :roll:

maveric666

2023-09-11, 19:15
chceszczynie napisał/a:

patola zdarza się wszędzie. w każdym kraju ludziom jest wstyd za takich placków.
natomiast co się nie zdarza wszędzie?
nie wszędzie zdarzają się instytucje takie jak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - OMZRiK.
Czym zajmuje się ta organizacja? - Jawnym szkalowaniem i prześladowaniem ludzi za ich prywatne poglądy.
Antifa się u nas nie przyjęła, więc zainstalowano nam jej substytut - OMZRiK.
To są ich główne cele, a pokazywanie patusów, jak z tego filmiku, to zwykła przykrywka, bez której nie mieliby wiarygodności nawet w oczach najciemniejszych mas.
Jej założyciel Rafał Gaweł został w 2019 roku skazany na 2 lata więzienia za oszustwa w prowadzeniu działalności gospodarczej, więc uciekł do Norwegii, gdzie otrzymał azyl i kontynuuje swoją "pracę".
W zeszłym roku zapadł wyrok w którym sąd postanowił, że OMZRiK można nazywać faszystowską organizacją przestępczą.
Błędnym jest założenie, że to jakaś prywatna inicjatywa jakiegoś świra - nic bardziej mylnego. Takie organizacje mają ogromne plecy i służą przeprowadzaniu ataków oraz destabilizowaniu konkretnych obszarów państwa w ramach działań hybrydowych.
Kto ich finansuje? nie wiadomo ponoć fundacja batorego - ci od finansowania wielu innych organizacji przestępczych w Polsce, jak np "otwarty dialog", z którymi nasze państwo nie jest w stanie sobie poradzić.
Kto ich wspiera? standardowo, gazeta wyborcza, jej satelity oraz instytucje unijne - kto by się spodziewał.



Miałem do czynienia z tymi k***ami

arnold74

2023-09-11, 19:15
Chudy okazał się większym twardzielem od pijusa Polaka, pijus dostał gazem i się zesrał

Papież69

2023-09-11, 19:18
A j***ć ich wszystkich i ukrów i patusów jeden ch*j z nimi,głosuję na szymka ch*jnię!

Matol13

2023-09-11, 19:19
No ja pie**ole. Nie lubię innych i itp. Ale ta k***a to już przesadziła. pie**olony j***ny patus. Żebyś k***lo zdechła..

darek1234

2023-09-11, 19:54
motylekwbrzuchu napisał/a:

To ja poproszę do czołgu. Rozpie**olę każde gówno o małpim ryju, gadające po rusku, które przyjechało ze wschodu (w pierwszej kolejności szczurów z zaporoża) :roll:



Będziesz musiał wrócić do swojej ruSSkiej wiochy z jakimś ukradzionym kawałkiem lustra i rozpie**olić się sam