18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnój tej ziemi

mygyry • 2023-09-11, 15:53
Ale patola...


lkshools

2023-09-12, 08:43
na front wschodni urka wyjebac niech wali ruskim gazem po ryju ... Polska dla Polaków !!!

szaman1991

2023-09-12, 12:11
zielu75 napisał/a:

Patologia. j***ć go . I choć nie przepadam za ukraincami to tutaj gościu sobie normalnie pracuje i z tego co wynika z filmiku nie zasłużył na takie traktowanie. To , że powinien być w woju i zapie**alać na froncie to już insza inszość.



zasłużył, filmik jest ucięty. Sadził się, że polaczek nie może sobie piwka wypić w taxi. Wiem, to żaden powód do agresji, ale zachowanie ukraińca który mówi, że Polska mu nic nie dała jest roszczeniowe i zasługuje na potępienie. j***ne k***iłby przyjeżdżają tu i w ryj nam plują a wy spokojnie na to patrzycie.
I oczywiście fałszywa k***a krzyczy o pomoc, że my niby ich bracia. Ludzie obudźcie się k***a

JackCola

2023-09-12, 13:55
Ukry przegieły w Warszawiwie więc teraz patole na usługach Pinokia będą prowokować w drugą stronę !!!!!!

carire1

2023-09-12, 23:11
Ten kierowca ma taki ryj jak wiekszosc sadolow stojac po stronie Banderowcow :shock:

Nitro_Influencer

2023-09-13, 00:05
figgin napisał/a:

Oni nie mają już kim uzupełniać strat.



Na serio? :P

szaman1991 napisał/a:

zasłużył, filmik jest ucięty. Sadził się, że polaczek nie może sobie piwka wypić w taxi. Wiem, to żaden powód do agresji, ale zachowanie ukraińca który mówi, że Polska mu nic nie dała jest roszczeniowe i zasługuje na potępienie. j***ne k***iłby przyjeżdżają tu i w ryj nam plują a wy spokojnie na to patrzycie.
I oczywiście fałszywa k***a krzyczy o pomoc, że my niby ich bracia. Ludzie obudźcie się k***a



Proszę prześlij linka do całości

szaman1991

2023-09-13, 13:04
Nitro_Influencer napisał/a:

Na serio?
Proszę prześlij linka do całości



https://fb.watch/n1k4xUIum6/

prosze.

Mógł spokojnie dać chłopakowi piwka się napić i na normalnym poziomie pogadać. Nie żebym uważał agresję wobec taksówkarza za normalne. No ale... w końcu to ukr j***ny. Spójrz na mordę niedojeba widać, że to sp***olina.

radek225

2023-09-13, 18:27
Antypolak666 napisał/a:

I po co wrzucać cokolwiek z za granicy???
Brudne zapijaczone polusy, zakała cywilizowanego świata.
Tak niestety to wygląda na co dzień, że najgorsze śmieci tej ziemi dają sobie prawo do prześladowania ciężko pracujących obcokrajowców i każdego od kogo nie jebie alkiem i petami.
Na cebulowych podludzi cyklon b a nie pieprzowy, brawo kierowca Stiepan .



W końcu się doigrałeś i masz po koncie. Ha tfu! trolu i to prymitywny.

Gr0mTom

2023-09-15, 11:00
Ładnie dostał w ryj potomek banderowców.

darek1234

2023-09-16, 00:56
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie byłem u ciebie w odwiedzinach i będę wdzięczny jeśli opuścisz mój kraj. Nikt was tu nie chce, możecie sobie napie**alać swoją "ruSSką" propagandę w internecie, ale to i tak nic nie zmieni. Wypad do siebie.



motylek w dupie, ale ja się do twojej śmierdzącej roSSji nie pcham, nie namówisz mnie

OnucaSsie

2023-09-16, 21:14
To są komentujący ruSSkie kłamstwa na Sadolu i Wykopie. Ten po lewej to Vulture.

kris1978

2023-09-17, 19:09
Wyj***ć ukrów z Polski prosto na front a Ośrodek zachowań rasistowskich zamknąć. Pierwsze przyspieszy wypie**alanie ruskich z Ukrainy oraz ogromne oszczędności w budżecie polskiego państwa, drugie ogromne oszczędności w budżecie państwa. U mnie w robocie 1/3 firmy to ukry w wieku bojowym, co siedzą sobie w Polsce i wk***iają samą obecnością. Na ch*j tu są, bo chyba nie po to by wspierać swoich na froncie

takijedenzjeb

2023-10-24, 21:08
motylekwbrzuchu napisał/a:

No i dobrze. Za sam ten wygląd j***nego informatyka należy się wpie**ol,.



>Mówi to chłopaczek z stulejką co jest w zawodówce