18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook ma wyjebane czy cię obrażają

szoszana • 2013-08-31, 12:16
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wk***iłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się k***a pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to k***a jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.

Jutub

2013-08-31, 12:23
fajnie... ale po ch*j zakładałeś nowy temat? po to są komentarze żeby tam odpisywać na temat.

Entheus

2013-08-31, 12:25
bo cycki szerzą homofobie.

psiwytrysk

2013-08-31, 12:32
Po ch*j tam wchodzisz. Nie zdziwiłbym się jakby tą stronę założył jakiś polski troll.

Suka_Blyat

2013-08-31, 12:36
Zgłosiłem całą stronę jako propagującą nienawiść ze względu na pochodzenie. Ciekawe co powiedzą

Hrodgar

2013-08-31, 12:46
Źle to robicie, na wstępie w zgłoszeniu poinformujcie że jesteście obywatelem Izraela, i że obraża was strzelanie do flagi Państwa, które uważacie za drugi dom.

Możecie też napisać że jesteście homoseksualistami, albo wyznawcami allacha, lub afroamerykanami.

Mam wrażenie że po takiej informacji na wstępie od razu został by usunięty nie tylko obrazek, ale i właściciel konta dostał by wezwanie do prokuratury.

NieWiemZeWiem

2013-08-31, 13:14
wystarczy dopisac ze obraza to czarnych ciapatych i w 5 min powiesza tego co zalozyl fanpgae

SpirytusSalicylowy

2013-08-31, 13:37
A jak tych j***nych ciapatych się obraża to wielkie halo.

Mam pomysł. Niech ktoś założy stronę fuck siria i zobaczymy po ilu sekundach zostanie usunięta :roll:

ko11

2013-08-31, 13:43
a ja bym zgłosił USA sucks z podobnymi grafikami, myślę że odzew byłby zdecydowanie inny

Olasty

2013-08-31, 13:45
Raz k***a zgłosiłem stronę jakoś islamistyczną, jako szerzącą nienawiść. 3 dni potem dostałem ostrzeżenie, za komentarz w stylu: i dobrze tak ciapatym, powinniśmy traktować ich tak jak oni nas u siebie..... j***ć facebooka..... Napiszesz prawdę, ponoć jest wolność słowa to cię dojebią a k***a szerzysz otwarcie nienawiść (nie do lewaków) hańbisz symbole narodowe, to ch*j ci w dupe......

Pan_Generał

2013-08-31, 13:45
moderacja już usunęła poprzedni temat, z tą własnie stroną.

kuzioraa3

2013-08-31, 13:45

Będe ich męczyć, dopóki nie usuną

Browaryt

2013-08-31, 13:46
Ja wam to wytłumaczę. Z tego karabinu maszynowego który ten soldat strzela ( MG42 inaczej piła hitlera) nie należy strzelać a wręcz nie wolno naparzać z wolna... więc fejsryj zapewne uznał to za fake i nic z tym nie zrobi. HEHEEHEHEH szczerze mówiąc całkiem zabawna strona a motyw jak polaczki mają ból dupy o takie bzdety dodaje smaczku.

Peter-Norivotset

2013-08-31, 13:51
I dobrze.
Bo potraficie tylko szczekać jak psy, ale nie potraficie inteligentnie podejść administracje fb, żeby to usunel, gdzie nawet ciapate debile to potrafia. Kolega Hrodgar ładnie napisał.
Tyle debili ma fb, a nie potrafia nawet zlikwidować strony obrażającej ich naród. Wstyd, ciapate raz dwa by to zroahli, ale Wy?...
Nie mam fb, bo jeżeli chce z kimś porozmawhać to się z nim spotykam. Pozdrowienia dla debili fejsbukowych.

Sr...........is

2013-08-31, 13:51
To wszystko przez p*zdy w rządzie. Jak nam plują w twarz, wyzywają tak jak w przypadku Radwańskiej od katolickich kurew, to co robi rząd i ministerstwo? Mówią, że nic się nie stało, że muszą to zbadać, że nie ma dowodów i ch*j wie co jeszcze. Ty powiesz coś na nich, od razu skoczą Ci do gardła, że jesteś rasista, antysemita... Przez takie zachowanie, tak nas postrzegają i innymi słowy nie biorą nas na poważnie, mają na nas wyj***ne, bo i tak przecież nikt im publicznie nie dojebie i nie skrytykuje.

Może wysłać to gdzieś, nagłośnić sprawę, że z tym zdjęciem wszystko niby ok, tak nie może, k***A, być!