18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook ma wyjebane czy cię obrażają

szoszana • 2013-08-31, 12:16
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wk***iłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się k***a pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to k***a jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.

op...........ik

2013-08-31, 20:59
tez zgłosiłem i od razu odpowiedz że ze zdjęciem wszystko OK. k***a bot tam siedzi i odpowiada na raportowanie zdjęć!!?

@Amraith zgłosiłem cie o 20:56 zobaczymy co z tego wyjdzie

Kt...........00

2013-08-31, 21:54
Myślę że można by dać "cynka" Pisowi, oni pewnie by się tym zainteresowali.

op...........ik

2013-08-31, 22:02
@Amaraith odpowiedz z fb po godzinie, twojego zdjęcia tez nie chcą usunąć identyczna odpowiedz:

Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the photo you reported for annoying and distasteful humor and found it doesn't violate our Community Standards.

AtomicDragonfly

2013-08-31, 22:42
jak ja napisałam swoje zdanie o pedałach to juz na następny dzień dostałam 'bana na fejsbunia" więc zrezygnowałam z ich usług :roll:

Amraith

2013-08-31, 22:58
Widzicie? Obrażać żydów też można. Czyli temat można uznać za zamknięty.

Cienciw

2013-09-01, 14:16
Witam. Po przeczytaniu artykułu sadolki szoszna o tym jak fb ma wyj***ne na Nas postanowiłem troszeczke sam zadziałać.

Jak pewnie większość z nas znalazłem niechcianą stronę. Zgłosiłem zdjęcie i czekałem na odpowiedź. Oczywiście standard, ze sie zapoznali ale nei usuną (nr 1)



Nie dałem za wygraną, napisałem moją opinię(coś o cyckach, zęod razu usuwają, coś o "homofobicznych obrazkach", które też usuwają, ale, ze strony propagujące homoseksualizm, zdjecia, treści jakoś nie są ruszane. No i przede wszystkim o tym, że zdjecie mnie samego braża jak i obraża wszystkich Polaków i ze pewnie mieli nie tylko ode mnie takie zgłoszenie.

Po tym postanowiłęm zgłosić cała stronę ale odpowiedź standardowa(nr 2). Cóż czego się po nich spodziewać.

Poszperałem o artykułach konstytucyjnych i znalazłem taki oto tekst:

Cytat:

Znieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku. Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy





Zdjecie chyba każdy widzi jakie jest.

Teraz moja propozycja, sądzę, że jeśli kilka, kilkanaście osób napisze podobnie jak ja:

Cytat:

Zgłosiłem wam zdjecie na którym żołnierz strzela do Polskiej flagi. Jest to znieważenie i niszczenie.
"Znieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku. Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy." Co Wam trzeba jeszcze dopisać? Takie postępowanie z Polską flagą dotyka mnie i wszystkich Polaków patriotów. Żądam natychmiastowego usunięcia zdjęcia/całej strony, która wyśmiewa Polski naród i jego historię poprzez zamieszczanie "humorystycznych", zdaniem autora, obrazków.



powołuyjąc się na Art. 137 § 1 KK możemy osiągnąć zamierzony cel.

Ot. Taka moja inicjatywa mała.

Siniak37

2013-09-01, 14:18
Co się dziwisz, żydy przejęli, to i dyktują co jest cacy :evil:

maggie

2013-09-01, 14:23
również zgłosiłam tę stronę, taką samą odpowiedź dostałam.. cóż :/

CrazyD

2013-09-01, 14:25
Zgłaszajmy wszyscy to gówno, do skutku.

MacGregor

2013-09-01, 14:27
Fakt, że obok takiego ciosu w nasz naród przejść obojętnie nie można, ALE... Czego się k***a dziwicie, że nie usuną, że coś. Cała Polska ciska ruskich, niemców, brudasów i wszystko pasuje. To logiczne, że gdzieś cisną nas. I nie mówcie, że polska społeczność Facebook'a jest taka święta... No więc k***a na ch*j się spinacie.

RockyWood

2013-09-01, 14:32
co do konstytucji RP - ma ona swoją "moc" tylko na terenie RP. FB nie jest na terenie Polski i nie ma żadnego artykułu w KK ani w żadnym innym zapisie prawnym o ściganiu tego typu procederów (chyba). Jeśli szwab spali polską flagę na jakimś ciapatym osiedlu szwabii to kto go będzie za to ścigał? NIKT! I tak samo jest z tym calym fejsbukiem. j***ć FB i to co tam robią tępe buraki.

nanab

2013-09-01, 14:33
Polaczki srające żalem :homer:

Pater patriae

2013-09-01, 14:36
nanab napisał/a:

Polaczki srające żalem :homer:



To nie FB więc będzie warn za "polaczka". ;-)

wiadomocopiec

2013-09-06, 10:52
Akcja przeszłą pomyślnie, zamuliłem dupe pisemnymi zgłoszeniami o naruszenie tym adminom z facebooka i są efekty. Niestety strony nie usunęli, ale przynajmniej zdjęcie z tła ;)