18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook ma wyjebane czy cię obrażają

szoszana • 2013-08-31, 12:16
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wk***iłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się k***a pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to k***a jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.

Mad_Ivan

2013-08-31, 15:13
Autor strony łamie prawo:

"Art. 137. § 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. "

A ten żydowski serwis pejs-zbuk, nie usuwając treści łamiących prawo pomaga dokonywać przestępstwa, co za tym idzie jego administratorzy powinni odpowiedzieć za współudział.

Na pohybel sk***ysynom.

Castagiro

2013-08-31, 15:28
cisse09 napisał/a:

@Castagiro

Tak, bo to obraża Polskę. Nie jesteśmy Izraelitami (?), Amerykanami czy innymi nacjami, które mogą mieć to w dupie. Jak nie jesteś dumny z bycia Polakiem to wyjedź do lepszego świata. Patriotyzm ma wiele imion, a zgłoszenie tego na FB jest jednym z nich.



Jestem dumny z bycia Polakiem, jestem dumny z tego, że mieszkam i żyję w Polsce, że jak na razie sytuacja nie zmusiła mnie do wyjazdu. Chcę tu żyć, chcę tu mieszkać, chcę tu mieć rodzinę i chcę tu umrzeć. Uważam się za patriotę ale nie zachowuję się jak totalny hipokryta. Sam nie trawię pewnych narodowości jak i religii ale nie sram żarem i nie pluję na prawo i lewo kiedy pojawi się negatywny komentarz lub zj***na i debilna stronka na FB, która to ma mniej fanów niż mój blok mieszkańców. Zgłaszanie tego to jeden z wyznaczników patriotyzmu? No k***a, pierwsze słyszę. To za chwilę włączę FB i zacznę zgłaszać każdą stronę i osobę, która w jakikolwiek sposób negatywnie wypowiada się o Polsce i Polakach. To jest wg ciebie patriotyzm? Nie! To jest zwykła hipokryzja i dwulicowość. Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że są osobniki, które nie lubią Polaków jak i naszego kraju. Takie to k***a trudne? Wy nazywacie muzułmanów kozojebcami itp ale jak ktoś nazwie nas złodziejami czy "polaczkami" to już wielkie halo, skandal na skalę państwową.

Poj***ło was do reszty już.

Devill11

2013-08-31, 15:44
Statystyki strony
18 sierpnia 2013
Najpopularniejszy tydzień

Warsaw, Warszawa
Najczęstsze miasto

w wieku 13-24
Najczęstsza grupa wiekowa

Wszystko jasne ;)

Zarammoth

2013-08-31, 15:59
I to jest według was wolność słowa? To, że sami decydujecie co wolno, a co nie? Sami jesteście lewakami w takim razie jak innych ochoczo nazywacie. Ja bym miał gdzieś co kto w necie wypisuje. Bo jak usuną jeden to powstanie inny - tak działa internet. Nigdy żadne zdjęcie nie przepadnie w internecie, ani żadna informacja. Internet jest ostatnim bastionem wolności, a raczej chciałbym żeby takim był, żeby można było obrażać innych, ale oni równie dobrze mnie. Albo wszyscy, albo nikt, j***ni hipokryci zza klawiatury, wojownicy internetowi, tfu...

stempol

2013-08-31, 16:34
piękny MG42 :D

S4ndal

2013-08-31, 16:50
Jest wysjcie. Pozwac mozna facebooka ze propaguje nienwacisc do polakow, i pojdziemy z tym do strasbugra czy jak to sie zwie. I jak chu...e zaplaca kare, wezma sie do pracy.

kub45

2013-08-31, 18:01
Też wczoraj wysłałem i dostałem taką samą odpowiedź. :evil:

szoszana

2013-08-31, 18:06
maciak napisał/a:

j***na banda hipokrytów! JAk wy pie**olicie na ciapate gówno i ich obrażacie i łapiecie za to warny to wolność słowo, ajk ktoś pie**oli na Polske to wielka obraza majestatu.



tak,owszem napie**alam na ciapatych i mam wiele powodów by to robić,zaczynając od zabijania w imię boga, wojen rejigijnych etc...


A kim ty k***a jesteś ,że Polaków do ciapatych porównujesz?!

Vadim

2013-08-31, 18:16
Leci lajk ;)