18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook ma wyjebane czy cię obrażają

szoszana • 2013-08-31, 12:16
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wk***iłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się k***a pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to k***a jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.

~tip.top

2013-09-06, 11:01
Denuncjator amator :roll:

Forest1987

2013-09-06, 11:18
Haha - też dostałem nową odpowiedź. Tyle, że ja raz zgłosiłem , odmówili i w ocenie działania panelu pomocy napisałem, że w takim razie ja wstawiam na tło flagę Izraela do której będzie strzelał nazista...

zorko

2013-09-06, 11:24


same dobre wiadomości ;)
daliśmy radę :wodka:

NcLR

2013-09-06, 11:27
We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols. Since it violated our Standardy społeczności, we removed it. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Hate Poland został(a) poinformowany(a) o usunięciu jego/jej strony, nie wie jednak, kto ją zgłosił. Facebook nigdy nie ujawnia danych osoby wysyłającej zgłoszenie.

I ja to dostałem:D

Kt...........00

2013-09-06, 23:09
Zgłosiłem te stronę z dwóch profili (jako Ja oraz Fanpage który prowadzę) i w obu miejscach moje oczy uraczyły taki oto napis:


specodhec341

2013-09-06, 23:28
To nasz sukces, Panowie i Panie!