18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook ma wyjebane czy cię obrażają

szoszana • 2013-08-31, 12:16
Przeglądając dziś sadistica trafiłam na info na temat strony na fb "Hate Poland" więc postanowiłam na nią zaglądnąć,zobaczyć co i jak.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdjęcie w tle:


Żołnierz strzelający do Polskiej flagii, symbolizującej Polski Naród czyli nas, jest nawet dodana krew.
No to się wk***iłam i zgłosiam stronę, jednak w odpowiedzi dostalam,że strona nie zawiera treści szerzących nienawiść i że jak nie podoba mi się coś konkretnego to mam zgłosić oddzielnie. Więc zgłosiłam powyższe zdjęcie. I oto jaką dostałam odpowiedź:



Więc ja się k***a pytam, jeżeli to nie jest szerzenie nienawiści do Polaków to co to k***a jest?

btw za wrzucenie zdjęcia z gołymi cyckami od kopa dostaje się warna.

korinogaro

2013-08-31, 13:53
k***a, dzisiaj wieczorem założę kanał "Hate Israel" dam wam linka i mnie zgłoście. Zobaczymy jak zareagują. Jedyne co zmienię to nazwę grupy i zamiast polskiej flagi dam żydowską.

Sixsoul

2013-08-31, 13:54
Kto wogóle używa tego drunego FB na ch*ja to komu...

greenbottle

2013-08-31, 13:56
Zmasowany atak na sk***ieli! :jezdziec:

KMD

2013-08-31, 13:58
Zgłaszanie do obsługi jest zbyt polaczkowate...
Niech jakieś prawnik zgłosi zdjęcie, oni odmówią usunięci, potem niech pozwie facebooka o propagowanie nienawiści na tle narodowym/rasowym.
TO by się przydało, a nie jakieś j***ne półśrodki.

Xoevo

2013-08-31, 14:12
Ja nienawidze ich oni nienawidza mnie, nie rozumiem problemu:O

maciak

2013-08-31, 14:13
j***na banda hipokrytów! JAk wy pie**olicie na ciapate gówno i ich obrażacie i łapiecie za to warny to wolność słowo, ajk ktoś pie**oli na Polske to wielka obraza majestatu.

ostatni

2013-08-31, 14:23
Sadistic też ma nas w dupie, to ja założyłem tamten temat, wieczorem po 2 godzinach był na głównej, na ranem jakaś lewacka k. z moderacji usunęła.

Castagiro

2013-08-31, 14:28
Zabawne jest to, że oburzacie się gówno wartym fanpagem, na którym jak na razie znajdują się komiksy z uniwersum polandballa a sami wyzywacie cyganów, murzynów, ciapatych, nazywacie ich gównem, ścierwem i byście ich powybijali. Do tego dorzućmy żydów i komuchów. No k***a, hipokryzja w czystej postaci. Jebnijcie się w czaszki, barany.

ekspert

2013-08-31, 14:28
Ale macie podnietę... 150 like'ów i jeszcze jak sobie przejrzycie jakich to zobaczycie, że większość polskich. Jacyś debile od nas zrobili takie "coś" i chcą rozgłosu, wcale bym się nie zdziwił, jeżeli sam autor tego "czegoś" zrobił o tym temat na Sadolu. Według mnie to takie samo badziewie jak z tą laseczką emo, co potem jednak emo nie była, ale fejm na całą Polskę gwarantowany. Dziękuję, chciałbym pozdrowić z tego miejsca rodziców, mamę i tatę.

RuBu

2013-08-31, 14:33
przecież tam jest od pyty stron - typu I hate israel, usa i inne takie - wiec czym się jarać ?

Castagiro

2013-08-31, 14:39
RuBu napisał/a:

przecież tam jest od pyty stron - typu I hate israel, usa i inne takie - wiec czym się jarać ?



Bo to obraża Polskę. Tego nie wolno! To jest złe! Polacy mogą obrażać każdego, wszystkie inne religie, nacje, narody, rasy ale broń Boże żeby ktoś obrażał Polaków. Tak nie można!


:idzwch*j:

mlody102

2013-08-31, 15:00
Należy sięgnąć do statystyk i podać ile pedałów i lesbijek mieszka w tym kraju - napewno zmoderują

cisse09

2013-08-31, 15:04
@Castagiro

Tak, bo to obraża Polskę. Nie jesteśmy Izraelitami (?), Amerykanami czy innymi nacjami, które mogą mieć to w dupie. Jak nie jesteś dumny z bycia Polakiem to wyjedź do lepszego świata. Patriotyzm ma wiele imion, a zgłoszenie tego na FB jest jednym z nich.

qwachu

2013-08-31, 15:04
Wrzućcie na kontakt24, to pismaki z TVNu będą miały na czym zerować przez miesiąc :)