18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2029 roku

kamyk69 • 2010-04-11, 21:16
Polish Pride!



Rh...........ox

2010-04-20, 06:43
@UP

Kocham pseudointelektualistów :szczerbaty:

Maciek93PL

2010-08-10, 15:52
horikawa napisał/a:

Panowie, ale szczerze naprawdę uwieżyliście w to demagogiczne gówno?
Bez obrazy, to skrajnie głupie. Tak samo jak każde krzyczenie, że są wrogowie ludu. Nie ważne czy to hitler, komuniści, czy inne debile to zawsze prowadzi do jednego.
A te argumenty w stylu "mi im na tyle pozwalamy, a oni zabijają za posiadanie biblii" są dopiero żałosne. Uważajcie: Mamy robić tak samo? A! Wtedy nie będzie się różnić. A oto chodzi.
Panowie bez jaj, nie wieżcie propagandzie żandej.



Europa za 100 lat zostanie całkowicie podporządkowana imigrantom. Chyba nie chcesz żeby twoją ojczyzną rzadziły brudasy podczas gdy Polacy będą we własnym kraju traktowani jak śmiecie. Stop lewakom i głupiej tolerancji !
Komuniści i inne debile propagują skrajną tolerancję rasową,narodową i religijną gdyż wypierają się każdej religii. Co odróżnia ludzi od zwierząt? Morze Śródziemne... a niedługo nawet ta granica przestanie istnieć... dzięki tolerancyjnym idiotom.

Yammato

2010-10-20, 22:38
Jak płacą podatki i nie podskakują to mi nie przeszkadzają ale jeżeli zaczną narzekać że coś im nie pasi to wyp. do siebie.

I tyle w tym temacie.

koniokrad

2010-12-08, 17:45
Cieszę się, że Polskę przedstawiono w tak dobrym świecie na tym filmiku. Większość z tego to prawda, w Niemczech mówi się już coraz częściej po Turecku. Mam tylko nadzieję, że państwa z otwartymi granicami opamiętają się.

Major_Aksamit

2011-01-09, 13:29
No dokładnie tak, w Polsce by to nie przeszło, jakby tylko zaczeły sie brudasy bużyć to zaraz by chłopaki ich na buty wzieli albo po nich zwyczajnie przebiegli. U nas jest na to ciśnienie, w mediach mówią że Polacy rasiści, ja rasistą nie jestem ale przynajmniej wiem że nam nic takiego nie grozi jak we francji, że jade do roboty a tu mi stoją na drodze bo chcą sie modlić :|

samos

2011-01-09, 16:50
1:00, 1:14, 1:25, 2:00 - to są fragmenty różnych filmów wojennych, ale nie mam pojęcia jak one się nazywają. Czy mógłby mi ktoś podać tytuły tych filmów? Bardzo ciekawie są zrobione!

garłacz

2011-01-10, 14:07
samos, 1:00, 1:14, 1:25 To sceny z filmu Ludzkie Dzieci(film polecam) a scena z 2:00 to chyba Wojna Światów ale nie jestem pewien. :)

Tommek_k

2011-01-10, 16:29
uff, całe szczęście że mamy dzielnych chłopaków z NOP którzy nas obronią przed inwazją brudasów i lewactwa, hip hip hurra!