18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2029 roku

kamyk69 • 2010-04-11, 21:16
Polish Pride!



wciazszukam

2010-04-12, 00:21
~DMN jeżeli Cię to jebie to świadczy to tylko o tym, że jesteś ignorantem. Bo w ten sam sposób można powiedzieć jebią mnie wszyscy ludzie świata, włącznie z rodziną, bo to ja jestem sobą. Co to w ogóle znaczy?!

Ci...........on

2010-04-12, 00:27
Ja tam nie wykluczam takiej sytuacji. Ogólnie rzecz biorąc Islam u podstaw był religią pokoju (tak właśnie), działało to na zasadzie "dobra, spoko wierz sobie w tego swojego boga ale zapłać od tego podatek". Niestety na naszą niekorzyść, Islam został zinterpretowany w niektórych krajach zupełnie inaczej, szczególnie w tych wszystkich krajach z nazwami kończącymi się na -stan czy -tan (tak k***a te wszystkie kirgistany to właśnie ich wina). :hitler:

tonieja321

2010-04-12, 00:41
nie wiem czy ktos juzpisal ze wiele scen pochodzi ze swietnego filmu "hcildren of men" zclivem owenem i michaelem cainem

lalka

2010-04-12, 01:28
panzerfaust napisał/a:


Przynajmniej na jedno drechy się przydają ;)



chyba raczej skini?

bochnio

2010-04-12, 02:37
StaLION4242 napisał/a:



Chciałbym ci powiedzieć, że hitler tepił głównię żydów, ale także narody słowiańskie, a Polacy to jeden z narodów słowińskich.
To lepiej nie krakaj... Zginiesz pierwszy :P



Wiesz co by zrobil Hitler z czarnym czlowkiem jak by go na oczka zobaczyl? ^^ Damn!

pa...........ix

2010-04-12, 07:12
@qrowy

a tam pie**olisz. jakby każdy był wychowany jak ty, to pewnie bysmy mieli tutaj raj.

@StaLION4242

skoro Polska to naród słowiański, to czemu po prostu nie zbudował większej ilości obozów koncentracyjnych? przecież spokojnie mógłby nasz kraj eksterminować ;)

KomarDK

2010-04-12, 07:56
Tak to jest jak się małpie daje kałasznikowa...

bot89

2010-04-12, 10:29
problem z murzyńskimi wyznawcami islamu z afryki rozwiąże się sam. Podobno gdyby żywnośc którą marnują europejczycy przekazac do państ afrykańskich to w kilkanascie lat można by pozbyc się głodu, tyle, że nikomu się z tym nie śpieszy i chyba teraz wiadomo dlaczego. Częśc murzynów umrze na AIDS, robiąc z condomów piłki do nogi.

:roll:

można by wprowadzic zapis do konstytucji RP, że każdy przyjezdny muzułmanin ma poddac się sterylizacji i zabiegowi upie**olenia języka i ręki którą pisze

;-)

mesiash

2010-04-12, 10:34
i tak moja wypowiedź zginie w odmętach głupich wypowiedzi, ale strasznie mnie rozśmieszyła (nie wiem czyja) wypowiedź że lepiej żyć w państwie, które narzuca religię i tępi odmienność, niż w takim jak teraz...

:samoboj:

sorry stary, twoja matka w wieku 30 lat nie może już zajść w ciążę - musimy ją zabić... Twój młodszy brat ma kręcone włosy, przykro mi - obraza boska, musimy go zabić... Dlaczego w zeszłą niedzielę nie poszedłeś do kościoła? Gdybyś się dostatecznie żarliwie modlił to by Ci się ta noga zrosła już w sobotę, pójdź z nami.

rotttt

2010-04-12, 11:17
Polska przetrwa... fikasz, znikasz :psycho:

kamyk69

2010-04-12, 11:25
Film jest produkcji czeskiej, i w dodatku anglojęzyczny, dlatego użyłem zwrotu "Polish Pride".

Prędzej czy później, ale na pewno prędzej niż w 2029 roku, będziemy musieli stawić czoła takiemu problemowi. Niemcy już mają problem:

Mieszkańcy tureckich osiedli w Berlinie domagają się, aby ulice, które zamieszkują, nosiły podwójne niemiecko-tureckie nazwy.
( http://www.wprost.pl/ar/191183/Ulice-Berlina-zyskaja-tureckie-nazwy/ ). I to jest dopiero początek. A to będzie przybierało na sile, zaraz zaczną się protesty, hasła typu rasizm, przeciwnicy islamu i dziękuję. Sęk w tym że większość to kieruje się doktrynami w działaniu, a jeśli o to chodzi to nie ma pola do negocjacji jak np z władzą świecką. Albo się wierzy w Boga i wszystkie jego wytyczne albo wcale. Tak więc Djihaaad Panowie, ja już mam kałaszka zakopanego na działce =D

N

2010-04-12, 12:04
StaLION4242 napisał/a:



Chciałbym ci powiedzieć, że hitler tepił głównię żydów, ale także narody słowiańskie, a Polacy to jeden z narodów słowińskich.
To lepiej nie krakaj... Zginiesz pierwszy :P



czy wszystko trzeba pisać dosłownie...?
Przydałaby się osoba o charyzmie Hitlera, która zrobi czystkę w społeczeństwie, w tym przypadku z nigasów itd. Dodatkowy plus, że można by użyźnić trochę gleby w Afryce

deesys

2010-04-12, 12:45
To co - wracamy do popierania Samoobrony, LPRu i Młodzieży Wszechpolskiej ??

yoshi

2010-04-12, 13:02
no, ale, przecież w 2012 ma byc koniec świata :(

ja...........03

2010-04-12, 14:19
od jutra zakładamy partię narodowego czyszczenia polski z syfu kiły i brudasów