18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2029 roku

kamyk69 • 2010-04-11, 21:16
Polish Pride!



zjeb

2010-04-12, 15:12
Ale zapomnieli dodac, ze w miedzy czasie Polacy przejumja kontrole w Chicago...

DMN

2010-04-12, 15:36
pawlaczycho napisał/a:


wydziaraj sobie to na czole, btw uważaj na słońce latem, bo bedziesz mniej biały, smacznej białej kiełbasy z aryjskich knurów i uważaj na chińskie produkty bo stracisz szacunek wśród BIAŁYCH braci.
Może cie nie interesują, ale na pewno w ch*j cie dotyczą i determinują to że świat jest teraz taki jaki jest.


Po 1 Jestem tak biały, że nigdy się nie opalę, moja skóra może się najwyżej zaczerwienić, a to popiecze i przechodzi :/ Raczej zaletą to nie jest, chyba wolałbym być troszkę ciemniejszy.
Po 2 jebie mnie jakaś aryjska rasa, nie przypominam ich nawet wyglądem już nie mówiąc o korzeniach. Urodziłem się w Polsce, tu dorastałem, wychowałem się wśród polaków.
Po 3 tych wszystkich brudasów trzeba traktować tak jak oni traktują białych u siebie... Bez zbędnego pie**olenia :!:

Mango

2010-04-12, 16:19
Nie znacie się ludzie a piszecie głupoty ... Europa już jest ,,brudnym,, rasowo kontynentem ... Może w Polsce póki co na mniejszą skalę co we Francji czy Niemczech , gdzie na każdym kroku widać poddanych Allacha ... . Zaraz napiszecie - RASIZM lub HOMOFOBIA . Czy wy jesteście ślepi ? Islam jest zagrozeniem dla naszej kultury , dla naszego dziedzictwa . Zrównają nas z ziemią jeśli będzie trzeba .
Dżichad jest bliższy niż sie wszystkim wydaje więc do póki można tzreba walczyć jeśli sie da to nie koniecznie zbrojnie . Kto z Was by chciał żeby jego dzieci poszły do szkoły gdzie na ścianach zawiśnie gwiazda i półksieżyc ? gdzie będzie czytany koran ... Pseudo fanatyczni bojownicy mają zapowiedziane w koranie że za życie jednego ,,NIEWIERNEGO,, ( czytaj chrzescijanina) on od razu trafia do raju u boku swego ,, miłosiernego ,, boga . I TAK ku.wa mamy sie ich bać ?? NIE !! Brońmy co NASZE !! DAJMY to co mamy dzieciom i wnukom a nie arabom . Walczmy z tym nie azabraniajmy pokazywania symboli ANTY na stadionach , manifestacjach .
NIECH ŚWIAT WIE !! POLSKA będzie bastionem który nie klęknie przed islamskim terrorem o ekspansją . I nie wystraszymy się tego , ze od czasów starożytnych nikt nie podbił ich ziem do cna ... Polska tez jest jedna która niczym feniks z popiołów powstała i przetrwa ale tylko jeśli zachowamy włąsną tożsamość i kulturę ... POLSKA - jak to pieknie brzmi ...

kamyk69

2010-04-12, 16:37
Edit: nvm, mały offtop się wkradł wysłałem Ci pw Mango.

Triss

2010-04-12, 16:56
Może ten koniec świata w 2012 nie będzie taki zły.. :->

Novik

2010-04-12, 17:43
oh kurde trzeba korzystać z panienek



KTÓRA CHĘTNA!!!!

horikawa

2010-04-12, 18:27
Panowie, ale szczerze naprawdę uwieżyliście w to demagogiczne gówno?
Bez obrazy, to skrajnie głupie. Tak samo jak każde krzyczenie, że są wrogowie ludu. Nie ważne czy to hitler, komuniści, czy inne debile to zawsze prowadzi do jednego.
A te argumenty w stylu "mi im na tyle pozwalamy, a oni zabijają za posiadanie biblii" są dopiero żałosne. Uważajcie: Mamy robić tak samo? A! Wtedy nie będzie się różnić. A oto chodzi.
Panowie bez jaj, nie wieżcie propagandzie żandej.

seq500mg

2010-04-12, 20:16
tak, tak, głosujcie na LiD, bądzmy tolerancyjni i oświeceni

maxolek914

2010-04-12, 20:53
nie jestem jakimś strasznym nacjonalistą, ale trzeba pamiętać że Arabowie to specyficzni ludzie, na przekór życzliwi, w rzeczywistości niekiedy bywają bardzo WYBUCHOWI. Trzeba pamiętać że wierzą w świętą wojnę i zrobią wszystko dla swojej religii, z resztą tak samo jak katolicy. Inne są tylko priorytety. Ja tam bym bronił swojego kraju, jestem nielicznym, w tym wieku, patriotów. Całe wieki nas atakowano( z resztą teraz też bym się nie zdziwił gdyby po tej katastrofie nas ktoś zaatakował) i jakoś przetrwaliśmy. Nie można tego sp***olić przez europejską życzliwość. Wszystkie koalicje europejskie w przeszłości nas wydymały jak zbereźną sukę, więc musimy radzić sobie sami.

A tak po za tym, co było napisane w tym filmiku o Polsce i jakimś tam jeszcze kraju bloku wschodniego?

Ale tak w ogóle wracając do czasów współczesnych, Kolega Hori-cośtam ma rację. "Zasada oko za oko niedługo uczyniłaby cały świat ślepymi"

majoness14

2010-04-12, 21:29
Novik napisał/a:

oh kurde trzeba korzystać z panienek



KTÓRA CHĘTNA!!!!




Lepiej idź sobie blancika zapal. zapewne gdy w polsce turasy i inne muslimy będą organizowac manify bo nie maja rownych praw z polakami pewnie polecisz wraz z nimi z flaga na ktorej bedzie Bobek z dupy Marlej i domagał się tego samego..

kolpider

2010-04-12, 22:48
Dokladnie wczoraj to ogladalem na youtube, i tak sobie pomyslalem czy by tego na sadiola nie wrzucic. :)

Cord

2010-04-13, 00:52

pie**olone katolickie oszołomy i głupiutkie radykalne owieczki boże proszone są o wypie**alanie w trybie natychmiastowym z... no przynajmniej z tego forum! Weźcie ze sobą dzieci neo oraz dzieci Durczoka ślepo wierzące w środki masowego przekazu budujące stereotypy i robiące z waszymi mózgami co tylko im się k***a podoba. (zauważcie aktualne pozytywne materiały z dobrze prezentującym się Lechem Kaczyńskim i porównajcie je z tym ziemniaczanym ryjem, który atakował was jeszcze kilka dni temu i... wyciągnijcie SAMEMU pie**olone wnioski). Żeby wam się dobrze spało dodam, że ze strony kultury arabskiej, afrykańskiej, czy jakiejkolwiek innej nic nam nie grozi. Spędziłem trochę czasu za granicą i to na prawdę nie wygląda tak jak w telewizji. A z tymi kilkoma jaskiniowymi brodaczami szerzącymi słowo Allaha wśród niewiernych najlepsze armie świata nie będą miały problemów, wierzcie mi.

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-12, 23:39 ]
bardzo mało brakuje a bym Ci ten post wyp***... częstując warnem
piszesz rozsądnie ale z kulturą już u Ciebie gorzej

Przepraszam, ale byłem przez chwilę BAAARDZO poirytowany bezbrzeżnym oceanem głupoty i ślepoty na sprawy, przecież wydawałoby się, oczywiste w naszym narodzie. Głupiutkie owieczki, takie jak np. Pan Mango, strasznie łatwo wyprowadzają mnie z równowagi.

Angavelmar

2010-04-13, 16:01
Zapraszam do zbanowania mnie za moja wypowiedz wcale się nie zdziwię.

Każdemu czarnemu-muzułmaninowi proponuje przystawić broń do skroni i kazać głośno powiedzieć "Jezus moim jedynym zbawcą sram na Koran i mojego Mułłę" Jeżeli kiedyś spełni się ta czarna wizja to mam nadzieję moje polskie białe dzieci będą wiedziały jak się obronić przed nawałnica Islamskiej agresji. Liczę na to że białym uda się przetrwać i zacząć od nowa.W USA przed zniesieniem niewolnictwa nie mogło być gorzej niż teraz gdy każdy "murzin" "niggres" "murzyn" może nabyć broń zastrzelić człowieka zgwałcić mu żonę i go będą bronić bo był biedny a biali lepiej mają.

Każdy kto pisze posty typu "Sami się w Polsce powybijamy zanim nas pozabijają" w języku polskim proponuje wypie**alać do Jemenu albo Iranu i tam po zgrywać kozaka.

Dziękuję. Nazywam się Marcin Robakiewicz jestem z Wrocławia mam 21 lat studiuję.

W internecie możesz napisać wszystko pytanie czy masz jaja żeby stanąć w obronie własnych przekonań czy schowasz się za anonimowością sieci.

BueR_MadasS

2010-04-13, 19:21
Angavelmar napisał/a:

Zapraszam do zbanowania mnie za moja wypowiedz wcale się nie zdziwię.



nie pochlebiaj sobie :wytrysk:

Angavelmar napisał/a:

W internecie możesz napisać wszystko pytanie czy masz jaja żeby stanąć w obronie własnych przekonań czy schowasz się za anonimowością sieci.



lepiej przemyśl dokładnie na jakiej szali stawiasz swoje jaja bo głupio trochę stracić je w imię tak mizernie popartych realnością 'argumentów'
wiesz kogo mi teraz przypominasz tego oto chłopca:



Do reszty przyszłych postujących:

Pisząc posty pamiętajcie o Regulaminie oraz o kulturze osobistej bo rasizm i wyzwiska zbyt obscenicznie okazywane nie są tu mile widziane

Angavelmar

2010-04-19, 18:22
Sz.P. Moderatorze

Lol z użytej w stosunku do mojej osoby e-motki która sugeruje że nie dorósł pan do f-nkcji jaką tu sprawuje. To że się coś panu nie spodoba zwłaszcza czyjaś wypowiedz nie oznacza że może pan w stosunku do danej osoby używać środków tak wulgarnych. Polecam troszkę dorosnąć i wtedy zająć się funkcją arbitralną na forach publicznych.

A ze swoimi genitaliami mogę na szczęście zrobić co zechcę choć nie sądzę że zapragnę tak ekscesyjnych i ekstremalnych doznań jakie pan przedstawił na zamieszczonym obrazku. Po zawartości pańskiego komputera można sądzić że fascynują pana takie zachowania... cóż mogę tylko współczuć w takiej sytuacji rodzinie oraz polecić dobrego psychologa jako że nie sądzę iż rozbijanie jąder kijem jest zachowaniem naturalnym/racjonalnym dla większości społeczeństwa.Polecam zastanowić się nad treścią zamieszczanych postów a pochlebiać to ja mogę co najwyżej panu a nie na odwrót gdyż sam sobie nie zwykłem pochlebiać.

Pozdrawiam użytkownik forum.

Polecam punkt 4 podpunkt 5ty Regulaminu do wnikliwej analizy.