18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2029 roku

kamyk69 • 2010-04-11, 21:16
Polish Pride!



AleToNieDoMnieTak

2010-04-11, 22:19
efekty tolerancji murzynow arabow itp,gdzie u nich w panstwach bialy jest traktowany jak pies,albo i gorzej to u nas buduje sie ich koscioly i stara sie im dogodzic jak najbardziej,a u jakichs arabow za posiadanie bibli czeka stryczek...

Risen

2010-04-11, 22:22
To smutne..

Br...........16

2010-04-11, 22:24
zachowanie młodzieży spowodowane jest tym, że jest im (właściwie nam, mam 18 lat) za łatwo, kiedyś biegałem po lesie, ćwiczyłem, coś robiłem, teraz nie mam za bardzo obowiązków, rozleniwiłem się... jedzenie? - wstaw do mikrofalówki... lekcje? - wujek google... i tak oto wejście na forum jest najbardziej wymagającym zajęciem z mojej strony.
Macie dziecko? Od czasu do czasu strzelcie w pysk, każcie mu się ruszyć i samemu zrobić sobie kolacje, może i boli ale to dla jego dobra...

jonek00

2010-04-11, 22:25
dehehe, dobra bajka. czy ta wizja przyszłości jest realna czy nie, nie będę się wypowiadał bo się nie znam. przypadła mi tylko do gustu wizja z centralno-europejskimi gangami cyganów i nacjonalistycznym antycygańskim ruchem oporu XD

Przywit

2010-04-11, 22:25
Smutna prawda. Niszczy wspolczesna mode na tolerancje!!!

WarrWax

2010-04-11, 22:26
O Polskę niema się co bać :) sami się pozabijamy wcześniej :)

domage

2010-04-11, 22:33
Ciekaw jestem skąd te brudasy mialy by wziąść broń do takiej walki ? Większość z nich to ułomy żyjące za pieniądze państwa i nie potrafiący nawet się podetrzeć bez pomocy ze strony rzadu.

panzerfaust

2010-04-11, 22:38
Spoko, Polska jest najczystszym etnicznie krajem w całej Unii :]
Przynajmniej na jedno drechy się przydają ;)

LWMG

2010-04-11, 22:42
Obyśmy takich czasów nie dożyli.

Poprawność polityczna to najgorsze co nas spotkało.

Nie wiem jak inni nie widzą wyższości białego człowieka nad innymi?

AleToNieDoMnieTak

2010-04-11, 22:46
panzerfaust napisał/a:


Przynajmniej na jedno drechy się przydają ;)



dzieki za docenienie :-x

alfa166

2010-04-11, 22:47
qrowy napisał/a:

w historii kontynentu nie bylo wieku bez duzej wojny, nalezy sie spodziewac jej i w XXI wieku, Niestety, patrząc na dzisiejsze wychowanie mlodych ludzi, ich postawę i spojrzenie na świat, sytuacja Polski nie wyglądałaby najlepiej, na szczęście wygląda na to, że jednak na Zachodzie jest z nimi jeszcze gorzej. Film ogólnie niezły, można w nim dostrzec wiele sensu, oby proroctwo w nim zawarte nie spełniło sie.


Jest nadzieja ... stworzymy bojówki sadistica i będziemy się nagradzali piwami za zabitych imigrantów :snajper2:

pl...........em

2010-04-11, 22:51
przyjdzie nam walczyć Panowie

Lidder

2010-04-11, 22:52
gdyby media nie kreowały nas - nacjonalistów na rasistów, może więcej ludzi przekonałby się to tego, że ustrój narzucający nam naszą religię, która jest w Polsce od zawsze i niektóre poglądy to tak naprawdę dobra rzecz. Czujemy wtedy więź z krajem i właśnie to sprawia, że do takiego czegoś nigdy by nie doszło. Wolałbym żyć w kraju gdzie większość byłaby chrześcijanami i każdy w głowie miałby myśl, że chce pracować dla tego kraju i uczynić go lepszym. Za to unia i jej poprawność polityczna sprawiła, że imigranci szerzą się w niektórych krajach europejskich jak zaraza. Brak przywiązania do kraju niedługo sprawi, że nie będzie żadnego kraju i jego historii, a ludzie nie czujący więzi z ich narodem będą bezczynnie patrzeć na wyniszczenie wszystkiego co zbudowali ich przodkowie, bo nie będzie ich to interesowało.
Dobry przykład można widzieć już dziś. Poprawność polityczna zagłusza głosy ludzi, którzy już starają się z tym coś zrobić nazywając ich rasistami. Za 20 lat jak muzułmanie którzy już będą większością i upomną się o swoje nagle wszyscy otworzą oczy.

necrovagina

2010-04-11, 22:54
WarrWax napisał/a:

O Polskę niema się co bać sami się pozabijamy wcześniej


No właśnie, nie dalej jak wczoraj wykończyliśmy pół rządu i dowództwo armii :-D

Cytat:

Ciekaw jestem skąd te brudasy mialy by wziąść broń do takiej walki ? Większość z nich to ułomy żyjące za pieniądze państwa i nie potrafiący nawet się podetrzeć bez pomocy ze strony rzadu.


To tak jakby się zastanawiać, skąd broń mają brudasy z Iraku czy Afganistanu - nie wiadomo skąd, a mają jej w ch*j. Tam jest taka przestępczość i czarny rynek, że chyba nie warto się martwić o ich wyposażenie.

Niestety mam wrażenie, że ten bardzo czarny (nomen omen!) scenariusz jest całkiem realny, zwłaszcza fragment o przeludnieniu Afryki. Dopóki białym się nie zachciało akcji humanitarnych i szerzenia cywilizacji, murzyny siedziały na drzewach i padały na AIDS. A teraz zawieźliśmy wodę do Sudanu i raptem trzeba kupować cisowiankę i im studnie kopać bo już bez wody nie przeżyją.

Zdunkov

2010-04-11, 23:06
Ale pie**olenie. Skrajnie prawicowa propaganda. Jak dla mnie to ten film jest na równi z Endgame'ami, Zeitgeistami i całą masą innych teorii spiskowych, mającymi nastawić ludzi na jakąś myśl polityczną/religijną.

Wywieszanie plakatów już nie działa, teraz propaganda jest znacznie bardziej subtelna, ma wydawać się wychodzić od obywateli, od "szarych ludzi", bo władzy już nikt nie wierzy. Taka forma jest znacznie bardziej wiarygodna.

Zauważcie, że tylko nacjonaliści są tu przedstawieni pozytywnie. Nie zdziwiłbym się, jakby autorem tego filmiku był jakiś polak, działacz NOP-u, albo innej MW